Ваше місто
Ваш регіон — Соединенные Штаты Америки?
 • Меблі для садочків
 • Меблі для шкіл
 • Меблі для офісів
 • Стільці та крісла
 • Колекції
 • Ліжка
 • Дошки й фліпчарти
 • Текстиль Новинки Товари в наявності

  Меблі для туалетних кімнат

  Дзеркало МДФ "Бджілка"

  «Бджілка» − красива й надійна модель, ідеальний варіант для замовників, яким потрібно купити дитяче дзеркало для спортзалу дитячого садка, басейну або іншого закладу для маленьких дітей.Оригі..

  1 654 ₴

  Дзеркало МДФ "Моряк"

  Дитяче дзеркало «Моряк» витримане в оригінальному стилі. Ексклюзивний дизайн спеціально розроблений нашими кращими спеціалістами. Модель можна поєднувати з іншими меблевими виробами, які витр..

  1 816 ₴

  Дзеркало МДФ "Морська хвиля" Рибка

  Красиве дитяче дзеркало з МДФ призначене для комплектації спортзалів дитячих садків, басейнів, спортивних гуртків і секцій, а також інших закладів і установ, призначених для дошкільнят.Викона..

  2 186 ₴

  Пеленальний столик-комод Лаванда

  У вас з'явився малюк? Ви зіткнулися з питанням куди складати речі Вашої дитини? Незручно одягати дитину на дивані?Пропонуємо універсальне рішення - сповивальний стіл-комод. За допомогою цього..

  6 468 ₴

  Шафа для горщиків Бук

  Вимоги гігієни для найменших у дитячому садку передбачають окреме місце зберігання для дитячих горщиків. Для того, щоб компактно й зручно зберігати ці важливі для молодшої групи предмети, ми ..

  2 853 ₴

  Сповивальний столик Жовтий

  Сповивальний столик призначений для сповивання і переодягання немовлят і малюків грудного віку, а також для оглядів, вимірювання росту дитини і проведення гігієнічних процедур.Область застосу..

  3 167 ₴

  Вішалка для рушників Бук

  Зручна вішалка для рушників виготовлена з ламінованої ДСП, товщиною 16 мм. Якщо Ви займаєтеся закупівлею меблів та інвентарю для дитячого садка, і Вам потрібно купити вішалку для рушників у в..

  881 ₴

  Дзеркало МДФ Зайчик

  Дітям не менше, ніж дорослим потрібні красиві дитячі дзеркала, за допомогою яких дитина вчиться розрізняти своє зображення, стежити за собою, спостерігати зміну своєї зовнішності. Якщо Вам не..

  2 198 ₴

  Шафа для господарського інвентаря Бук

  Невід’ємний елемент інтер’єрів будь-яких сучасних підсобних приміщень − шафа для господарських потреб, яка відмінно поєднується за стилістикою й габаритами з іншими моделями меблів для дитяч..

  5 200 ₴

  Шафа для господарського інвентаря Бук

  Невід’ємний елемент інтер’єрів будь-яких сучасних підсобних приміщень − шафа для господарських потреб, яка відмінно поєднується за стилістикою й габаритами з іншими моделями меблів для дитяч..

  5 700 ₴

  Шафа для господарського інвентаря Дуб молочний

  Невід’ємний елемент інтер’єрів будь-яких сучасних підсобних приміщень − шафа для господарських потреб, яка відмінно поєднується за стилістикою й габаритами з іншими моделями меблів для дитяч..

  5 700 ₴


  Меблі для роздягальні в дитячому садку

  Малюки, які проводять багато часу в дитячому садку, переодягаються й роздягаються як мінімум чотири рази. Перший раз — після того, як приходять в дитячий садок вранці. Особливо це актуально для холодної пори року, коли різниця між одягом, який носять на вулиці та в приміщенні максимальна. І ще три рази дитина може переодягатися й перевзуватися: перед і після щоденної прогулянки, що входить в розпорядок дня. А також перед відходом з дитсадка.

  Як й інші меблі, що оточують дитину на ранніх етапах соціалізації, меблі для роздягальні в дитячому садку мають бути безпечними, зручними, добре вписуватися в інтер’єр, створюючи комфортну для дитини обстановку в дошкільному закладі. Обстановка в дитячому садку повинна бути приємною і цікавою для дитини, пробуджуючи бажання повертатися туди знову і знову.

  В асортименті є зручні полиці, що дозволяють акуратно й компактно розташувати багато змінного взуття, а при необхідності швидко дістати, щоб перевзутися. Також наші клієнти можуть скористатися зручною шафою для господарського інвентарю, в якій можна компактно розташувати все необхідне для підтримання чистоти й порядку.

  Меблі для туалетів в дитячому садку

  Гігієна має велике значення для маленьких дітей, тому в асортименті нашого інтернет-магазину представлені якісні меблі для туалетів, що дозволяють підтримувати гігієну на належному рівні. Молодші групи дитячого садка в обов’язковому порядку використовують горщики, адже малюки ще не можуть самостійно сходити в туалетну кімнату. Для дитячих садків необхідна достатня кількість горщиків, які найзручніше зберігати в спеціальній шафі.

  Збираючись купити меблі для туалету дитячого садка, варто замовити також і шафу для дитячих горщиків. Нами пропонуються туалетні меблі для ванної кімнати ‒ зручні вішалки для рушників, які допомагають прищеплювати дітям навички догляду за собою, а також безпечні й акуратні дзеркала для ванних кімнат.

  Як й інші речі, з якими контактують маленькі діти, меблі для туалету повинні бути:

  • з безпечною конструкцією та заокругленими кутами, щоб під час активного руху діти не забилися та не отримали подряпин;
  • виготовлені з матеріалів високої якості, що відповідають вимогам ДСТУ та мають відповідні висновки контролюючих органів;
  • цікавими для дітей, добре вписуватися в інтер’єр навчального закладу, формуючи дружню для маленької дитини атмосферу.

  Пропонуємо купити дзеркала для дитячої кімнати

  Клієнтам, яким необхідно купити дзеркало для дитячої кімнати, ми пропонуємо безліч цікавих моделей, виконаних в оригінальному ігровому дизайні: у формі рослин і тварин, що поєднуються за стилістикою з іншими меблями для дитячих роздягалень. Як й інші предмети, з якими контактує маленька дитина, дитяче дзеркало повинне бути безпечним, повністю виключити ризик отримання забоїв та подряпин.

  Наші дзеркала в дитячу відповідають критеріям безпеки, мають цікавий для дітей, оригінальний дизайн, створений талановитими дизайнерами. Дзеркала, представлені в цій категорії сайту, підходять для спортивних залів дитячих дошкільних установ. Конструкція робить їх максимально безпечними у використанні. Наша компанія надає гарантію на термін від 12 місяців на всю продукцію, що є додатковою перевагою для наших клієнтів.

  Клієнти можуть оформити замовлення на нашому сайті самостійно, або зв’язатися зі співробітниками, телефонні номери яких представлено в розділі «Наші контакти». Наші менеджери дають детальні консультації щодо асортименту товарів. Замовляйте якісні меблі для туалетів і роздягалень дитячих садків у фірмовому магазині українського виробника!

  Error in text!

  Thanks!