Ваше місто
Ваш регіон — Соединенные Штаты Америки?
 • Меблі для садочків
 • Меблі для шкіл
 • Меблі для офісів
 • Стільці та крісла
 • Колекції
 • Ліжка
 • Дошки й фліпчарти
 • Текстиль Новинки Товари в наявності

  Столи робочі

  Стіл журнальний «Sky» - СЖ 55 Графіт

  Журнальний стіл вже давно перетворився в один з необхідних елементів офісного інтер'єру. Зазвичай журнальний стіл використовується як елемент інтер'єру в зоні відпочинку або на ресепшн. Ваші ..

  5 420 ₴

  Стіл журнальний «Sky» - СЖ 95 Графіт

  Майже неможливо уявити сучасний офіс без компактного і зручного журнального столу. Навіть під час загальної діджіталізаціі та повального використання гаджетів багато співробітників фірми з ра..

  9 500 ₴

  Стіл кутовий Антрацит / Дуб Аппалачі

  Стіл письмовий кутовий з нової колекції офісних меблів «Sky» представлений в декількох новомодних колірних поєднаннях 2019 року: Антрацит / Дуб Аппалачі, Санторіні Гр..

  8 041 ₴

  Стіл письмовий Антрацит / Дуб Аппалачі

  Стіл офісний входить в нову колекцію меблів «Sky» 2019 року, яка являє собою стильний, сучасний, ергономічний і надійний гарнітур. Передбачений для комфортного розміщення комп’ютера, монітора..

  5 070 ₴

  Стіл кутовий П 642 Ясень Шимо Лівий

  Ця модель − прекрасний варіант для охочих купити кутовий стіл в офіс недорого й отримати при цьому якісний, надійний і стильний виріб. Зручний письмовий кутовий стіл дозволяє більш раціональн..

  3 282 ₴

  Стіл кутовий П 622 Ясень Шимо Лівий

  Ця модель користується великою популярністю серед клієнтів, які бажають купити кутовий офісний стіл стильного дизайну й високої якості за демократичною ціною. Виріб має низку переваг − так, в..

  3 019 ₴

  Письмовий стіл П 160 Ясень Шимо

  Простий і надійний письмовий стіл з мінімалістичним дизайном. Модель виготовлена з ДСП високої якості, має стійку конструкцію. Завдяки своєму універсальному дизайну, цей стіл відмінно вписуєт..

  1 295 ₴

  Письмовий стіл П 161 Ясень Шимо

  Простий і надійний письмовий стіл з мінімалістичним дизайном. Модель виготовлена з ДСП високої якості, має стійку конструкцію. Завдяки своєму універсальному дизайну, цей стіл відмінно вписуєт..

  1 440 ₴

  Письмовий стіл П 162 Ясень Шимо

  Простий і надійний письмовий стіл з мінімалістичним дизайном. Модель виготовлена з ДСП високої якості, має стійку конструкцію. Завдяки своєму універсальному дизайну, цей стіл відмінно вписуєт..

  1 613 ₴

  Стіл письмовий з 2-ма шухлядами П 361 Ясень Шимо Лівий

  Хочете купити зручний і безпечний письмовий стіл, виготовлений з довговічних і міцних матеріалів? Замовляйте письмовий стіл з двома шухлядами, виготовлений вітчизняним виробником з матеріалів..

  2 655 ₴

  Стіл робочий з 3-ма шухлядами П 362 Ясень Шимо Лівий

  Замислюєтесь про те, щоб купити письмовий стіл з трьома шухлядами, і хочете придбати надійну, недорогу, але функціональну й довговічну модель? Замовляйте робочий стіл з трьома шухлядами від в..

  4 400 ₴

  Стіл робочий з тумбою П 262 Ясень Шимо Лівий

  Зручний і надійний офісний стіл з тумбою відмінно підходить для використання в навчальних закладах, офісних приміщеннях, робочих кабінетах. Має гладку стільницю та містку тумбу, яку, за бажан..

  2 766 ₴


  Пропонуємо купити офісні столи за невисокими цінами

  Більшість сучасних офісів найчастіше використовують чотири основні різновиди столів, і лише в деяких випадках компанії вдаються до того, щоб скористатися більш специфічними варіантами. Основні популярні моделі ‒ це столи для персоналу і керівників, приставні, а також моделі, призначені для проведення переговорів і нарад. Варіанти для керівників представлені у відповідній категорії нашого сайту.

  Клієнтам, яким необхідно купити офісний стіл для повсякденного використання, наш інтернет-магазин може запропонувати наступні моделі:

  • письмові, в тому числі з двома або трьома шухлядами, з однією або двома тумбами;
  • комп’ютерні, з тумбою, полицями, шухлядами;
  • кутові, з полицями, тумбами й шухлядами, від зовсім компактних до досить великих варіантів;
  • фігурні, з анатомічним вирізом, зручними додатковими полицями й шухлядами;
  • журнальні, з двома полицями й роликами для зручності переміщення;
  • конференц-столи, призначені для переговорних кімнат, проведення нарад і бізнес-зустрічей.

  Ми можемо запропонувати покупцям, яким необхідно вибрати й купити офісні столи для співробітників, широкий асортимент товарів. Ми використовуємо для виготовлення нашої продукції тільки якісні матеріали й фурнітуру, що відповідають вимогам ДСТУ, мають необхідні сертифікати якості.

  Головний акцент при створенні меблевих виробів, призначених для офісу, ми робимо на ергономічності й зручності. Проводячи багато часу на робочому місці, люди можуть відчувати себе комфортно, працювати без ризику для здоров’я, що часто погіршується при неправильній посадці.

  У нас можна купити письмові столи недорого

  Серед замовників, які збираються купити письмові столи для домашнього використання або розміщення в офісі, найпопулярнішими варіантами є не класичні, криволінійні моделі, стільниці яких мають витончені анатомічні вирізи. Така форма дозволяє комфортно розташуватися, помітно заощадивши при цьому простір приміщення.

  Не захаращує його, принаймні візуально, надмірно великою прямокутною стільницею.

  Зазвичай всі меблі, що купуються для офісу, виготовлені в одній кольоровій гамі, яка поєднується з інтер’єром самого приміщення. Наші замовники можуть вибрати з великої кількості варіантів кольору найбільш відповідний, і оформити замовлення самостійно на сайті інтернет-магазину. Ті, у кого виникли додаткові питання, кому незручно самостійно оформляти замовлення, можуть зв’язатися з нашими менеджерами по одному з номерів, вказаних в розділі «Наші контакти».

  Кому варто купити кутовий письмовий стіл?

  Від зручності меблів залежить здоров’я співробітників, тому багато замовників цікавляться моделями, виготовленими з урахуванням вимог ергономіки. Також не варто забувати, що корисну площу офісного приміщення необхідно використовувати максимально, тому кутові письмові столи також користуються особливою популярністю. Ми радимо купити кутовий письмовий стіл тим, кому необхідно розташувати своє робоче місце в кутку, заощадивши багато вільного простору.

  Вам варто купити комп’ютерні столи у виробника!

  У нашому інтернет-магазині можна підібрати відповідний кутовий комп’ютерний стіл, який дозволить зручно розмістити співробітника й заощадити робочий простір. Такі моделі обладнані шухлядами, полицями для клавіатури і речей, спеціальними відділеннями для системних блоків стаціонарних комп’ютерів.

  Ми пропонуємо й інші варіанти моделей для охочих купити комп’ютерні столи, що мають попит серед роздрібних і оптових покупців. Ці моделі допомагають вирішити проблему розміщенням нової техніки, забезпечити співробітників офісу комфортними робочими місцями. Додаткові полиці й секція з шухлядами дозволяють розмістити необхідне робоче приладдя, документи й інші дрібниці.

  Замовляйте комп’ютерні, офісні та робочі столи в фірмовому магазині українського виробника для створення комфортних умов у Вашому офісі!

  Error in text!

  Thanks!