Ваше місто
Ваш регіон — Соединенные Штаты Америки?
 • Меблі для садочків
 • Меблі для шкіл
 • Меблі для офісів
 • Стільці та крісла
 • Колекції
 • Ліжка
 • Дошки й фліпчарти
 • Текстиль Новинки Товари в наявності

  Столи для керівника

  Стіл керівника Ясень Шимо

  Ця модель − доступний варіант для тих, хто хоче купити офісний стіл для керівника, щоб обставити кабінет начальника компанії витонченими й стильними меблями за прийнятною вартістю. Як безпосе..

  4 422 ₴

  Стіл керівника (прямий) Ясень Шимо

  Вибираючи меблі для житлового приміщення, можна багато в чому орієнтуватися на власні смаки й переваги, але, якщо Вам необхідно купити стіл у кабінет керівника, доведеться дотримуватись деяки..

  3 375 ₴

  Стіл керівника з шухлядами Ясень Шимо

  Підбирати стіл для керівника завжди важливо з огляду на стиль інтер’єру, у якому й передбачається його розміщення. Інтер’єр приміщення може бути пафосним, прикрашеним безліччю дорогих речей. ..

  8 012 ₴

  Стіл приставний для керівника К 40 Ясень Шимо

  Витончений і якісний приставний стіл призначений для використання в кабінетах керівників, які проводять наради або спілкуються зі співробітниками. Достатньо купити приставний стіл, щоб перетв..

  2 270 ₴

  Тумба приставна К 50 Ясень Шимо

  Клієнти, яким потрібно купити тумбу, можуть замовити цю модель, яку ми доставимо в будь-яку точку України. Виріб поєднує в собі високу якість використаних матеріалів і класичну стилістику, за..

  3 306 ₴

  Тумба для керівника Ясень Шимо

  Красива і якісна тумба для керівника з трьома ящиками призначена для облаштування кабінетів для керівників в офісах та інших установах. Також може бути використана в школах і ВУЗах, як елемен..

  2 315 ₴


  Як підібрати й купити стіл для керівника

  Більшість замовників, які хочуть купити стіл для керівника, керуються не тільки міркуваннями практичності або ціни, а й престижу. Як й інші меблі, призначені для кабінетів керівників компаній і підприємств, офісний стіл для керівника грає роль іміджевої покупки. Співробітники, які піклуються про репутацію своєї компанії, завжди вважатимуть за краще придбати для керівника розкішну, якісну модель, що буде свідчити про добрий смак і платоспроможність начальства.

  У нас можна купити офісний стіл для керівника

  Покупці можуть знайти в асортименті нашого інтернет-магазину класичні й оригінальні варіанти меблів. Збираючись купити офісний стіл для керівника, варто продумати концепцію робочого місця начальника компанії, яке зазвичай складається з:

  • основного столу, головної деталі всього кабінету, свідчить про солідність;
  • крісла, яке також можна підібрати в інтернет-магазині нашої компанії;
  • приставного столу, або брифінгу, який необхідний кожному керівнику для проведення зустрічей зі співробітниками та персональної роботи з ними;
  • приставних тумб, або тумби-помічника, яка призначається для зберігання особистих речей, паперів, документів, канцелярського приладдя і речей, які можуть бути недоречними на столі директорського кабінету ‒ цей аксесуар також можна замовити у нас.

  Обираючи офісні столи для керівника, пам’ятайте про те, що необхідний набір директорських меблів повинен складатися принаймні з трьох вище перелічених елементів ‒ крім столу, для організації повноцінного робочого місця необхідний брифінг і мобільна тумба, яку можна розташувати під столом.

  Письмовий стіл для керівника

  Для того, щоб справити позитивне враження на гостей офісу та бізнес-партнерів, письмовий стіл для керівника повинен бути не тільки зручним і функціональним. Він повинен мати естетичний, пристойний зовнішній вигляд, і наша компанія пропонує вироби, що чудово поєднують в собі ці дві характеристики. Ми пропонуємо офісні столи для керівників, які здатні підкреслити статус компанії, почуття стилю власника даного столу, і при цьому будуть зручними й ергономічними.

  Наші дизайнери, враховуючи багаторічний досвід нашої компанії, добре орієнтуються не тільки в новітніх трендах дизайну меблів, а й розуміють потреби та смаки потенційних покупців. Тому меблі для директора від компанії «Меблі-Техностиль» дозволяють обставити кабінет керівника функціональними й зручними елементами, які виграшно впливатимуть на імідж Вашої компанії.

  Столи для кабінету керівника

  Виготовляючи столи для кабінету керівника, наші фахівці використовують лише якісні матеріали й фурнітуру, що відповідають вимогам ДСТУ: безпечні, довговічні й міцні. Кабінет директора ‒ місце, де приймаються найважливіші рішення, проходять наради начальства і співробітників, приймаються стратегічні рішення, обговорюються виконані підлеглими тактичні ходи.

  Від того, наскільки правильною буде обстановка в кабінеті начальника, залежить успіх переговорів з партнерами та потенційними клієнтами, тому до такої покупки необхідно підходити максимально серйозно. Усі моделі, представлені в цій категорії, доступні для замовлення в різноманітних кольорових рішеннях, що дозволяє підібрати необхідну модель під інтер’єр, оформлений в різних кольорових гамах.

  Замовляйте стіл для керівника з приставкою недорого!

  Короткі збори в кабінеті керівника в багатьох компаніях стали обов’язковою частиною робочого процесу, тому приставки, або брифінги, які використовуються для збільшення робочої поверхні столу, користуються все більшою популярністю серед наших замовників. В інтернет-магазині можна замовити стіл для керівника з приставкою недорого — як безпосередній виробник, ми можемо запропонувати клієнтам приємні ціни на товари власного виробництва.

  Приставки-брифінги зображають перехід до концепції динамічного управління компанією, що вимагає нового оформлення робочих місць. Розташувавши рядовий склад в одній площині під час наради, керівництво реалізує концепцію «open space», яка сприяє менш формальному спілкуванню та прийняттю більш ефективних рішень.

  Error in text!

  Thanks!