Ваше місто
Ваш регіон — Соединенные Штаты Америки?
 • Меблі для садочків
 • Меблі для шкіл
 • Меблі для офісів
 • Стільці та крісла
 • Колекції
 • Ліжка
 • Дошки й фліпчарти
 • Текстиль Новинки Товари в наявності

  Дошки для шкіл і ВНЗ

  Навчальна дошка магнітна для крейди 900х600 мм

  Навчальна дошка магнітна для крейди 900х600 мм

  В асортименті нашого інтернет-магазину ви знайдете широкий вибір шкільних дошок різних розмірів, які відмінно впишуться в інтер'єр будь-якого навчального закладу, конференц-залу офісу або під..

  1 663 ₴

  Дошки трьохповерхневі для шкіл для крейди 2250x1000 мм

  Дошки трьохповерхневі для шкіл для крейди 2250x1000 мм

  Шкільні триповерхневі дошки можна використовувати для обладнання навчальних закладів. Вони підходять також для того, щоб наочно донести до відвідувачів та співробітників інформацію в сфері бі..

  4 608 ₴

  Дошки чотирьохповерхневі для шкіл для крейди 1500х1000 мм

  Дошки чотирьохповерхневі для шкіл для крейди 1500х1000 мм

  Нові чотирьохповерхневі шкільні дошки з конструкцією «книжка» дозволяють показати більше інформації на тій же площі в порівнянні зі стандартними моделями. Дошка має 4 робочі поверхні, які пер..

  5 012 ₴

  Шкільна дошка п'ятиповерхнева для крейди 3000x1000 мм

  Шкільна дошка п'ятиповерхнева для крейди 3000x1000 мм

  П'ятиповерхневі шкільні дошки є одним з найпопулярніших різновидів моделей шкільних і аудиторних дошок. Наявність 5 робочих поверхонь дозволяє продемонструвати учням та студентам набагато біл..

  6 350 ₴

  Шкільна дошка семиповерхнева для крейди 3000x1000 мм

  Шкільна дошка семиповерхнева для крейди 3000x1000 мм

  Шкільні дошки — один з головних способів комунікації в навчальному процесі. Семиповерхнева модель підходить для використання у всіх освітніх установах. Ви можете використовувати її в якості а..

  9 355 ₴

  Дошка поворотна мобільна з колесами 750х1000 мм

  Дошка поворотна мобільна з колесами 750х1000 мм

  Магнітна мобільна дошка відрізняється своєю ергономічністю, мобільністю та зручністю у використанні. Має дві робочі поверхні, які дозволяють відобразити в два рази більше інформації. За допом..

  3 701 ₴

  Аксесуари для шкільних дошок

  Аксесуари для шкільних дошок

  У розділі «Аксесуари для шкільних дошок» ви знайдете губку для стирання маркера, крейду та аксесуари для дошки. Губка є незамінним елементом в кабінетах, де проводяться конференції, наради, с..

  158 ₴

  Розграфлення - 125 грн./1 кв.м.

  Розграфлення - 125 грн./1 кв.м.

  Наша компанія пропонує додаткову послугу – лазерне розграфлення шкільної дошки. Отримані лінії буде видно протягом всього терміну експлуатації дошки, не вимагаючи подальшої корекції. Такий пі..

  187 ₴


  Чому Вам варто купити шкільну дошку у нас

  Найважливіший елемент оснащення навчального кабінету — це зручна шкільна дошка високої якості, яка повинна бути надійною і сучасною. Ми пропонуємо клієнтам, які хочуть купити шкільну дошку, кілька варіантів різної конструкції. У нашому інтернет-магазині можна замовити шкільні дошки:

  • одноповерхневі;
  • триповерхневі;
  • чотирьохповерхневі;
  • п’ятиповерхневі;
  • семиповерхневі.

  Окремою нашою послугою, яку ми надаємо за бажанням, є лазерне розкреслення, яке ми здійснюємо за допомогою спеціальної технології. Таке розкреслення наноситься на дошку всього один раз, і надалі не вимагає корекції, залишаючись на ній назавжди.

  Розкреслення проводиться із застосуванням унікальної технології, яка створює ефект «вічного» розкреслення, добре помітного протягом усього часу експлуатації, забезпечуючи комфортне й тривале використання.

  Замовляючи шкільні дошки в нашому інтернет-магазині, Ви отримуєте наступні переваги, які може надати співпраця з нашою компанією:

  • висока якість використаних матеріалів ‒ усі вони відповідають вимогам ДСТУ і мають відповідні сертифікати санітарно-епідеміологічної експертизи;
  • швидкі терміни доставлення й спосіб оплати, зручний для замовника;
  • докладні консультації менеджерів;
  • швидкі терміни виготовлення замовлених товарів і своєчасне доставлення;
  • зручний спосіб оплати;
  • оптимальні ціни на товари нашого виробництва ‒ такі, що може запропонувати клієнтам тільки безпосередній виробник;
  • гарантію від 1 року, яку ми надаємо на наші вироби.

  Переваги наших товарів

  Поверхня більшості пропонованих нами дошок покрита матеріалом, що має магнітні властивості ‒ металополімером. Це дозволяє кріпити до дошки навчальні матеріали за допомогою магнітів.

  Також усі наші шкільні дошки мають покриття, яке перешкоджає появі на поверхні дошки відблисків ‒ це нівелює будь-який вплив освітлення, що негативно впливає на учнів. Поверхня наших дошок стійка до подряпин і пошкоджень, довговічна й міцна, а все, що написано на ній, добре видно навіть з задніх парт.

  Наші дошки призначені для комплектації сучасних навчальних закладів, і відповідають всім вимогам якості та безпеки.

  Робочі поверхні створених нами моделей можуть бути призначені для написання з використанням крейди або маркера. Також вони можуть бути комбінованими. У комплектацію більшості різновидів, крім самої дошки, входять комплект для її монтажу, технічний паспорт, крейдозбірник і схема для монтажу. При транспортуванні ми пакуємо всю нашу продукцію в спеціальні види транспортної тари.

  Зносостійкі поверхні наших шкільних дошок зі зворотного боку посилені металом. Вони стійкі до механічних пошкоджень і деформації, навіть при зміні температури. Більшість моделей представлені в декількох варіантах розмірів робочих поверхонь.

  Для окантовки використовується алюмінієвий профіль високої якості, який для збільшення терміну служби покритий спеціальним захистом від подряпин, і додатково укріплений шурупами.

  Вибирайте також аксесуари для шкільних дошок!

  Також в нашому інтернет-магазині можна знайти аксесуари для шкільних дошок, такі як:

  • губки для стирання маркерів;
  • набори маркерів;
  • набори магнітів, що складаються з шести позицій;
  • біла шматкова крейда в упаковках по 2 кг;
  • біла крейда в упаковках по 51 шт.

  Дані аксесуари дозволяють повноцінно працювати зі шкільними дошками, щоб зробити навчальний процес максимально зручним.

  Збираєтесь купити шкільну дошку і маєте додаткові питання, відповіді на які не знайшли в описі товарів? Телефонуйте нам на будь-який з номерів, вказаних в розділі «Наші контакти» і отримайте відповіді на Ваші питання від наших менеджерів!

  Error in text!

  Thanks!