Ваше місто
Ваш регіон — Соединенные Штаты Америки?
 • Меблі для садочків
 • Меблі для шкіл
 • Меблі для офісів
 • Стільці та крісла
 • Колекції
 • Ліжка
 • Дошки й фліпчарти
 • Текстиль Новинки Товари в наявності

  Лави

  Лава дитяча для роздягальні Апельсин/Ваніль, 220 мм

  Стильна та сучасна дитяча лавка для роздягальні доступна для замовлення в нашому фірмовому інтернет-магазині. Конструкція спирається на пластикові опори, які запобігають ушкодженню лінолеуму ..

  1 175 ₴

  Лавка дитяча для роздягальні на металевому каркасі; Жовтий, Сірий, 220 мм

  Зручна дитяча лавка для роздягальні має безпечну конструкцію без гострих кутів. Усі закінчення металевих елементів закриті пластиковими заглушками, які роблять лавку безпечнішою, позбавляючи ..

  1 600 ₴

  Лава дитяча для роздягальні на металевому каркасі ДСП; Бук, Сірий, 220 мм

  Зручна дитяча лавка для роздягальні має безпечну конструкцію без гострих кутів. Усі закінчення металевих елементів закриті пластиковими заглушками, які роблять лавку безпечнішою, позбавляючи ..

  2 062 ₴

  Лавка на металевому каркасі обідня; Бук, Чорний

  Шкільна лавка передбачена для обладнання їдалень в школах, закладах громадського харчування, санаторіях, дитячих таборах. Підходить також для облаштування залів очікування, холів, вестибюлів...

  2 010 ₴

  Лава на металевому каркасі ДСП; Бук, Сірий, 380 мм

  Замовники, яким необхідно купити шкільну лавку, можуть оцінити переваги цієї моделі. За допомогою цього мобільного предмета меблів можна швидко розсадити велику кількість дітей або, прибравши..

  1 500 ₴

  Лава на металевому каркасі; Світло-коричневий, Сірий

  Модель ідеально підходить для замовників, яким потрібні міцні шкільні лавки з безпечних і надійних матеріалів. Зручний виріб дозволяє розсадити на зустрічі, святі або будь-якому іншому заході..

  1 556 ₴

  Лава "Аліса" ДСП Бук, Чорний

  Сучасна шкільна лава, як і раніше, використовується там, де потрібно організувати зручні місця для сидіння великій кількості людей − учням або відвідувачам навчального закладу. На відміну від..

  1 854 ₴

  Лава "Аліса" Світло-коричневий, Чорний

  Надійна й міцна модель ідеально підходить тим, хто хоче купити шкільні лави високої якості за прийнятними цінами. За допомогою цієї лавки можна організувати зручні місця для сидіння в їдальні..

  2 210 ₴


  Лавки для дитячого садка

  Наша компанія пропонує купити лавки для дитячих садків, безпечні, надійні й міцні, які добре вписуються в інтер’єри сучасних дошкільних установ та шкіл, спортивних секцій, басейнів, їдалень та інших місць, які відвідують дошкільнята.

  До якості лавок для дитячого садка пред’являють особливі вимоги, і наша компанія суворо дотримується найвищих стандартів якості. Наші дитячі лавки для роздягальні зроблені з абсолютно безпечних матеріалів, що відповідають вимогам ДСТУ, мають всі необхідні висновки санітарної експертизи.

  Дитяча лавка для роздягальні

  Крім якості матеріалів, наша компанія приділяє велику увагу безпеці самої конструкції лавок для дитячого садка, представлених в асортименті нашого інтернет-магазину. І дерев’яні, і металеві кути виробів заокруглені, щоб діти не могли забитися, роблячи різкі рухи або граючись. Дитина випадково не зачепиться за конструктивні елементи виробу ‒ всі закінчення металевих труб покриті пластиковими заглушками.

  Висота більшості дитячих лавок регулюється за трьома ростовими групами ‒ на висоту 220, 260, 300 мм. Усі моделі мають зручні сидіння, деякі ‒ м’які, покриті якісними, стійкими матеріалами, такими як екошкіра. За допомогою лавок для дитячого садка можна обладнати комфортну роздягальню, створити для дітей приємну обстановку для переодягання й перевзування. В асортименті нашого магазину представлені також лавки для комплектації шкіл.

  Лавка для дитячого садка

  Створення комфортних для малюка умов в дитячому садку ‒ головний критерій, завдяки якому дитина може успішно пройти ранні етапи соціалізації. Якщо обстановка приміщення буде комфортною, інтер’єр викликатиме у дитини позитивні емоції, а меблі будуть зручними й безпечними, малюк висловить бажання знову і знову повертатися в дитячий садок, грати і вчитися разом з іншими дітьми.

  Для того, щоб зробити розвиток дітей різнобічним, зберегти їх здоров’я та повноцінний фізичний розвиток, в дитячих садках передбачені щоденні прогулянки на свіжому повітрі.

  В кожному садочку є роздягальня, в якій діти переодягаються кілька разів на день ‒ вранці, ввечері, перед прогулянкою на свіжому повітрі, і після неї.

  Дитячі лавки

  Роздягальні, які діти використовують часто, повинні бути обладнані міцними, надійними, безпечними й зручними лавками, без яких неможливо зручно перевзуватися. Ми пропонуємо клієнтам, які хочуть купити лавки для дитячого садка, великий вибір якісних моделей, зроблених з безпечних матеріалів, що мають продуману, ергономічну та зручну конструкцію.

  Лавки для дитячих садків

  Вибираючи лавку в дитячий садок, важливо розуміти, що після прогулянки й фізичної активності, дитині необхідно зручно влаштуватися для того, щоб перевзутися й переодягнутися. Наші лавки для дитячого садка мають ряд переваг:

  • універсальний сучасний дизайн, завдяки якому наша продукція відмінно вписується в інтер’єри більшості дошкільних установ;
  • можливість регулювати висоту сидіння за трьома ростовим групам;
  • надійність, міцність і стійкість конструкції, розробленої та зібраної професіоналами.

  Меблі, які розміщують в дитячому садку, повинні полегшувати адаптацію дітей, допомагати їм впоратися зі стресом, прийти в комфортний душевний стан. Тому її зручності, красі й безпеці необхідно приділяти пильну увагу. Наші дитячі лавки ‒ відмінний варіант для сучасного дитячого садка. Купуйте наші вироби, оформивши замовлення на сайті, або, зв’язавшись з менеджерами телефоном. Наші співробітники нададуть кожному клієнту докладну консультацію щодо асортименту товарів і при необхідності допоможуть оформити замовлення.

  Error in text!

  Thanks!