Ваше місто
Ваш регіон — Соединенные Штаты Америки?
 • Меблі для садочків
 • Меблі для шкіл
 • Меблі для офісів
 • Стільці та крісла
 • Колекції
 • Ліжка
 • Дошки й фліпчарти
 • Текстиль Новинки Товари в наявності

  Полиці

  Полиця для книжок "Мишеня"

  Полиці в дитячу кімнату є невід’ємною складовою під час облаштування кімнати малюка. Перевагою даної моделі є компактні розміри й розміщення на підлозі − необхідні предмети будуть акуратно ск..

  4 230 ₴

  Комплект настінних полиць "Джунглі"

  Дитячі настінні полиці дозволяють розмістити улюблені іграшки, книги, фотографії в рамці, подарунки, на видному місці, не захаращуючи вільний простір додатковими шафами. Комплект поличок «Джу..

  2 001 ₴

  Кутова полиця для квітів "Кактус"

  Кімнатні рослини є відмінним доповненням інтер’єру дошкільних установ і шкіл. Пропонуємо вашій увазі кутові полиці для квітів «Кактус», виконані у вигляді улюбленої всіма рослини, − кактуса. ..

  1 674 ₴

  Підлогова дитяча полка "Бочонок"

  Бажаєте придбати полки в дитячу кімнату для вашого малюка? Підлогова дитяча полка "Бочонок" стане саме тією частиною інтер'єру, яка зможе задовольнити всі ваші запити.Вона може служити як дит..

  1 711 ₴

  Підлогова дитяча полка "Мішка"

  Поспішайте замовити дитячу підлогову полку "Мішка", якщо ви хочете забезпечити всебічний розвиток для вашого малюка. Цей тип полки в дитячу кімнату допомагає розвинути дитячу уяву і розташува..

  1 325 ₴

  Полиця "Будиночок" Блакитний

  Креативні полиці в дитячу «Будиночок» мають приємний дизайн і продуману функціональність − можуть використовуватися як окремий елемент, а в комплекті з поличками «Квадрат» і «Прямокутник» з’є..

  1 957 ₴

  Полиця "Квадрат" Блакитний

  Дитяча полиця для іграшок «Квадрат» ідеально підходить для розміщення на підлозі в дитячій кімнаті. Елемент призначений для зберігання книг, іграшок, сувенірів та інших речей малюків. Підходи..

  1 922 ₴

  Полиця "Прямокутник" Блакитний

  Правильно підібраний комплект меблів в дитячій кімнаті − основа ергономічної організації простору, і дитяча полиця, які розміщуються на підлозі, є в цьому вашим незамінним помічником. Полиця ..

  3 119 ₴

  Полиця дитяча "Носоріг"

  Вам обов’язково знадобиться дитяча полиця для іграшок в кімнату або дошкільний заклад, якщо ви дбаєте про всебічний розвиток дитини, купуючи їй книги, пізнавальні посібники, захоплюючі друков..

  1 681 ₴

  Полиця настінна "День" - Веселка

  Якісна, настінна дитяча полиця дозволяє більш зручно й раціонально використовувати простір у дитячій кімнаті. Вишуканий дизайн виробу допомагає зробити обстановку в кімнаті цікавою для дитини..

  997 ₴

  Полиця настінна дитяча "Планета"

  Оригінальна полиця настінна «Планета» здатна прикрасити інтер'єр в дитячій кімнаті, а також створити додатковий простір для книг і іграшок.Завдяки своєму дизайну, модель «Планета» може бути в..

  984 ₴

  Полиця настінна дитяча "Ракета"

  Дитяча полиця «Ракета» - це стильна та яскрава модель, котра також, як і інші настінні полиці для книжок, що представлені на нашому сайті, виконана для комплектації дитячих садків, дошкільних..

  1 135 ₴


  Дитячі настінні полки

  Сучасні меблеві конструкції відрізняються великим різноманіттям, але дитячі настінні полки, які можна використовувати в дошкільних дитячих установах, і в дитячих кімнатах, мають великий попит. Безсумнівними перевагами цих виробів є:

  • простота монтажу;
  • універсальність ‒ чудово виглядають у будь-якому інтер’єрі;
  • можливість раціонально використовувати простір приміщення;
  • формують невимушену обстановку в кімнаті завдяки незвичайному, стильному ігровому дизайну.

  Настінні полки для дитячої кімнати

  В асортименті інтернет-магазину «Меблі-Техностиль» є полки настінні для дитячої кімнати, виготовлені з ламінованої ДСП, товщиною 16 мм. Торці виробів обробляються ПВХ-крайкою, товщиною 0,5 мм. Головна перевага наших поличок ‒ 100% оригінальний ігровий дизайн. Кожна з моделей представлена в асортименті в різних варіаціях дизайну та декору.

  Як й інші меблі, що оточують маленьких дітей на етапі формування особистості, під час соціалізації, в дитячому садку, полиці допомагають формувати в приміщенні цікаву для маленьких дітей атмосферу. Дитина повинна відчувати себе в дитячому садку комфортно, а обстановка, у якій вона знаходиться, сприяти соціалізації та отриманню нових знань.

  Настінні полки в дитячу кімнату

  Ви можете купити настінні полки в дитячу кімнату й інші меблі для маленьких дітей у нашому інтернет-магазині та відчути переваги співпраці з нашою компанією:

  • як безпосередній виробник, ми пропонуємо оптимальні ціни для наших покупців, навіть на продукцію найвищої якості;
  • наші вироби виконані в оригінальному дизайні, створеному талановитими професіоналами;
  • ми використовуємо безпечні для маленьких дітей, якісні та сертифіковані матеріали й фурнітуру, що відповідають вимогам ДСТУ;
  • даємо гарантію на термін від 12 місяців на всі товари нашого виробництва.

  Настінні полки для дітей

  І якщо дизайнерам, які створюють цілісні інтер’єри приміщень, подобаються настінні полки й вони прагнуть їх використовувати, звичайні користувачі ставляться до них досить насторожено. Багато людей вважають за краще замовити компактні варіанти меблів або шафи для речей, які насправді не завжди зручно зберігати в шафі. Такі речі, як іграшки, сувеніри, нагороди, фотографії в рамці можна розмістити на зручних настінних полицях.

  Дизайнери-експерти чудово розуміють плюси настінних полиць, і саме тому вони стабільно займають місце в ТОПі актуальних меблевих трендів. Полиці є ефективним рішенням, що дозволяє розвантажити простір, позбавити приміщення від певного візуального «тиску», який здійснює масивна шафа або комод.

  Ігровий дизайн наших полиць дозволяє доповнити дитячу кімнату або інтер’єр дошкільного навчального закладу витонченим, красивим елементом. Наші полиці чудово розвантажують площу приміщення, і це має особливо важливе значення в умовах економії простору. Відкриті варіанти, звичайно ж, займають певний простір у приміщенні. Проте, на відміну від закритих полиць вони візуально не зменшують простір, що буває при покупці масивних шаф.

  Ми пропонуємо світлі й темні варіанти полиць, які можна використовувати в різних варіантах дизайну дитячих садків або кімнат. Відкриті полиці не порушують гармонію простору дитячих кімнат, і залишають доступними всі речі, які знаходяться на полицях. На них можна зберігати навчальні матеріали та іграшки, предмети гігієни та інші важливі дрібниці. Замовляйте відкриті полиці для дитячого садка в нашому інтернет-магазині, отримуйте товари високої якості від виробника з доставленням!

  Error in text!

  Thanks!