Ваше місто
Ваше місто — Ашберн?
 • Меблі для садочків
 • Меблі для шкіл
 • Меблі для офісів
 • Стільці та крісла
 • Колекції
 • Ліжка
 • Дошки й фліпчарти
 • Текстиль Новинки Товари в наявності

  Тумби

  Тумба офісна Антрацит / Дуб Аппалачі

  Тумба офісна є компактним зразком корпусних меблів, при цьому відрізняється великою місткістю. Підходить для комплектації приміщення практично з будь-якою площею. Передбачає зберігання докуме..

  6 227 ₴

  Тумба офісна Антрацит / Дуб Аппалачі

  Дана тумба офісна входить в лінійку меблів «Sky» 2019 року, яка допомагає показати унікальний стиль і характер фірми. Колекція поєднує в собі кращі розробки дизайнерів для облаштування офісни..

  5 419 ₴

  Тумба мобільна Антрацит / Дуб Аппалачі

  Мобільна офісна тумба з нової колекції меблів «Sky» 2019 року виглядає дуже стильно й сучасно. Має три висувні шухляди на безшумних телескопічних напрямних, що забезпечує їх повне відкриття. ..

  2 984 ₴

  Тумба для офісної техніки Ясень Шимо

  Стійка й зручна у використанні офісна тумба для оргтехніки від українського виробника. На її поверхні можна розташувати офісну техніку середніх габаритів – сканер, принтер, МФУ, телефонний ап..

  1 955 ₴

  Тумба мобільна з 3-ма шухлядами Ясень Шимо

  Успішна робота підприємства багато в чому залежить від технічної оснащеності офісу. Такі меблі, як мобільна тумба, покликані зробити роботу співробітників Вашої компанії більш ефективною, і р..

  2 021 ₴

  Тумба мобільна з 4-ма шухлядами Ясень Шимо

  Містка мобільна тумба з чотирма шухлядами призначена для використання в різних офісних приміщеннях, державних установах, комерційних компаніях та навчальних закладах. Клієнти, які хочуть купи..

  2 121 ₴

  Тумба мобільна з додатковою полицею Ясень Шимо Лівий

  Стійка і зручна у використанні мобільна тумба − досить широка, призначена для комплектації офісних приміщень і навчальних закладів. Завдяки універсальному стилю, у якому виготовлений цей вирі..

  2 500 ₴

  Тумба стаціонарна Ясень Шимо Лівий

  Зручна й досить містка офісна тумба, яку можна використовувати в офісних приміщеннях, навчальних закладах, державних установах. Модель виготовлена з безпечних матеріалів, дозволених чинним са..

  905 ₴

  Тумба стаціонарна з полицею Ясень Шимо Лівий

  Міцна й досить компактна офісна тумба для документів − класичний виріб, що легко вписується в інтер’єри сучасних офісів. Може використовуватися в школах, дитячих садках, державних і комерційн..

  874 ₴

  Тумба стаціонарна з шухлядою Ясень Шимо Лівий

  Зручна й надійна офісна тумба з шухлядою, виготовлена з ламінованої ДСП класу емісії Е1. Всі матеріали, використані для виготовлення цього виробу, дозволені чинним санітарним законодавством У..

  1 050 ₴


  Офісна тумба: вибираємо разом!

  Надійні і міцні офісні тумби — зразок офісних меблів, які користуються незмінною популярністю серед наших клієнтів. Зазвичай їх використовують в якості додаткових меблів, які можна зручно розмістити поруч із робочим столом співробітника, якому потрібна тумба. Найчастіше в тумбочці зберігають особисті речі і документи, папери, необхідні окремому працівникові. Тумбочку можна зручно пересунути в разі необхідності, що додає популярності цьому товару.

  Надійна офісна тумбочка з ящиками, яку можна замовити в нашому інтернет-магазині, не займає багато простору в офісному приміщенні, але при цьому є місткою і зручною у використанні. Цей предмет меблів можна використовувати і в сучасних відкритих офісних просторах, і в кабінетах керівників, в навчальних закладах та різноманітних державних установах. Конструкція тумби дозволяє використовувати не тільки простір внутрішніх ящиків, але й поверхню виробу, на якій можна розміщувати техніку, телефони, папери, якими часто користуються, та інші корисні предмети і приладдя.

  Хочете купити офісні тумби — розгляньте наші пропозиції!

  Покупці, які хочуть купити офісні тумби, можуть знайти на нашому сайті наступні варіанти, які користуються великою популярністю у замовників:

  • широкі та місткі моделі, призначені для офісної техніки;
  • мобільні варіанти на роликах, оснащені кількома висувними ящиками — трьома або чотирма;
  • стаціонарні варіанти з одним або декількома відділеннями, відкритими або закритими полицями і додатковими ящиками.

  Фахівці, які працюють над дизайном офісного приміщення, а також співробітники, які займаються закупівлею меблів для правильної організації роботи офісу, приходять до необхідності використання тумбочок. Найчастіше тих, хто хоче купити тумбу в офіс, цікавлять два варіанти — класичні стаціонарні моделі з великим відділенням і додатковою полицею або ящиком, та мобільні варіанти з декількома висувними ящиками. Їх можна зручно переміщати по офісу на надійних роликових опорах.

  Офісні тумбочки від виробника

  В асортименті нашого фірмового інтернет-магазину є і офісні тумбочки, призначені для техніки.

  Найчастіше їх купують для обладнання робочих приміщень комерційних компаній, навчальних закладів, та державних установ. Ми стежимо за тим, щоб вся наша продукція доходила до кінцевого споживача в найкращому стані і строго контролюємо якість виробництва. Кожна офісна тумба з дверцятами, яка виходить з нашого виробництва, виготовляється з якісної ламінованої ДСП, класу емісії формальдегіду Е1, що робить її безпечною.

  Багато моделей письмових столів бувають оснащені вбудованими в їх конструкцію тумбочками. Однак все частіше дизайнери і технологи відмовляються від таких варіантів, роблячи вибір на користь полегшеної конструкції столу і розташованої окремо тумби, яку можна витягувати та переставляти на свій розсуд.

  Чому купити офісну тумбочку варто у нас?

  Якщо Ви збираєтеся купити офісну тумбочку, оформляйте замовлення в нашому інтернет-магазині, щоб скористатися всіма перевагами роботи з нашою компанією. Серед них можна назвати:

  • високу якість використаних матеріалів, яку ми строго контролюємо;
  • стильний дизайн, розроблений талановитими професіоналами, завдяки якому наші товари гарно виглядають в інтер'єрах сучасних офісів;
  • низьку вартість, яку ми, як виробник, можемо запропонувати своїм покупцям;
  • великий вибір моделей різної конструкції;
  • швидку доставку по території України зручним для замовника перевізником;
  • можливість оплатити замовлення зручним для покупця способом.

  Вибирайте модель стаціонарної або пересувної тумби, яку можна розмістити в робочому приміщенні компанії або вдома, і оформляйте замовлення на нашому сайті. Якщо у Вас виникли питання щодо нашого асортименту —зателефонуйте на будь-який із номерів, що вказані в розділі «Наші контакти», та отримайте від наших менеджерів відповіді на запитання, що Вас цікавлять. Замовляйте надійні меблі від українського виробника!

  Error in text!

  Thanks!