Ваше місто
Ваш регіон — Соединенные Штаты Америки?
 • Меблі для садочків
 • Меблі для шкіл
 • Меблі для офісів
 • Стільці та крісла
 • Колекції
 • Ліжка
 • Дошки й фліпчарти
 • Текстиль Новинки Товари в наявності

  Шкільні стільці

  Стілець П-подібний на круглій трубі Сірий

  Класичний регульований шкільний стілець, сприяє формуванню правильної постави у дитини та підлаштовується під його зростання. Стійка конструкція та безпечні матеріали роблять цей шкільни..

  1 164 ₴

  Стілець шкільний "Кадет на лижах" з регулюванням висоти Чорний

  Шкільний стілець "Кадет" із регулюванням висоти - це розумний вибір на довгострокову перспективу. Класичний дизайн, надійна конструкція та регулювання висоти забезпечує учня комфортом пр..

  1 099 ₴

  Стілець шкільний "Кадет на лижах" Чорний

  Універсальний, надійний та довговічний шкільний стілець, виконаний у лаконічному дизайні, чудово впишеться в інтер'єр шкільного кабінету. Заокруглені кути та пластикові заглушки металеви..

  991 ₴

  Стілець шкільний "Кадет" Чорний

  Класичний шкільний стілець з лаконічним дизайном та надійною стійкою конструкцією – необхідний атрибут у будь-якому навчальному класі. Заокруглені кути та пластикові заглушки металевих е..

  865 ₴

  Стілець учня "Оптима" з регулюванням висоти Зелений

  Шкільний стілець "Оптіма" з регулюванням висоти - це відмінний вибір на довгострокову перспективу. Лаконічний дизайн, якісна фурнітура та надійна конструкція забезпечують учня комфортом протя..

  1 190 ₴

  Стілець "Аліса NEW" Темно-синій, Сірий

  Бажаєте купити офісний стілець або аудиторний? Модель "Аліса NEW" - це універсальна модель, яка легко впишеться в інтер'єр будь-якої установи за рахунок свого лаконічного дизайну. Х..

  1 400 ₴

  Стілець "Класік" Морська хвиля, Сірий

  Стілець «Класік» − відмінна модель для замовників, які хочуть купити офісні стільці за невисокою ціною, і при цьому отримати надійні, міцні вироби високої якості. Хочете вибрати недорогий, ал..

  1 129 ₴

  Стілець "Ніка" Світло-коричневий, Сірий

  Облаштування місця для приймання їжі передбачає вибір якісних меблів. Стільці для столових − важливий елемент облаштування будь-яких приватних або державних установ: кафе, шкіл, вищих навчаль..

  899 ₴

  Табурет "Гіта" Світло-коричневий, Сірий

  М’який табурет підходить як для кухні, так і для віталень, прихожих й інших приміщень. Компактність й відсутність спинки дає моделі особливий привілей: його можна безперешкодно пересувати нав..

  622 ₴

  Стілець "Карина" Темно-коричневий, Сірий

  Працівники офісу як ніхто інший розуміють важливість наявності зручного місця для сидіння. Робота в офісі без зручного стільця може стомлювати, особливо під час тривалого щоденного сидіння на..

  899 ₴

  Стілець "Універсал" Бежевий, Сірий

  Стійка, надійна й якісна модель − зручний офісний стілець, який добре підходить не тільки для офісних приміщень, а й для шкіл, медичних установ, лікарень, дитячих садків та інших державних ус..

  899 ₴

  Стілець "Аліса" Малиновий, Сірий

  Клієнти, які хочуть купити офісний стілець, можуть звернути увагу на стілець «Аліса» − міцну, надійну модель, виконану в мінімалістичному й акуратному дизайні. Завдяки своїй універсальності, ..

  1 400 ₴


  Замовляйте надійні шкільні стільці!

  Якісні шкільні стільці — найважливіші атрибути навчального кабінету, які дозволяють грамотно організувати освітній процес і створити зручні для учнів умови. Сучасна навчальна програма побудована таким чином, що дітям доводиться проводити досить багато часу сидячи, навчаючись і виконуючи домашні завдання. Для того, щоб зменшити негативні наслідки тривалого сидіння для дитини, варто купити шкільний стілець сучасної ергономічної конструкції, який буде добре підходити дитині.

  У юному віці в дітей формується постава, відбувається розвиток м’язів спини, і тільки правильно підібрані шкільні стільці допомагають уникнути таких небажаних наслідків, як сколіоз або біль в попереку. Багато моделей, пропонованих нами, створені з урахуванням вимог НУШ. Їх висота регулюється, що дозволяє використовувати один і той самий стілець, збільшуючи його висоту в міру росту дітей.

  Кращі пропозиції для охочих купити шкільні стільці

  Перед співробітниками навчальних закладів, яким необхідно купити шкільні стільці, стоїть завдання підібрати ергономічні моделі, бажано регульовані по висоті, максимально практичні й при цьому за приємною ціною. Щоб замовити меблі, що відповідають всім перерахованим вище критеріям, слід звернутися до безпосереднього виробника.

  Пропоновані нами стільці в більшості випадків можуть регулюватися по висоті відповідно до IV, V і VI ростових груп. У нашому інтернет-магазині можна підібрати моделі, якими можна укомплектовувати навчальні кабінети, їдальні, гуртожитки.

  Як правильно підібрати й купити шкільний стілець

  Ми радимо співробітникам освітніх установ, яким необхідно купити шкільний стілець, зробити замовлення у нас, щоб відчути всі переваги нашої продукції:

  • щоб уникнути травматизму серед дітей, які схильні активно рухатися на перервах, усі наші стільці мають заокруглені кути, а деталі, з яких вони складаються, надійно з’єднані й відполіровані;
  • матеріали, які ми використовуємо для створення наших товарів, безпечні для дітей, відповідають вимогам ДСТУ, мають всі необхідні висновки санітарної експертизи;
  • як виробник, ми пропонуємо клієнтам найбільш приємні ціни, без націнок, що формуються посередниками;
  • всі наші шкільні стільці мають актуальний, стильний дизайн, завдяки якому вони добре вписуються в інтер’єри сучасних навчальних закладів.

  Регульований шкільний стілець ‒ приклад актуальних меблів

  Замовивши шкільний стілець з регулюванням висоти, Ви уникаєте проблеми заміни стільця на вищий у міру зростання дитини. Діти ростуть швидко, і замість того, щоб постійно змінювати стільці, забезпечуючи дитину можливістю правильно й комфортно сидіти, варто купити шкільний регульований стілець. Він допоможе створити комфортні умови для тривалого сидіння під час занять в шкільному кабінеті або виконанні домашнього завдання.

  Посадкове місце школяра має бути зручним за формою та глибиною, і найбільш зручними шкільними стільцями вважаються класичні варіанти, що мають тверду спинку і сидіння, обладнане чотирма ніжками. Кольори стільців для конкретного кабінету варто підбирати, виходячи зі стилю приміщення та кольорової гамми. В асортименті нашого інтернет-магазину можна знайти стільці різних варіантів забарвлення ‒ від темних до яскравих кольорів.

  Вам варто купити шкільні парти й стільці у нас!

  Вагомим приводом для того, щоб купити шкільні парти й стільці в нашому інтернет-магазині є їх ергономічність, безпека та якість. Адже згідно з даними медичної статистики, тільки 10% першокласників мають проблеми, пов’язані з діяльністю опорно-рухового апарату. А для старшокласників цей показник, на жаль, становить близько 70%.

  Замовляйте стільці для шкіл якісної збірки, створені вітчизняним виробником, і отримуйте моделі високої якості в заздалегідь обумовлені терміни!

  Error in text!

  Thanks!