Ваше місто
Ваш регіон — Соединенные Штаты Америки?
 • Меблі для садочків
 • Меблі для шкіл
 • Меблі для офісів
 • Стільці та крісла
 • Колекції
 • Ліжка
 • Дошки й фліпчарти
 • Текстиль Новинки Товари в наявності

  Дошки й фліпчарти


  Шкільна дошка від «Меблі-Техностиль» — правильний вибір!

  Незамінний помічник учнів і вчителів, шкільна дошка — найважливіший атрибут навчального кабінету. Часто шкільні дошки використовують не тільки в школах і навчальних кабінетах ВНЗ, приміщеннях курсів іноземних мов або підвищення кваліфікації. Їх широко використовують в майстернях, офісах, конференц-залах. Шкільна дошка — важливий елемент навчального процесу, адже саме з неї починається наша робота з інформаційними дошками, яка триває протягом усього життя і трудової кар'єри.

  Усі представлені в нашому інтернет-магазині варіанти дошок створені з сучасних матеріалів, стійких до зносу, мають магнітну поверхню й покриття антивідблиску, яке дозволяє школярам вчитися без дискомфорту. У комплектацію більшості моделей, крім самої дошки, входять: крейдозбірник, комплект монтажу та схема, що пояснює його використання.

  Замовляйте фліпчарти для свого офісу!

  Також в асортименті нашого магазину є фліпчарти — сучасні магнітно-маркерні дошки, до яких можна прикріплювати блоки паперу або окремі листи, перевертається за принципом блокнота. Сучасний фліпчарт набагато зручніше звичайної маркерні дошки - на папері можна накидати план виступу спікера, непомітний для аудиторії, перед якою він буде виступати. На поверхні паперу можна також зробити начерки малюнків або таблиць, які згодом можна обвести маркером.

  Клієнти можуть знайти на сторінках нашого сайту фліпчарти різної конфігурації, і відповідно різної вартості. Їх популярність неймовірно висока, завдяки тому, що фліпчарти допомагають слухачам засвоювати інформацію за допомогою зорового сприйняття.

  Надійні та стійкі штендери

  Компактні й мобільні штендери, які є в асортименті «Меблі-Техностиль» ‒ популярні й прості конструкції, які використовуються для розміщення реклами в багатолюдних місцях. Як правило, штендер встановлюють поблизу тротуару, поряд з місцем або об’єктом, який він рекламує. Пропоновані нами штендери мають ряд переваг:

  • легку вагу металевої конструкції, яку зручно переміщати;
  • міцність і стійкість до поривів вітру;
  • ударостійкість прикріплених до каркасів штендера основ.

  Вибирайте дошки для малювання у нас!

  Одне з важливих умінь, яке розвивають сучасні діти ‒ це малювання, тому дошки для малювання користуються популярністю в сучасних школах і дитячих садках.

  Малювання розвиває дрібну моторику, вчить самовираженню, допомагає освоїти безліч інших корисних навичок.

  Зручна дошка для малювання, яку можна знайти у відповідному розділі, може розташовуватися на парті. Малюють на ній сухими маркерами або крейдою. Поверхня, призначена для малювання, створена з матеріалів високої якості та захищена від випадкових ушкоджень.

  Стильні дошки для офісу

  У нашому магазині є дошки для офісу ‒ інструменти, необхідні для комунікації між співробітниками. Вони бувають мобільними й настінними. Найчастіше дошка для офісів використовується в приймальні, переговорних кімнатах, офісах «open space». Призначені вони для того, щоб робити наочною інформацію, яка озвучується в процесі переговорів. Маркери, які використовуються для написання на цих дошках, повинні мати позначку «whiteboard». За допомогою магнітно-маркерних дошок можна:

  • будувати наочні графіки або діаграми в процесі доповіді;
  • записувати основні тези виступу;
  • робити нариси й креслити схеми;
  • робити важливі повідомлення;
  • демонструвати готові презентації.

  Мольберти для художників

  Найчастіше мольберти, які пропонує наша компанія, замовляють школи, однак покупці мають можливість оформляти й індивідуальні замовлення. Сучасний мольберт — невід’ємний атрибут уроків живопису, а малювати на пропонованих нами моделях можна крейдою або маркерами.

  Пропоновані нами двосторонні мольберти являють собою компактну конструкцію, що зручно складається. Створені з натурального дерева та інших матеріалів, що покриваються лаком на спеціальній основі, який продовжує термін експлуатації виробу.

  На всю продукцію, пропоновану нашим інтернет-магазином, компанія «Меблі-Техностиль» надає гарантію на термін від 12 місяців. Замовлення на нашому сайті кожен клієнт може оформляти самостійно. Менеджери, номери яких можна знайти в розділі «Наші контакти», дадуть відповіді на всі Ваші питання — зв’яжіться з нами й замовляйте якісний інвентар для Вашого офісу, ВНЗ або школи!

  Error in text!

  Thanks!