Ваше місто
Ваш регіон — Соединенные Штаты Америки?
 • Меблі для садочків
 • Меблі для шкіл
 • Меблі для офісів
 • Стільці та крісла
 • Колекції
 • Ліжка
 • Дошки й фліпчарти
 • Текстиль Новинки Товари в наявності

  Дошки для офісів

  Фліпчарт "Стандарт" для маркера

  Фліпчарт "Стандарт" для маркера

  Фліпчарт є маркерно-магнітною дошкою, яка має кріплення для листа й блоку паперу, перегортаєтся за принципом блокнота. Дана модель є ідеальним рішенням для проведення лекцій, презентацій, сем..

  3 142 ₴

  Фліпчарт "Ерудит" для маркера

  Фліпчарт "Ерудит" для маркера

  Магнітно-маркерний фліпчарт «Ерудит» відмінно підходить для облаштування офісів, конференц-залів та інших підприємств. Його можна використовувати для проведення уроків, курсів або тренінгів. ..

  2 781 ₴

  Дошка пробкова 1-поверхнева 1000х1000 мм

  Дошка пробкова 1-поверхнева 1000х1000 мм

  Пробкова дошка − незамінний предмет для розміщення наочної інформації. Використовується в школах, вищих навчальних закладах, різних компаніях, державних і громадських установах. Виготовлена з..

  1 877 ₴

  Аксесуари для шкільних дошок

  Аксесуари для шкільних дошок

  У розділі «Аксесуари для шкільних дошок» ви знайдете губку для стирання маркера, крейду та аксесуари для дошки. Губка є незамінним елементом в кабінетах, де проводяться конференції, наради, с..

  158 ₴


  Ви можете купити фліпчарт недорого!

  В навчальних закладах і офісах є потреба в інформаційних дошках, які можна використовувати під час проведення презентацій, на які можна кріпити аркуші паперу або ж спеціальні великоформатні блокноти. Охочим купити фліпчарт, наша компанія пропонує як моделі, що працюють з папером, маркером або крейдою. Конструкція наших фліпчартів стійка ‒ вони складаються зі зручних ніжок, якісної робочої поверхні, невеликої, але зручної полички для маркерів, крейди або іншого письмового приладдя.

  Невелика вага ‒ близько 9-10 кг для більшості моделей, що дозволяє зручно переміщати пристрій. Моделі, призначені для крейди, як і моделі для маркера мають магнітну поверхню, до якої за допомогою спеціальних магнітів можна кріпити різні навчальні та демонстраційні матеріали.

  Поспішайте купити дошку для офісу з доставленням!

  Якщо Вам необхідно купити дошку для офісу, ознайомтеся з асортиментом, який пропонує інтернет-магазин «Меблі-Техностиль». Наші моделі є досить легкими, зручними у використанні. Вони є чудовими інструментами для демонстрації інформації, організації презентацій або навчання. Конструкція виробу дозволяє зручно, компактно й швидко скласти та поставити його в підсобне приміщення або інше місце, в якому він не буде займати багато місця.

  Наші фліпчарти просто й швидко очищаються ‒ це можна зробити за допомогою губок, ганчірок, а також спеціальних спреїв. Більшість наших виробів мають параметри 700х1000 мм, що робить їх зручними для використання. Покупці, які здійснюють замовлення на нашому сайті, мають можливість відчути такі переваги співпраці з компанією «Меблі-Техностиль»:

  • ми використовуємо тільки якісні матеріали, які повністю відповідають вимогам ДСТУ, і мають всі необхідні висновки санітарно-епідеміологічної експертизи;
  • ми пропонуємо оптимальні ціни на продукцію власного виробництва ‒ посередники найчастіше пропонують такі товари з серйозною націнкою, ми ж, як безпосередній виробник, можемо порадувати клієнтів доступними цінами;
  • ми пропонуємо швидкі терміни виготовлення, що обумовлюються заздалегідь, і швидке доставлення по всій території України;
  • наші співробітники ‒ професіонали й знавці своєї справи, тому ми продаємо товари високої якості.

  Пропонуємо купити офісну дошку для презентацій

  Клієнти, яким необхідно купити офісну дошку для презентацій, повинні визначитися з бажаним розміром даного виробу. Серед іншого асортименту ми пропонуємо одноповерхневі коркові дошки для офісів. Замовники можуть вибрати дошку зручного для них розміру ‒ від 700х1000 мм до 2000х1000 мм. У нашому інтернет-магазині можна знайти кілька різновидів обладнання для презентацій, яке можна використовувати як в офісах, так і в навчальних закладах.

  Найбільшою популярністю серед нашого асортименту товарів користуються зручні фліпчарти та коркові дошки, до яких кріпляться оголошення, буклети та інша паперова інформаційна продукція. За допомогою офісних дошок проводити презентації та зберігати на них озвучену інформацію.

  Пропоновані нами варіанти є зручними та надійними, вони мають міцну конструкцію, створені з матеріалів високої якості. Термін служби пропонованих нами моделей ‒ від 1 року.

  У нас можна вигідно купити дошки для офісу

  Збираючись купити дошки для офісу, корисно вивчити особливості їх використання, щоб вибрати найбільш зручну модель, що відповідає потребам співробітників або учнів. Якщо Ви збираєтеся писати на одній зі слов’янських або європейських мов, тобто зліва направо, Вам краще стояти ліворуч від дошки, щоб погляд Вашої аудиторії міг зручно ковзати зліва направо.

  Не варто забувати писати на офісних дошках оптимальним шрифтом, щоб усі глядачі могли розглянути текст. Не варто нехтувати й малюнками під час презентації ‒ саме вони роблять розповідь вчителя, викладача або співробітника офісу будь-якої компанії, більш доступною і неформальною.

  Замовляйте дошки для офісів необхідної конструкції, оформляйте замовлення самостійно або телефонуйте нашим менеджерам, які допоможуть Вам визначитися з вибором й правильно оформити замовлення!

  Error in text!

  Thanks!