Ваше місто
Ваш регіон — Соединенные Штаты Америки?
 • Меблі для садочків
 • Меблі для шкіл
 • Меблі для офісів
 • Стільці та крісла
 • Колекції
 • Ліжка
 • Дошки й фліпчарти
 • Текстиль Новинки Товари в наявності

  Меблі для спеціалізованих класів

  Стіл демонстраційний для кабінету біології Ваніль, Блакитний, Мокко глянець

  У сучасних школах кабінет біології найчастіше складається з навчального класу, у якому розташовані учнівські столи або парти, куточок живої природи й лабораторний інвентар. Навчальна програма..

  26 341 ₴

  Стіл демонстраційний для кабінету фізики Дуб сонома

  Пропонований нашим інтернет-магазином, демонстраційний стіл для кабінету фізики призначений для проведення дослідів й експериментів під керівництвом вчителя. Головною особливістю конструкції ..

  13 227 ₴

  Стінка для кабінету іноземної мови

  Для сучасних навчальних закладів проблема вибору якісних меблів, що відповідає вимогам ДСТУ є досить актуальною. Дана модель стінки для шкільного класу призначена для обладнання кабінетів і к..

  34 616 ₴

  Стінка для кабінету біології Ваніль, Лайм

  Стильна модель має красивий, вишуканий дизайн. Як й інші стінки для шкільних кабінетів, представлені в асортименті нашого інтернет-магазину, стінка для шкільного кабінету біології відповідає ..

  24 741 ₴

  Стінка для кабінету української мови Ваніль, Блакитний

  Надійна стінка для НУШ здатна задовольнити вимоги щодо шкільних меблів, перерахованих у Методичних рекомендаціях стосовно організації освітнього простору Нової української школи (Додаток до н..

  28 546 ₴

  Стінка для навчального кабінету "Джерельце"

  Надійна стінка для шкільного кабінету здатна задовольнити вимоги до шкільних меблів, перераховані в Методичних рекомендаціях щодо організації освітнього простору Нової української школи (Дода..

  22 937 ₴

  Стінка для навчального кабінету "Струмочок"

  Компактні, зручні шкільні меблі − стінка для НУШ «Струмочок», виконана в красивому, яскравому дизайні. Модель відповідає вимогам до шкільних меблів, перерахованим в Методичних рекомендаціях щ..

  20 399 ₴

  Стіл демонстраційний для кабінету хімії Дуб сонома

  Серед інших демонстраційних шкільних меблів, стіл демонстраційний для кабінету хімії обладнано раковиною й краном, щоб забезпечити учням доступ до проточної води під час проведення хімічних д..

  19 400 ₴


  Демонстраційні столи для кабінетів хімії, фізики, біології

  Для навчальних закладів, у яких передбачені спеціалізовані кабінети, демонстраційні столи — не просто інтер'єрне рішення, а важливий навчальний функціонал, що має величезне практичне значення. Як й інші наші меблі для навчальних закладів, ці вироби від «Меблі-Техностиль» мають ряд переваг:

  • наші меблі створені з безпечних матеріалів, дозволених до використання діючим санітарним законодавством України;
  • демонстраційні столи мають стильний дизайн, завдяки якому вони добре підходять до інтер'єрів сучасних шкіл, а також допомагають зацікавити дітей, викликати у них інтерес до дослідів та лабораторних робіт;
  • конструкція демонстраційних столів — безпечна, всі кути, за які діти, активно рухаючись, могли б зачепитися, заокруглені. Вироби відповідають вимогам техніки безпеки;
  • всі моделі мають максимально функціональний зміст, що дозволяє проводити всі досліди, передбачені шкільною програмою.

  Демонстраційний стіл для кабінету хімії

  Коли мова йде про предмет шкільної хімії, неможливо зацікавити дітей шкільною програмою, не демонструючи дослідів. Саме хімічні досліди найкраще запам'ятовуються дітям, і сучасні школи потребують спеціального оснащення для відповідних кабінетів. Спеціальний демонстраційний стіл для кабінету хімії, який пропонує наша компанія, зроблений з урахуванням вимог безпеки та санітарно-гігієнічних вимог.

  Столи для кабінету хімії, які можна замовити в нашому інтернет-магазині, обладнані сантехнічним обладнанням, краном з проточною водою, раковиною і каналізацією, що дозволяє проводити хімічні експерименти зручно й безпечно. Мийка з нержавіючої сталі дозволяє швидко підготувати навчальні інструменти та обладнання до проведення дослідів. Модель обладнана міцною стільницею, має велику корисну площу для проведення учнями дослідів.

  Демонстраційний стіл для кабінету фізики

  Для того, щоб зробити навчання школярів фізиці повноцінним, шкільний кабінет фізики повинен мати два окремих відділи — аудиторію й лаборантську кімнату. Щоб забезпечити школярам зручне і безпечне проведення фізичних дослідів і експериментів, необхідно купити демонстраційний стіл для кабінету фізики. Ця модель повинна мати електричні розетки, можливість підключити стіл до електричної мережі, полиці та шухляди для зберігання навчального інвентарю, і достатній простір для проведення навчальних експериментів.

  Модель столу для кабінету фізики, яку пропонує компанія «Меблі-Техностиль», має спеціальне робоче місце для вчителя, на якому можна розмістити ноутбук. Тумби з висувними шухлядами роблять роботу за столом зручною, дозволяючи зберігати всі пристрої для проведення дослідів безпосередньо поруч з місцем їх проведення.

  Демонстраційний стіл для кабінету біології

  Правильне оснащення кабінету біології — важливе завдання для будь-якого навчального закладу. Наявність сучасного обладнання, програмного та дидактичного матеріалу, необхідних технічних засобів дозволяє дітям значно краще засвоювати досить складну шкільну програму з біології.

  У нашому інтернет-магазині можна купити демонстраційний стіл для кабінету біології, зроблений на основі міцного металевого каркаса, вкритого порошковою фарбою. Стіл має достатньо простору для підготовки препаратів і проведення лабораторних робіт, має шухляди й полиці для розміщення обладнання, спеціальне місце для вчителя або лаборанта, на якому можна помістити ноутбук. До столу зручно підводиться електрика, він обладнаний надійними розетками.

  Замовляйте демонстраційні столи для кабінетів фізики, хімії та біології в інтернет-магазині виробника «Меблі-Техностиль», і отримуйте товари за вигідними низькими цінами, зі своєчасною доставкою!

  Error in text!

  Thanks!