Ваше місто
Ваш регіон — Соединенные Штаты Америки?
 • Меблі для садочків
 • Меблі для шкіл
 • Меблі для офісів
 • Стільці та крісла
 • Колекції
 • Ліжка
 • Дошки й фліпчарти
 • Текстиль Новинки Товари в наявності

  Шкільні дошки, аудиторні

  Навчальна дошка магнітна для крейди 900х600 мм

  В асортименті нашого інтернет-магазину ви знайдете широкий вибір шкільних дошок різних розмірів, які відмінно впишуться в інтер'єр будь-якого навчального закладу, конференц-залу офісу або під..

  1 663 ₴

  Дошки трьохповерхневі для шкіл для крейди 2250x1000 мм

  Шкільні триповерхневі дошки можна використовувати для обладнання навчальних закладів. Вони підходять також для того, щоб наочно донести до відвідувачів та співробітників інформацію в сфері бі..

  4 608 ₴

  Дошки чотирьохповерхневі для шкіл для крейди 1500х1000 мм

  Нові чотирьохповерхневі шкільні дошки з конструкцією «книжка» дозволяють показати більше інформації на тій же площі в порівнянні зі стандартними моделями. Дошка має 4 робочі поверхні, які пер..

  5 012 ₴

  Шкільна дошка п'ятиповерхнева для крейди 3000x1000 мм

  П'ятиповерхневі шкільні дошки є одним з найпопулярніших різновидів моделей шкільних і аудиторних дошок. Наявність 5 робочих поверхонь дозволяє продемонструвати учням та студентам набагато біл..

  6 350 ₴

  Шкільна дошка семиповерхнева для крейди 3000x1000 мм

  Шкільні дошки — один з головних способів комунікації в навчальному процесі. Семиповерхнева модель підходить для використання у всіх освітніх установах. Ви можете використовувати її в якості а..

  9 355 ₴

  Дошка поворотна мобільна з колесами 750х1000 мм

  Магнітна мобільна дошка відрізняється своєю ергономічністю, мобільністю та зручністю у використанні. Має дві робочі поверхні, які дозволяють відобразити в два рази більше інформації. За допом..

  3 701 ₴

  Фліпчарт "Стандарт" для маркера

  Фліпчарт є маркерно-магнітною дошкою, яка має кріплення для листа й блоку паперу, перегортаєтся за принципом блокнота. Дана модель є ідеальним рішенням для проведення лекцій, презентацій, сем..

  3 142 ₴

  Фліпчарт "Ерудит" для маркера

  Магнітно-маркерний фліпчарт «Ерудит» відмінно підходить для облаштування офісів, конференц-залів та інших підприємств. Його можна використовувати для проведення уроків, курсів або тренінгів. ..

  2 781 ₴

  Дошка пробкова 1-поверхнева 1000х1000 мм

  Пробкова дошка − незамінний предмет для розміщення наочної інформації. Використовується в школах, вищих навчальних закладах, різних компаніях, державних і громадських установах. Виготовлена з..

  1 877 ₴

  Аксесуари для шкільних дошок

  У розділі «Аксесуари для шкільних дошок» ви знайдете губку для стирання маркера, крейду та аксесуари для дошки. Губка є незамінним елементом в кабінетах, де проводяться конференції, наради, с..

  158 ₴

  Розграфлення - 125 грн./1 кв.м.

  Наша компанія пропонує додаткову послугу – лазерне розграфлення шкільної дошки. Отримані лінії буде видно протягом всього терміну експлуатації дошки, не вимагаючи подальшої корекції. Такий пі..

  187 ₴


  Шкільні дошки: вибираємо правильно

  Наша компанія пропонує клієнтам великий вибір крейдяних, маркерних і магнітних дошок, а також фліпчартів. Наші замовники мають можливість купити шкільну дошку високої якості, створену з на 100% безпечних матеріалів, які відповідають вимогам діючого українського санітарного законодавства. З огляду на те, що шкільні дошки — найважливіші елементи навчального процесу, які піддаються великим робочим навантаженням, експлуатаційний ресурс моделей, які ми пропонуємо, максимально високий.

  Вам варто купити шкільну дошку у нас!

  Ми покриваємо поверхню дошки, яка буде піддаватися постійним навантаженням, стійкими до зносу та появи подряпин, надійними й міцними покриттями. Різні моделі, які можна знайти в асортименті нашого інтернет-магазину, мають різні експлуатаційні характеристиками. Кожен навчальний заклад зможе знайти на сторінках нашого сайту саме ті варіанти, які максимально підходять для його навчальних класів або аудиторій.

  Ми надаємо гарантію, терміном в 12 місяців, на всі шкільні та аудиторні дошки, які можна купити в нашому інтернет-магазині. Більшість поверхонь намагнічені, для зручності розміщення навчальних матеріалів, а також вкриті покриттям з ефектом антивідблиску, що робить їх більш комфортними для учнів.

  Шкільні дошки: різновиди та особливості

  Охочі купити шкільну дошку для початкових класів, старшої й середньої школи можуть побачити в асортименті нашого магазину варіанти з наступною кількістю поверхонь:

  • одноповерхневі;
  • трьохповерхневі;
  • чотирьохповерхневі;
  • п’ятиповерхневі;
  • семиповерхневі.

  Також ми пропонуємо такі товари, як мобільні поворотні дошки, фліпчарти та пробкові дошки. Робоча поверхня поворотної мобільного дошки — подвійна, її можна використовувати і в навчальних закладах, і в приміщеннях, призначених для проведення різноманітних курсів, тренінгів, навчальних заходів. Стійкі до зносу, поверхні мобільних дошок призначені для написання маркером або крейдою.

  Шкільні дошки від виробника

  Використання шкільних дошок є найважливішою частиною навчального процесу. На них кріпляться, за допомогою магнітів, різноманітні навчальні матеріали, на них вчителі й учні наносять інформацію, необхідну для проведення уроку або виконання завдання. Завдяки вдосконаленим робочим поверхням, сучасні зразки шкільних дошок є стійкими до пошкоджень і зносу.

  Ще однією перевагою нашої компанії й приводом купити шкільну дошку у нас є можливість нанести на її поверхню розкреслення, яке наші фахівці виконують за унікальною технологією. Один раз нанесене розкреслення не вимагає подальшої корекції, назавжди залишаючись на дошці. Лінії, нанесені на дошку при розкресленні, залишаються на ній протягом усього терміну експлуатації, що дає можливість протягом тривалого часу користуватися вдосконаленою дошкою.

  У нас можна купити шкільну дошку для початкових класів

  Моделі, призначені для використання в початковій школі, як й інші наші товари, створюються з дозволених чинним законодавством та безпечних матеріалів. Наша компанія також висуває підвищені вимоги щодо безпеки конструкції дошок, що використовуються молодшими школярами. Що стосується нанесення інформації, то в нашому асортименті можуть бути як крейдяні, так і маркерні варіанти, а також комбіновані вироби, на різних поверхнях яких можна писати або крейдою, або маркером. Поверхні сучасних шкільних дошок виготовляються в приємному зеленому кольорі.

  Купуйте настінну аудиторну дошку недорого в нашому інтернет-магазині!

  В нашому асортименті є не тільки шкільні, але й аудиторні, магнітні дошки для написання крейдою, призначені для вищих навчальних закладів. Ми пропонуємо нашим покупцям своєчасну доставку, низькі ціни й індивідуальний підхід до кожного клієнта.

  Ціна на шкільні дошки залежить від матеріалів, використаних для їх виготовлення, розміру й особливостей конструкції. Ви можете оформити замовлення самостійно, на нашому сайті, або зв'язатися з менеджерами та отримати відповіді на Ваші питання.

  Error in text!

  Thanks!