Оплата і доставка

Доставка товарів


Доставка по Харкову здійснюється БЕЗКОШТОВНО, якщо сума замовлення складає понад 7000 гривень. Доставка замовлень на меншу суму коштуватиме 170 грн.


Доставка по Україні обговорюється і оплачується окремо за допомогою транспортних компаній-перевізників (Нова Пошта), згідно з тарифами перевізника.


Щоб отримати товар, Вам необхідно:


  1. Мати при собі оригінал паспорта або водійського посвідчення, а також номер декларації. Він приходить Вам у вигляді СМС-повідомлення на номер мобільного телефону, що вказаний в замовленні, як Ваш контактний номер телефону.
  2. Якщо доставка товару вже оформлена, як доставка післяплатою, крім зазначених вище документів, Вам необхідно мати при собі суму готівки, що дорівнює сумі замовлення. Ця сума заздалегідь обговорюється з менеджером або фіксується у замовленні.
  3. При отриманні товару зверніть увагу на якість перевезення та цілісність упаковки. Обов'язково відкрийте посилку в присутності представників перевізника і перевірте комплектність і цілісність товару. Якщо зовнішній вигляд товару Вас не влаштовує, Ви маєте право оформити з співробітником кур'єрської служби акт невідповідності, перевірити зміст акта, так як підписуючи акт Ви погоджуєтеся з його змістом. Після того, як товар забраний у перевізника, претензії щодо механічного пошкодження і некомплектності товару не приймаються!!!
  4. У разі, якщо Ви не можете отримати товар особисто і вчасно, за Вас це може зробити довірена особа. Ця людина повинна мати при собі свій і Ваш паспорт. Якщо Ви не маєте можливості передати свій паспорт довіреній особі, Ви повинні зв'язатися з нами і повідомити дані нового одержувача. Також обов'язково зв'яжіться з нами, якщо Вам необхідно переадресувати замовлення на інше відділення перевізника у Вашому місті.

Обов'язково зверніть увагу на те, що за несвоєчасне отримання замовлення перевізники нараховують пеню. Тому велике прохання забирати замовлення вчасно! Як правило, замовлення приходить в Ваше місто на наступний день після його відправлення. Якщо Ви бажаєте дізнатися стан доставки Вашого замовлення за номером товарної транспортної накладної, Ви завжди можете зателефонувати в офіс перевізника або перевірити статус на сайті компанії-перевізника.


Ми лояльні до наших клієнтів і раді піти назустріч будь-кому з них.


Оплата товарів«Меблі-Техностиль» пропонує зручну для споживачів схему оплати. Розрахунок проводитися як у готівковому, так і у безготівковому вигляді. Після укладання договору вноситься передоплата в розмірі 50% від загальної вартості, інша частина обговореної суми виплачується за фактом виготовлення замовленої меблів.


Збірка меблів


Для зручності транспортування готові меблі, в залежності від моделі, можуть доставлятися як в зібраному, так і в розібраному вигляді. У разі доставки по регіонах меблі перевозяться в розібраному стані за винятком стільців. Збірка і установка здійснюється силами замовника.