Ваше місто
Ваш регіон — Соединенные Штаты Америки?
 • Меблі для садочків
 • Меблі для шкіл
 • Меблі для офісів
 • Стільці та крісла
 • Колекції
 • Ліжка
 • Дошки й фліпчарти
 • Текстиль Новинки Товари в наявності

  Меблі для “Нової української школи”

  Стіл "Прямокутник" з регулюванням нахилу кута стільниці ДСП

  Стіл "Прямокутник" з регулюванням нахилу кута стільниці ДСП – це надійний учнівський стіл, який відповідає всім вимогам МОН України до меблів для шкіл. Конструкція столу сприяє збереженню пос..

  3 289 ₴

  Стіл "Прямокутник" з регулюванням нахилу кута стільниці з колесами ДСП

  Стіл "Прямокутник" з регулюванням нахилу кута стільниці ДСП – це надійний учнівський стіл, який відповідає всім вимогам МОН України до меблів для шкіл. Конструкція столу сприяє збереженн..

  4 186 ₴

  Стілець Т-подібний з ручкою Сірий

  Надійний та зручний регульований шкільний стілець, відповідає всім необхідним вимогам до шкільних меблів, перерахованих в Методичних рекомендаціях щодо організації освітнього простору Нової у..

  1 495 ₴

  Стіл "Трикутник" з прямою стільницею ДСП - Бук, Жовтий

  Сучасний одномісний регульований шкільний стіл відповідає вимогам до шкільних меблів, переліченим у Методичних рекомендаціях щодо організації освітнього простору Нової української ш..

  2 149 ₴

  Стіл "Трикутник" з регулюванням нахилу кута стільниці ДСП - Бук, Блакитний

  Сучасний одномісний регульований шкільний стіл, що відповідає стандартам «Нової української школи» та вимогам ДСТУ. Основні переваги столу: сучасний дизайн, сертифіковані матеріали, вклю..

  3 283 ₴

  Стіл учнівський двомісний УСБР 21 Бук, Блакитний

  Лаконічний дизайн, функціональний та надійний двомісний шкільний стіл, виготовлений з безпечних гіпоалергенних матеріалів на високотехнологічному обладнанні, ідеальний вибір для шкільного каб..

  4 214 ₴

  Стіл "Трикутник" з прямою стільницею - Ваніль, Жовтий

  Учнівський одномісний стіл «Трикутник», який пропонується нашим інтернет-магазином − виріб, що відповідає вимогам до шкільних меблів, перерахованим в Методичних рекомендаціях до організації н..

  2 999 ₴

  Стіл "Трикутник" з регулюванням нахилу кута стільниці – Ваніль, Жовтий

  Надійний учнівський одномісний стіл, конструкція якого дає можливість регулювати кут нахилу стільниці. Цей учнівський стіл відповідає вимогам до меблів для шкіл, перерахованим в Методичних ре..

  4 040 ₴

  Стіл "Трапеція" з прямою стільницею ДСП – Бук, Блакитний

  Зручний учнівський одномісний стіл «Трапеція» з прямою стільницею забезпечує учневі зручну посадку. Цей стіл з ДСП − надійний у використанні й практичний. Його конструкція дозволяє створити в..

  2 153 ₴

  Стіл "Трапеція" з прямою стільницею – Ваніль, Блакитний

  Надійна модель для клієнтів, яким потрібно купити учнівський одномісний стіл від виробника, що відповідає актуальним вимогам МОН України до меблів для шкіл. Ці вимоги перераховані в Методични..

  2 969 ₴

  Стіл "Трапеція" з регулюванням нахилу кута стільниці – Бук, Жовтий

  Сучасний учнівський одномісний стіл для правильної постави відповідає вимогам до меблів для шкіл, перерахованим в Методичних рекомендаціях щодо організації освітнього простору Нової українськ..

  3 219 ₴

  Стілець "Школяр" New Жовтий

  Міцний і зручний шкільний стілець регулюється за висотою та відповідає вимогам до шкільних меблів, які перераховані в Методичних рекомендаціях щодо організації освітнього простору Нової украї..

  1 101 ₴


  Меблі НУШ

  Стартувавши з початком 2018-го навчального року, проект “Нова українська школа” повністю змінює підхід до освіти в Україні. Нова освітня концепція вимагає організації навчального простору так, щоб він відповідав потребам дитини і сприяв її розвитку.

  Діти повинні почувати себе комфортно і розуміти, що навчальний простір належить їм, відповідає їх інтересам і потребам. Обстановка навчального класу покликана стимулювати творчість, розвивати навички кожного учня. В асортименті нашого магазину є шкільні меблі НУШ різних видів:

  • одномісні шкільні парти;
  • стінки для навчальних кабінетів;
  • столи для вчителів;
  • столи для творчості;
  • стільці;
  • шафи-органайзери й т.д.

  Асортимент товарів, представлений на нашому сайті, дозволяє повністю укомплектувати шкільний кабінет в рамках проекту «Нова українська школа».

  Парти для нової української школи (НУШ)

  Компанія «Меблі-Техностиль» пропонує меблі для нової української школи (НУШ), що відповідають новому підходу до освіти й вимогам державної санітарно-епідеміологічної ‒ служби МОЗ України. Особливою популярністю користуються одномісні парти з антисколіозним вирізом, у тому числі моделі з регульованим нахилом стільниці.

  Пропоновані нами парти забезпечують максимально правильну позу під час сидіння. Учнівські столи, виконані у формі трапеції або трикутника, можна зручно розташувати у вигляді кола, що дозволяє працювати в групі. Нові парти повинні бути:

  • одномісними й легкими, вагою до 10 кг, що втілює індивідуальний підхід до кожного учня й дозволяє дитині самостійно пересувати парту;
  • сертифікованими, з документацією, яка підтверджує безпеку та якість матеріалів;
  • регульованими по висоті, що забезпечує зручну посадку в міру зросту дитини.

  Усі матеріали, використані для створення парт є екологічними, створеними з нетоксичних матеріалів. Міцний металевий каркас пофарбований яскравою гіпоалергенною фарбою, кріплення є безпечними та надійними. Стільниці, можуть бути виконані з ДСП або з фанери, покритої високоякісним HPL-пластиком, який робить їх більш довговічними та зносостійкими.

  Чому Вам варто купити меблі для НУШ у нас?

  Збираєтеся купувати меблі для нової української школи (НУШ) і хочете обрати надійного постачальника? Співпрацюйте з «Меблі-Техностиль», щоб скористатися нашими перевагами:

  • доступними цінами від виробника на всю продукцію;
  • гарантією на термін від 12 місяців на весь асортимент;
  • точним дотриманням попередньо обговорених термінів виготовлення;
  • докладними консультаціями та супроводом від менеджерів;
  • доставленням по всій території України.

  Наші меблі для НУШ забезпечують комфорт кожному учню і формують сприятливе для навчання середовище.

  Замовляйте меблі для школи НУШ в «Меблі-Техностиль»!

  Згідно з новою концепцією, меблі для школи НУШ повинні сприяти фізичному розвитку дитини, зберігати її здоров’я, допомагати когнітивному, емоційному і соціальному розвитку. Для того, щоб візуально збільшити простір навчального класу і створити приємну для дітей атмосферу, стінки для навчальних кабінетів і фасади шаф-органайзерів виконані в яскравих кольорах.

  Нові меблі створюють комфорт і дозволяють піклуватися про здоров’я дітей, будучи при цьому функціональними. Так, стільці мають анатомічні вигини, що робить їх максимально зручними. Також можна регулювати їх висоту за трьома ростовими групами ‒ це дозволяє використовувати один і той самий стілець, змінюючи його висоту в міру зросту дитини. Регульовані меблі зручно використовувати, налаштовуючи індивідуально, для зручності конкретного учня.

  Проект «Нова українська школа» — це крок до чудового майбутнього для наших дітей, давайте разом забезпечимо їхнє благополуччя!

  Error in text!

  Thanks!