Ваше місто
Ваше місто — Ашберн?
 • Меблі для садочків
 • Меблі для шкіл
 • Меблі для офісів
 • Стільці та крісла
 • Колекції
 • Ліжка
 • Дошки й фліпчарти
 • Текстиль Новинки Товари в наявності

  Комплект дитячих меблів "Морська хвиля"

  Шафа дитяча секційна для роздягальні "Морська хвиля"

  Пропонуємо вашій увазі шафи для одягу в дитячий садок «Морська хвиля» − оригінальний виріб з унікальним дизайном. Головна дизайнерська задумка − це легка морська тематика. Адже меблі для дитя..

  5 076 ₴

  Шафа дитяча секційна для роздягальні "Морська хвиля" з лавою

  Пропонована Вашій увазі, дитяча секційна шафа з лавою дитячою для роздягальні «Морська хвиля» − виріб оригінального, абсолютно унікального дизайну. Основа дизайну цього виробу − легка й весел..

  5 397 ₴

  Стінка для іграшок і посібників "Космонавт"

  Незвичайна стінка для іграшок «Космонавт» відмінно доповнить і стилізує інтер'єр дитячої кімнати, а також підійде для оформлення дитячого садка. Яскравий та незвичайний дизайн колекції перепл..

  20 482 ₴

  Стінка для іграшок і посібників "Морська хвиля"

  Дитяча стінка «Морська хвиля» — оригінальний виріб з унікальним авторським дизайном. Ця зручна, ергономічна модель, призначена для іграшок і навчальних матеріалів, розроблена для комплектації..

  32 719 ₴

  Дзеркало МДФ "Морська хвиля" Рибка

  Красиве дитяче дзеркало з МДФ призначене для комплектації спортзалів дитячих садків, басейнів, спортивних гуртків і секцій, а також інших закладів і установ, призначених для дошкільнят.Викона..

  2 186 ₴

  Столик для малювання "Бегемотик" Жовтий / Зелена вода

  Зручний і красивий дитячий стіл для творчості «Бегемотик» прикрашений тематичним фігурним фрезеруванням. Всі кути цього столика заокруглені, що робить його більш безпечним. Ми рекомендуємо Ва..

  3 249 ₴

  Стінка для іграшок "Вітрильник" Синій / Червоний

  Дитяча стінка «Вітрильник» передбачена для комплектації дитячих кімнат, шкіл, садків та інших дошкільних установ. Має компактні розміри: 940х366х1260 мм, тому звільняє багато вільного простор..

  3 706 ₴


  Багато батьків люблять брати з собою на відпочинок зовсім маленьких дітей дошкільного віку. Іноді, після повернення з морського курорту, малюкам буває дуже складно відвикнути від морських пейзажів і барвистих рибок. Спеціально на цей випадок нашими дизайнерами був розроблений унікальний комплект дитячих меблів «Морська хвиля». Фасади колекції прикрашені фігурками морських тварин і рослин, а приємне поєднання кольорів лайма, жовтого і блакитного - створюють в приміщенні затишок, приємну і надихаючу атмосферу, почуття комфорту.

  Для тих малюків, кому ще не доводилося бувати на морі - ця колекція дуже добре посприяє розвитку дитячої фантазії. Опинившись в дитячій кімнаті, що прикрашена меблями колекції «Морська хвиля» - діти зможуть відчути себе відважними мореплавцями, які опинилися на морському узбережжі або подорожують підводним світом.

  У серію входять такі позиції меблів як:

  • Шафа дитяча секційна для роздягальні «Морська хвиля»
  • Шафа дитяча секційна для роздягальні «Морська хвиля» з лавою
  • Стінка для іграшок і посібників «Морська хвиля»
  • Стінка для іграшок «Вітрильник»
  • Дзеркало МДФ «Морська хвиля»
  • Столик для малювання «Бегемотик»

  Характеристика секційних шаф для роздягальні

  Ця колекція пропонує на ваш вибір 2 моделі секційних шаф для роздягалень, одна з котрих, додатково, оснащена лавкою.

  Шафи можуть бути включати в себе 2, 3 і 5 секцій, а їх розміри складають:

  • 2 секції (620х300х1400 мм)
  • 3 секції (920х300х1400 мм)
  • 5 секцій (1526х300х1400 мм)

  Завдяки своїм розмірам шафи здатні вмістити весь необхідний дитячий одяг, що є дуже вигідною перевагою, якщо ви збираєтесь купити комплект дитячих меблів. Фасади шаф виготовлені з кольорової плити МДФ, що прикрашена фрезеруванням і яскравими накладками в морській тематиці. Кольори, що використовуються - лайм, блакитний і жовтий.

  Характеристики стінок для іграшок

  Колекція включає в себе стінки для іграшок і посібників моделей «Морська хвиля» і «Вітрильник».

  «Морська хвиля» - це зручна і ергономічна модель з унікальним авторським дизайном. Складається з трьох секцій різного дизайну, що дозволяють зручно розмістити всі необхідні для навчання та ігор предмети.

  Має габарити: 450х2200х2000 мм

  Конструкція має відділення, закриті фасадами, а також відкриті відділення для зберігання іграшок, які завжди повинні бути під рукою дитини або вихователя.

  Стінка для іграшок «Вітрильник» виконана у формі легкого парусника, чим здатна дуже добре розвинути дитячу фантазію. Має компактні розміри: 940х366х1260 мм, завдяки чому в кімнаті залишається чимало вільного простору для ігор. За рахунок універсального дизайну і різних колірних рішень може однаково успішно використовуватися в дошкільних установах і дитячих кімнатах.

  Дзеркало МДФ "Морська хвиля"

  Красиве дзеркало з МДФ, призначене для комплектації спортзалів дитячих садків, басейнів, спортивних гуртків і секцій, а також інших закладів і установ, призначених для дошкільнят.

  Дзеркало може бути виконано в трьох різних моделях:

  • «Рибка»
  • «Перлина»
  • «Черепашка»

  Кожна з моделей прикрашена декорованим фрезеруванням.

  Столик для малювання "Бегемотик"

  Кожен малюк любить малювати, а, щоб цей процес був по-справжньому творчим і захоплюючим - краще, щоб він відбувався на тематичному столику для малювання. Модель «Бегемотик» - це дуже красивий і зручний столик прикрашений декоративним бегемотом і фігурним фрезеруванням.

  Також модель має стільницю і велику полицю в якій можна зберігати альбоми для малювання, фарби, фломастери, різнобарвні олівці, пластилін або альбом для малювання великого формату.

  Як оформити замовлення?

  Щоб купити комплекти меблів для дитячої, ціна яких включає передплату в розмірі 50% від загальної вартості, вам потрібно, всього лише, оформити замовлення на нашому сайті. Весь процес займе у вас не більше 5 хвилин. Доставка товарів здійснюється за допомогою транспортних компаній в усі регіони України і оплачується окремо. У разі виникнення будь-яких питань, ви завжди можете отримати компетентну консультацію у наших менеджерів, зателефонувавши за номерами, вказаними в розділі «Наші контакти».

  Error in text!

  Thanks!