Ваше місто
Ваш регіон — Соединенные Штаты Америки?
  • Меблі для садочків
  • Меблі для шкіл
  • Меблі для офісів
  • Стільці та крісла
  • Колекції
  • Ліжка
  • Дошки й фліпчарти
  • Текстиль Новинки Товари в наявності

    Ігрові зони

    Ігрова зона "Літак" Білий / Лаванда, Блакитний

    Ігрова зона "Літак" Білий / Лаванда, Блакитний

    Оригінальна і красива ігрова зона «Літак» здатна занурити малюків у світ польотів і пригод, перенести їх на інший континент і добре розвинути дитячу фантазію, представивши кожного учасника гр..

    3 292 ₴

    Ігрова стінка "Цукерня" Білий / Лаванда, Блакитний

    Ігрова стінка "Цукерня" Білий / Лаванда, Блакитний

    Оригінальна дитяча ігрова стінка, що імітує цукерню. За її допомоги діти зможуть весело провести час граючи в продавців і покупців солодощів та напоїв.Виріб виконаний з безпечних матеріалів, ..

    6 104 ₴

    Кухня ігрова "Адель" Червоний / Апельсин / Синій

    Кухня ігрова "Адель" Червоний / Апельсин / Синій

    Ми радимо фахівцям, які займаються закупівлею меблів для дошкільних навчальних закладів, купити ігрову кухню для дітей, яка не залишить малюків байдужими. Ця оригінальна ігрова зона призначен..

    11 725 ₴

    Ігрова стінка "Морозиво"

    Ігрова стінка "Морозиво"

    Оригінальна дитяча ігрова зона імітує пересувний прилавок продавця морозива. Меблевий виріб допомагає маленьким дітям цікаво та весело проводити час в дитячому садку.Характеристики виробуМате..

    8 723 ₴

    Ігрова зона "Купе"

    Ігрова зона "Купе"

    Оригінальна й красива дитяча ігрова зона імітує інтер’єр купе залізничного потягу. У такому цікавому й зручному «вагончику» діти, граючись, зможуть у своїй уяві вирушати в далекі «фантастичні..

    6 621 ₴

    Ігрова стінка "Майстерня" Синій / Жовтий

    Ігрова стінка "Майстерня" Синій / Жовтий

    Зручна й красива дитяча ігрова зона виготовлена у вигляді робочого столу майстра, який працює руками. Модель прикрашена аплікаціями й фігурним фрезеруванням із зображеннями робочих інструмент..

    4 033 ₴

    Ігрова стінка "Ляльковий театр" Червоний / Жовтий / Апельсин

    Ігрова стінка "Ляльковий театр" Червоний / Жовтий / Апельсин

    Зручна дитяча ігрова зона «Ляльковий театр», яку пропонує наш інтернет-магазин — незвичайний та оригінальний простір для дитячої творчості, що може стати одним з найулюбленіших місць малюків ..

    6 294 ₴

    Ігрова кухня "Маргарита МДФ" Зелена вода / Жовтий / Блакитний / Рожевий

    Ігрова кухня "Маргарита МДФ" Зелена вода / Жовтий / Блакитний / Рожевий

    Красива, оригінальна дитяча ігрова кухня призначена для того, щоб малюки могли з її допомогою весело й цікаво проводити час в дитячому садку. Особливо цікавою ця модель буде для дітей у віці ..

    11 491 ₴

    Ігрова кухня "Малютка МДФ" Зелена вода / Жовтий / Блакитний / Рожевий

    Ігрова кухня "Малютка МДФ" Зелена вода / Жовтий / Блакитний / Рожевий

    Красива дитяча ігрова кухня «Малютка», що пропонується нашим інтернет-магазином, являє собою модель справжньої кухні, яка оснащена пічкою, пральною машиною, робочою поверхнею, плитою, поличка..

    8 102 ₴

    Кухня "Господарочка МДФ" Лайм / Жовтий / Блакитний / Синій

    Кухня "Господарочка МДФ" Лайм / Жовтий / Блакитний / Синій

    Досить компактна ігрова дитяча кухня для дівчаток і хлопчиків імітує справжню кухню з робочою поверхнею, плитою і духовкою, пральною машиною, мийкою та відділенням для кухонного інвентарю.Як ..

    6 082 ₴

    Стінка "Паркінг" Жовтий / Зелена вода

    Стінка "Паркінг" Жовтий / Зелена вода

    Незвичайна й красива дитяча ігрова зона імітує багаторівневий паркінг. Починаючи з трьох років дитина активно пізнає світ і вчиться, розвиває фантазію. Реалізує навички спілкування з однолітк..

    6 710 ₴

    Ігрова стінка "Гараж" Жовтий / Зелена вода

    Ігрова стінка "Гараж" Жовтий / Зелена вода

    Цікава дитяча ігрова зона змодельована у вигляді багаторівневого паркінгу. Якщо Ви займаєтеся закупівлею меблів та інвентарю для дитячого садка, замовляйте цю дитячу ігрову стінку, яка стане ..

    5 837 ₴


    Меблі для ігрової зони

    Меблі для маленьких дітей, з якими вони контактують на ранніх етапах свого розвитку, входження в суспільство, мають колосальне значення. Правильно підібрані меблі для ігрової зони, зроблені з безпечних матеріалів, допомагають дитині розвиватися, комфортно пізнавати навколишній світ, здобувати через ігровий досвід корисні для життя навички.

    З народження дитина починає пізнавати навколишній світ. Вона взаємодіє з навколишніми об’єктами, захоплюється вивченням речей, набуває та збагачує досвід комунікації з іншими людьми. Не варто недооцінювати важливість іграшок, та й взагалі ігрового процесу в розвитку дитини. Представлені на нашому сайті зображення дитячих ігрових меблів дозволяють нашим клієнтам вдало підібрати розвивальні меблі як для дошкільного навчального закладу, так і для домашнього використання.

    Рекомендуємо купити дитячі ігрові зони для дітей у нас!

    Якщо на ранніх етапах розвитку дитини вона потребує брязкальця й інших простих іграшок, які можна тримати в руках, то вже до трьох років, коли ігрові процеси стають сюжетно-рольовими, актуальним стає придбання ігрових меблів. Вони допомагають моделювати різноманітні ситуації в процесі спілкування дітей один з одним, наприклад, у дитячому садку.

    Малюки, які після трьох років починають відвідувати дошкільні освітні установи, вчаться взаємодіяти один з одним, грати в ігри з сюжетом і ролями. Саме ігрові меблі допомагають дітям зробити процес гри різноманітнішим, цікавішим і більш насиченим, активніше розвиватися, підтримуючи взаємний контакт.

    Пропонуємо купити ігрову зону для дітей

    У нашому інтернет-магазині можна купити ігрові зони для дітей, виготовлені нашими майстрами з матеріалів високої якості. Всі вони мають відповідні висновки санітарно-епідеміологічних органів, і відповідають вимогам ДСТУ до матеріалів, з якими будуть взаємодіяти маленькі діти.

    Наші дизайнери пропонують найбільш креативні рішення для клієнтів, яким необхідно купити ігрову зону для дітей в дитячий садок або для використання в домашніх умовах.

    У нас можна купити ігрові зони для садка наступних різновидів:

    • кухні;
    • паркінги;
    • гаражі;
    • лікарні;
    • лялькові театри;
    • майстерні;
    • магазини;
    • перукарні;
    • зелені куточки.

    Але це далеко не повний перелік ігрових зон для дитячих садків, які можна знайти в асортименті нашого інтернет-магазину. Модельний ряд постійно поповнюється, в асортименті є столики для гри з піском і водою, моделі, призначені для малювання та образотворчого мистецтва.

    Ігрові зони для дитячих садків

    Пропоновані нами ігрові зони для дитячого садка виготовлені у вигляді кухонь, магазинів, кондитерських, прилавків, лікарень, гаражів, залізничних купе й т.д. Ми прагнемо зробити конструкцію всіх виробів безпечною ‒ всі кути заокруглено, щоб діти не забилися або не пошкодили свій одяг. Дітям подобається красиве забарвлення пропонованих нами меблів та їх цікавий дизайн. Взаємодіючи з нашими товарами, діти весело та з цікавістю проводять час. Наші вироби дозволяють їм урізноманітнити своє дозвілля в процесі гри й пізнавати світ навколо себе.

    Ігрові зони для дітей від виробника

    У більшості випадків ігрова зона для дітей являє собою набір відділень, поличок і тематичних ігрових елементів. Також за допомогою ігрової зони діти отримують можливість імітувати дії в реальному житті ‒ приготування їжі, стрижку, процес купівлі й продажу. Наші меблі допомагають малюкам з інтересом і весело провести час в дитячому садку.

    Замовляйте меблі для маленьких дітей у фірмовому магазині українського виробника! Телефонуйте нашим менеджерам, щоб отримати докладні відповіді на питання щодо асортименту наших товарів!

    Error in text!

    Thanks!