Ваше місто
Ваш регіон — Соединенные Штаты Америки?
 • Меблі для садочків
 • Меблі для шкіл
 • Меблі для офісів
 • Стільці та крісла
 • Колекції
 • Ліжка
 • Дошки й фліпчарти
 • Текстиль Новинки Товари в наявності

  Меблі для їдальні

  Стіл обідній чотиримісний Бук, Чорний

  Зручний і стильний обідній стіл відрізняється строгістю і лаконічністю, завдяки чому ідеально впишеться в будь-які інтер'єри кухонь та їдалень. Ця модель здатна вмістити 4 людини, і стане вда..

  4 104 ₴

  Стіл обідній ОС-1658 Бук, Чорний

  Ідеальна модель для тих, хто хоче купити обідній стіл. Ця модель має надійну конструкцію та відмінно вписується в інтер’єри їдалень. Виріб виготовляється на замовлення. Термін виготовлен..

  3 802 ₴

  Стіл обідній ОС 88 Бук, Чорний

  Компактний і зручний обідній стіл призначений для комплектації їдалень в навчальних закладах, промислових підприємств різних комерційних і державних установ. Також ця модель підходить для тих..

  1 669 ₴

  Стіл обідній ОС 126 Бук, Чорний

  Зручний обідній стіл має універсальний дизайн та легко вписується в інтер’єри їдалень навчальних закладів, промислових підприємств, комерційних установ. Також ця модель відмінно підходить для..

  1 783 ₴

  Стіл обідній з підвісними лавками Бук, Чорний

  Зручний і міцний обідній стіл для їдальні оснащений підвісними лавками. Даний товар являє собою комплект, у який входить стіл для їдальні та дві зручні лави. Цей комплект можна використовуват..

  4 590 ₴

  Стілець "Ніка" Світло-коричневий, Сірий

  Облаштування місця для приймання їжі передбачає вибір якісних меблів. Стільці для столових − важливий елемент облаштування будь-яких приватних або державних установ: кафе, шкіл, вищих навчаль..

  899 ₴

  Табурет "Гіта" Світло-коричневий, Сірий

  М’який табурет підходить як для кухні, так і для віталень, прихожих й інших приміщень. Компактність й відсутність спинки дає моделі особливий привілей: його можна безперешкодно пересувати нав..

  622 ₴

  Лавка на металевому каркасі обідня; Бук, Чорний

  Шкільна лавка передбачена для обладнання їдалень в школах, закладах громадського харчування, санаторіях, дитячих таборах. Підходить також для облаштування залів очікування, холів, вестибюлів...

  2 010 ₴

  Лава на металевому каркасі ДСП; Бук, Сірий, 380 мм

  Замовники, яким необхідно купити шкільну лавку, можуть оцінити переваги цієї моделі. За допомогою цього мобільного предмета меблів можна швидко розсадити велику кількість дітей або, прибравши..

  1 500 ₴

  Лава на металевому каркасі; Світло-коричневий, Сірий

  Модель ідеально підходить для замовників, яким потрібні міцні шкільні лавки з безпечних і надійних матеріалів. Зручний виріб дозволяє розсадити на зустрічі, святі або будь-якому іншому заході..

  1 556 ₴

  Лава "Аліса" ДСП Бук, Чорний

  Сучасна шкільна лава, як і раніше, використовується там, де потрібно організувати зручні місця для сидіння великій кількості людей − учням або відвідувачам навчального закладу. На відміну від..

  1 854 ₴

  Лава "Аліса" Світло-коричневий, Чорний

  Надійна й міцна модель ідеально підходить тим, хто хоче купити шкільні лави високої якості за прийнятними цінами. За допомогою цієї лавки можна організувати зручні місця для сидіння в їдальні..

  2 210 ₴


  Комплект меблів для шкільної їдальні

  В асортименті нашого інтернет-магазину є комплекти меблів для шкільної їдальні, якими можна укомплектувати їдальню в навчальному закладі, гуртожитку, або будь-якому іншому закладі громадського харчування, призначеному для учнів чи студентів. Їдальня — це приміщення, призначене не тільки для вживання їжі, а й для відпочинку. В ній відбувається спілкування між учнями, там вони обговорюють проблеми, спілкуються про навчання, домовляються про спільні проекти. Обстановка й меблі в ній повинні бути максимально комфортними для дітей та юнаків.

  Пропонуємо купити меблі для шкільної їдальні

  Вибираючи комплект меблів для їдальні, необхідно створити для учнів зручну обстановку для прийняття їжі та відпочинку. У нашому асортименті присутні:

  • столи різних габаритів;
  • комплекти, які включають в себе обідні столи й лави;
  • стільці;
  • табурети;
  • обідні лави на металевих каркасах;
  • лави зі спинками;
  • вішалки для роздягалень.

  Клієнти, які хочуть купити меблі для шкільної їдальні, можуть замовити у нас моделі, зроблені з матеріалів високої якості, що відповідають вимогам чинного санітарного законодавства України. Всі наші лави й столи мають стійкі опори, добре продуману конструкцію, яка виключає випадкові травми чи пошкодження одягу при контакті з меблями. Матеріали, з яких ми виробляємо нашу продукцію, дозволені для використання при виготовленні меблів, з якими контактують маленькі діти.

  Меблі для їдалень від виробника

  Металеві частини конструкцій наших меблів вкриті порошковою фарбою, яка захищає поверхню металу від корозії та впливу зовнішнього середовища.

  На всі меблі для столових наша компанія може запропонувати невисокі ціни й гарантійний термін експлуатації від 12 місяців. У нас можна замовити лави і лавки з м'якими сидіннями та спинками, вкриті тканиною або штучною шкірою.

  Серед переваг наших меблів для їдалень, можна назвати високу якість матеріалів, низьку вартість, відсутність великих націнок, які зазвичай формують посередники, та швидкі терміни виготовлення замовлень. Ми також забезпечуємо клієнтам своєчасну доставку наших товарів.

  Вибираючи меблі для їдальні, пам’ятайте, що крім місць для сидіння й прийому їжі в приміщенні необхідно передбачити вішалки для одягу. Прийом їжі має супроводжувати почуття комфорту, і правильно підібрані меблі високої якості допомагають сформувати оптимальні умови для відвідувачів.

  Як вибирати меблі для їдальні

  Якщо Ви збираєтеся купити меблі для шкільної їдальні, і переглянули асортимент нашої продукції, але у Вас виникли додаткові питання, зв'яжіться з нами. Телефони наших менеджерів можна знайти в розділі «Наші контакти». Продавці інтернет-магазину «Меблі-Техностиль» нададуть Вам всю необхідну інформацію.

  Як виробник, ми можемо запропонувати клієнтам, яким потрібні дешеві меблі для їдальні, вироби високої якості за приємними цінами. Замовники, яким необхідно придбати столи, стільці та лави для того, щоб організувати їдальню в навчальному закладі, знайдуть в нашому інтернет-магазині всі необхідні товари.

  Замовляйте надійні меблі для їдалень у нас!

  Наша компанія пропонує меблі, з якими сніданки й обіди в навчальному закладі стануть більш комфортними для учнів. Стильний дизайн нашої продукції дозволяє їй органічно виглядати в приміщеннях сучасних шкіл, ліцеїв, закладів громадського харчування, технікумів. Надайте перевагу якісній продукції вітчизняних виробників, і отримуйте надійні вироби з гарантією від виробника!

  Error in text!

  Thanks!