Ваше місто
Ваше місто — Ашберн?
 • Меблі для садочків
 • Меблі для шкіл
 • Меблі для офісів
 • Стільці та крісла
 • Колекції
 • Ліжка
 • Дошки й фліпчарти
 • Текстиль Новинки Товари в наявності

  Ігрові зони

  Ігрова зона "Літак" Білий / Лаванда, Блакитний

  Оригінальна і красива ігрова зона «Літак» здатна занурити малюків у світ польотів і пригод, перенести їх на інший континент і добре розвинути дитячу фантазію, представивши кожного учасника гр..

  3 292 ₴

  Ігрова стінка "Цукерня" Білий / Лаванда, Блакитний

  Оригінальна дитяча ігрова стінка, що імітує цукерню. За її допомоги діти зможуть весело провести час граючи в продавців і покупців солодощів та напоїв.Виріб виконаний з безпечних матеріалів, ..

  6 104 ₴

  Кухня ігрова "Адель" Червоний / Апельсин / Синій

  Ми радимо фахівцям, які займаються закупівлею меблів для дошкільних навчальних закладів, купити ігрову кухню для дітей, яка не залишить малюків байдужими. Ця оригінальна ігрова зона призначен..

  11 725 ₴

  Ігрова стінка "Морозиво"

  Оригінальна дитяча ігрова зона імітує пересувний прилавок продавця морозива. Меблевий виріб допомагає маленьким дітям цікаво та весело проводити час в дитячому садку.Характеристики виробуМате..

  8 723 ₴

  Ігрова зона "Купе"

  Оригінальна й красива дитяча ігрова зона імітує інтер’єр купе залізничного потягу. У такому цікавому й зручному «вагончику» діти, граючись, зможуть у своїй уяві вирушати в далекі «фантастичні..

  6 621 ₴

  Ігрова стінка "Майстерня" Синій / Жовтий

  Зручна й красива дитяча ігрова зона виготовлена у вигляді робочого столу майстра, який працює руками. Модель прикрашена аплікаціями й фігурним фрезеруванням із зображеннями робочих інструмент..

  4 033 ₴

  Ігрова стінка "Ляльковий театр" Червоний / Жовтий / Апельсин

  Зручна дитяча ігрова зона «Ляльковий театр», яку пропонує наш інтернет-магазин — незвичайний та оригінальний простір для дитячої творчості, що може стати одним з найулюбленіших місць малюків ..

  6 294 ₴

  Ігрова кухня "Маргарита МДФ" Зелена вода / Жовтий / Блакитний / Рожевий

  Красива, оригінальна дитяча ігрова кухня призначена для того, щоб малюки могли з її допомогою весело й цікаво проводити час в дитячому садку. Особливо цікавою ця модель буде для дітей у віці ..

  11 491 ₴

  Ігрова кухня "Малютка МДФ" Зелена вода / Жовтий / Блакитний / Рожевий

  Красива дитяча ігрова кухня «Малютка», що пропонується нашим інтернет-магазином, являє собою модель справжньої кухні, яка оснащена пічкою, пральною машиною, робочою поверхнею, плитою, поличка..

  8 102 ₴

  Кухня "Господарочка МДФ" Лайм / Жовтий / Блакитний / Синій

  Досить компактна ігрова дитяча кухня для дівчаток і хлопчиків імітує справжню кухню з робочою поверхнею, плитою і духовкою, пральною машиною, мийкою та відділенням для кухонного інвентарю.Як ..

  6 082 ₴

  Стінка "Паркінг" Жовтий / Зелена вода

  Незвичайна й красива дитяча ігрова зона імітує багаторівневий паркінг. Починаючи з трьох років дитина активно пізнає світ і вчиться, розвиває фантазію. Реалізує навички спілкування з однолітк..

  6 710 ₴

  Ігрова стінка "Гараж" Жовтий / Зелена вода

  Цікава дитяча ігрова зона змодельована у вигляді багаторівневого паркінгу. Якщо Ви займаєтеся закупівлею меблів та інвентарю для дитячого садка, замовляйте цю дитячу ігрову стінку, яка стане ..

  5 837 ₴


  Меблі для ігрової зони

  Меблі для маленьких дітей, з якими вони контактують на ранніх етапах свого розвитку, входження в суспільство, мають колосальне значення. Правильно підібрані меблі для ігрової зони, зроблені з безпечних матеріалів, допомагають дитині розвиватися, комфортно пізнавати навколишній світ, здобувати через ігровий досвід корисні для життя навички.

  З народження дитина починає пізнавати навколишній світ. Вона взаємодіє з навколишніми об’єктами, захоплюється вивченням речей, набуває та збагачує досвід комунікації з іншими людьми. Не варто недооцінювати важливість іграшок, та й взагалі ігрового процесу в розвитку дитини. Представлені на нашому сайті зображення дитячих ігрових меблів дозволяють нашим клієнтам вдало підібрати розвивальні меблі як для дошкільного навчального закладу, так і для домашнього використання.

  Рекомендуємо купити дитячі ігрові зони для дітей у нас!

  Якщо на ранніх етапах розвитку дитини вона потребує брязкальця й інших простих іграшок, які можна тримати в руках, то вже до трьох років, коли ігрові процеси стають сюжетно-рольовими, актуальним стає придбання ігрових меблів. Вони допомагають моделювати різноманітні ситуації в процесі спілкування дітей один з одним, наприклад, у дитячому садку.

  Малюки, які після трьох років починають відвідувати дошкільні освітні установи, вчаться взаємодіяти один з одним, грати в ігри з сюжетом і ролями. Саме ігрові меблі допомагають дітям зробити процес гри різноманітнішим, цікавішим і більш насиченим, активніше розвиватися, підтримуючи взаємний контакт.

  Пропонуємо купити ігрову зону для дітей

  У нашому інтернет-магазині можна купити ігрові зони для дітей, виготовлені нашими майстрами з матеріалів високої якості. Всі вони мають відповідні висновки санітарно-епідеміологічних органів, і відповідають вимогам ДСТУ до матеріалів, з якими будуть взаємодіяти маленькі діти.

  Наші дизайнери пропонують найбільш креативні рішення для клієнтів, яким необхідно купити ігрову зону для дітей в дитячий садок або для використання в домашніх умовах.

  У нас можна купити ігрові зони для садка наступних різновидів:

  • кухні;
  • паркінги;
  • гаражі;
  • лікарні;
  • лялькові театри;
  • майстерні;
  • магазини;
  • перукарні;
  • зелені куточки.

  Але це далеко не повний перелік ігрових зон для дитячих садків, які можна знайти в асортименті нашого інтернет-магазину. Модельний ряд постійно поповнюється, в асортименті є столики для гри з піском і водою, моделі, призначені для малювання та образотворчого мистецтва.

  Ігрові зони для дитячих садків

  Пропоновані нами ігрові зони для дитячого садка виготовлені у вигляді кухонь, магазинів, кондитерських, прилавків, лікарень, гаражів, залізничних купе й т.д. Ми прагнемо зробити конструкцію всіх виробів безпечною ‒ всі кути заокруглено, щоб діти не забилися або не пошкодили свій одяг. Дітям подобається красиве забарвлення пропонованих нами меблів та їх цікавий дизайн. Взаємодіючи з нашими товарами, діти весело та з цікавістю проводять час. Наші вироби дозволяють їм урізноманітнити своє дозвілля в процесі гри й пізнавати світ навколо себе.

  Ігрові зони для дітей від виробника

  У більшості випадків ігрова зона для дітей являє собою набір відділень, поличок і тематичних ігрових елементів. Також за допомогою ігрової зони діти отримують можливість імітувати дії в реальному житті ‒ приготування їжі, стрижку, процес купівлі й продажу. Наші меблі допомагають малюкам з інтересом і весело провести час в дитячому садку.

  Замовляйте меблі для маленьких дітей у фірмовому магазині українського виробника! Телефонуйте нашим менеджерам, щоб отримати докладні відповіді на питання щодо асортименту наших товарів!

  Error in text!

  Thanks!