Стілець Т-подібний з ручкою

Стілець Т-подібний з ручкою

 • Модель: СГТ-10
 • Артикул: СГТ-10
 • Наявність: В наличии
 • 734 грн

Надійний та зручний регульований шкільний стілець, відповідає всім необхідним вимогам до шкільних меблів, перерахованих в Методичних рекомендаціях щодо організації освітнього простору Нової української школи.

Цей Т-подібний стілець виконаний з безпечних матеріалів, відповідає всім санітарно-гігієнічним нормам, не має гострих кутів та стане прикрасою будь-якого шкільного класу.


Характеристики


 • Габаритні розміри стільця: 380х452х680/760 мм
 • Розмір сидіння: 380х380 мм
 • Металевий каркас стільця виготовляється з круглих сталевих труб діаметром 22 мм та 27 мм, товщиною не менше 1,2 мм
 • У місцях регулювання висоти встановлені пластикові втулки, а всі виступаючі закінчення металевих деталей закриті пластиковими заглушками
 • Для комфортного пересування стільця у верхній частині спинки стільця труба є цілісною і має вигин, що повторює вигин на спинці. Всі інші радіуси згинів труби не перевищують 65 мм
 • Регулювання здійснюється за допомогою 2-х телескопічних муфт
 • Сидіння і спинка виконані з лакованої гнутоклеєної фанери товщиною 10 мм
 • Конструкція стільця є міцною та вандалостійкою. Металева труба захищає фанерну спинку від пошкоджень при падінні, що збільшує термін використання
 • Кріплення спинки та сидіння до каркасу здійснюється за допомогою болтів спеціальної грибоподібної форми та гайок закругленої форми, що додатково захищає від отримання травм та пошкодження одягу
Ширина380 мм
Глибина452 мм
Висота680/760 мм
Товщина металу1,2 мм
Гарантійний термін експлуатації2 роки
Товщина фанери10 мм
Діаметр труби22 мм та 27 мм

Написати відгук

    Погано           Добре

Габаритні розміри стільця: 380х452х680-760 мм, висота регулюється h=340/380/420 мм. Розмір спинки - не менше 170 та не більше 190 мм. Розмір сидіння - 380х380 мм.

Металевий каркас стільця виготовляється з круглих сталевих труб 32 мм та 25 мм, товщиною не менше 1,2 мм. В місцях регулювання висоти повинні бути встановлені пластикові втулки. На ніжках повинне бути маркування згідно ростових груп 3, 4, 5. При зміні ростової групи відображатися повинен тільки один колір, який належить обраній ростовій групі. Отвір, в якому відображається ростова група, овальної форми розміром не менше 20х15 мм.   Конструкція повинна бути міцною та вандалостійкою.

Металева труба захищає фанерну спинку від пошкоджень при падінні, що подовжує термін використання. Для комфортного пересування стільця, та більш жорсткої конструкції у верхній частині спинки стільця труба є цільною та має вигин, що повторює вигин на спинці, усі інші радіуси згинів труби не мають перевищувати 65 мм.

Регулювання повинно здійснюватися за допомогою 2-х телескопічних муфт.

Покриття металевих частин –  напилення порошкової фарби. Колір - сірий.

Всі виступаючі закінчення металічних деталей закриті пластиковими заглушками або «башмаками».

Деревинні частини - сидіння та спинка, повинні бути виготовлені з гнуто-клеєної фанери товщиною не менше 8 мм та мають бути лаковані.  Кріплення спинок та сидінь до каркасу стільців учнівських має здійснюватися за допомогою болтів спеціальної грибоподібної форми та гайок заокругленої форми, що будуть убезпечувати від отримання травм та пошкодження одягу .

Каталог PDF