Ваше місто
Ваш регіон — Соединенные Штаты Америки?
 • Меблі для садочків
 • Меблі для шкіл
 • Меблі для офісів
 • Стільці та крісла
 • Колекції
 • Ліжка
 • Дошки й фліпчарти
 • Текстиль Новинки Товари в наявності

  Столи для комп'ютерних класів, вчителів і викладачів

  Стіл для вчителя напівкруглий Ваніль, Чорний, Блакитний Правий

  Стійкий і надійний стіл для вчителя українського виробництва. Виріб має сучасний і ергономічний дизайн. Якщо Ви хочете купити стіл для вчителя з доставленням у Ваш регіон − оформлюйте замовле..

  9 782 ₴

  Стіл для вчителя Клен Танзау Правий

  Зручний стіл для вчителя добре поєднується з іншими меблями категорії «Нова школа», представленої на нашому сайті. Виріб відповідає правилам щодо шкільних меблів, перерахованим в рекомендація..

  5 130 ₴

  Стіл кутовий П 622 Ясень Шимо Лівий

  Ця модель користується великою популярністю серед клієнтів, які бажають купити кутовий офісний стіл стильного дизайну й високої якості за демократичною ціною. Виріб має низку переваг − так, в..

  3 019 ₴

  Письмовий стіл П 160 Ясень Шимо

  Простий і надійний письмовий стіл з мінімалістичним дизайном. Модель виготовлена з ДСП високої якості, має стійку конструкцію. Завдяки своєму універсальному дизайну, цей стіл відмінно вписуєт..

  1 295 ₴

  Письмовий стіл П 161 Ясень Шимо

  Простий і надійний письмовий стіл з мінімалістичним дизайном. Модель виготовлена з ДСП високої якості, має стійку конструкцію. Завдяки своєму універсальному дизайну, цей стіл відмінно вписуєт..

  1 440 ₴

  Письмовий стіл П 162 Ясень Шимо

  Простий і надійний письмовий стіл з мінімалістичним дизайном. Модель виготовлена з ДСП високої якості, має стійку конструкцію. Завдяки своєму універсальному дизайну, цей стіл відмінно вписуєт..

  1 613 ₴

  Стіл письмовий з 2-ма шухлядами П 361 Ясень Шимо Лівий

  Хочете купити зручний і безпечний письмовий стіл, виготовлений з довговічних і міцних матеріалів? Замовляйте письмовий стіл з двома шухлядами, виготовлений вітчизняним виробником з матеріалів..

  2 655 ₴

  Стіл робочий з 3-ма шухлядами П 362 Ясень Шимо Лівий

  Замислюєтесь про те, щоб купити письмовий стіл з трьома шухлядами, і хочете придбати надійну, недорогу, але функціональну й довговічну модель? Замовляйте робочий стіл з трьома шухлядами від в..

  4 400 ₴

  Стіл робочий з тумбою П 262 Ясень Шимо Лівий

  Зручний і надійний офісний стіл з тумбою відмінно підходить для використання в навчальних закладах, офісних приміщеннях, робочих кабінетах. Має гладку стільницю та містку тумбу, яку, за бажан..

  2 766 ₴

  Стіл робочий з тумбою і 3-ма шухлядами П 464 Ясень Шимо Лівий

  Відмінна модель для замовників, яким потрібно купити письмовий стіл з тумбою, виготовлений з якісних матеріалів. Містка конструкція з тумбою й шухлядами − ідеальний варіант робочого столу для..

  4 614 ₴

  Стіл робочий 2-тумбовий з 6 шухлядами П 465 Ясень Шимо

  Місткий і надійний письмовий стіл з тумбою та шухлядою, за допомогою якого можна організувати зручне робоче місце для офісного працівника, викладача або будь-якого фахівця, якому потрібно три..

  5 215 ₴

  Стіл комп'ютерний з полицею П 510 Ясень Шимо Лівий

  Стильний, зручний і міцний комп’ютерний стіл з висувною полицею добре вписується в інтер’єри сучасних офісних приміщень і навчальних закладів. Його можна використовувати в якості домашнього к..

  2 125 ₴


  Пропонуємо купити письмовий стіл від виробника

  Для того, щоб забезпечити дитині належні умови для комфортного навчання, варто купити письмовий стіл, виготовлений з матеріалів високої якості, що має ергономічну форму. Наша компанія — виробник меблів для шкіл і офісів, ми пропонуємо своїм клієнтам широкий вибір моделей, зроблених з безпечних і якісних матеріалів. Наші письмові столи мають стильний дизайн і добре вписуються в сучасні інтер'єри дитячих кімнат і навчальних закладів.

  Як підібрати й купити комп'ютерний стіл

  Інформаційні технології настільки міцно увійшли в наше життя, що уявити собі повноцінний навчальний процес без комп'ютера неможливо. І замість того, щоб занадто серйозно обмежувати кількість годин, які дитина проводить за комп'ютером, краще купити комп'ютерний стіл ергономічної форми. Правильна посадка за комп'ютерним столом дозволяє сформувати гарну поставу й зберегти здоров'я опорно-рухового апарату.

  Наша компанія виробляє меблі для навчальних закладів і офісів, тому наші клієнти мають змогу купити комп'ютерний стіл дешево, без занадто великих націнок, які формують посередники. В асортименті нашого інтернет-магазину є моделі для учнів, співробітників офісів і вчителів, у тому числі кутові комп’ютерні столи. Також ми пропонуємо комп'ютерні фігурні столи з шухлядами й полицями, обладнані однією або двома тумбами.

  Вам варто купити комп'ютерні столи в нашому інтернет-магазині!

  Персональний комп'ютер — найважливіша деталь робочого місця більшості сучасних фахівців, тому попит на комп'ютерні столи не знижується. Від звичайного письмового столу комп'ютерний відрізняється наявністю спеціального відділення, призначеного для розміщення системного блоку. Незважаючи на те, що багато пристроїв для виходу в інтернет рухаються в бік портативності, не зменшується кількість замовників, які хочуть купити комп'ютерні столи для офісів, навчальних закладів або домашнього використання.

  Також більшість комп'ютерних столів мають у своїй конструкції спеціальні отвори для проводів.

  Підбираючи комп'ютерний стіл, потрібно враховувати необхідність розміщувати на ньому іншу оргтехніку, окрім комп'ютера. Не варто вважати, що звичайний письмовий стіл можна використовувати як комп'ютерний. Тривале сидіння за комп'ютером без використання спеціалізованого столу може призвести до виникнення проблем з суглобами. На письмовому столі можна більш-менш зручно розташувати невеликий ноутбук, однак, тільки спеціалізована комп'ютерна модель дозволяє забезпечити правильну посадку.

  Крім класичних варіантів, існують кутові комп'ютерні столи, які дозволяють більш вдало вписати стіл в інтер'єр кімнати, яка не має багато місця для розміщення комп'ютерних столів. Корисна площа цього столу настільки ж велика, як у звичайного варіанту, але він займає менше місця й дозволяє розмістити, при необхідності, два комп'ютерні монітори одночасно.

  Пропонуємо купити письмовий стіл для вчителя з доставкою!

  Збираючись купити письмовий стіл для вчителя, пам'ятайте про два ключових аспекти, які були дотримані в цій моделі — безпека та зручність. Ми виготовляємо меблі з безпечних матеріалів, які відповідають вимогам чинного українського санітарного законодавства. Безпека — невід'ємна частина конструкції виробу, наші моделі мають заокруглені кути, які зменшують ймовірність забитися або пошкодити одяг.

  Якщо Вам необхідно купити стіл для вчителя, вивчіть асортимент нашого магазину, у якому можна знайти багато різноманітних моделей. Ми пропонуємо варіанти з масивною та міцною металевою основою, заокругленими стільницями, місткими тумбами — однією або двома.

  Для охочих замовити стіл для вчителя ціна на цю продукцію в фірмовому інтернет-магазині «Меблі-Техностиль» завжди буде більш вигідною, ніж інші пропозиції на ринку. Наша ціна — це пропозиція від виробника. Оформляйте замовлення на наші товари самостійно або зв'яжіться з нами за допомогою будь-якого з номерів, вказаних в розділі «Наші контакти»!

  Error in text!

  Thanks!