Ваше місто
Ваш регіон — Соединенные Штаты Америки?
 • Меблі для садочків
 • Меблі для шкіл
 • Меблі для офісів
 • Стільці та крісла
 • Колекції
 • Ліжка
 • Дошки й фліпчарти
 • Текстиль Новинки Товари в наявності

  Стінки для іграшок

  Стінка для іграшок Сканді 2 Блакитний

  Стінка для іграшок «Сканді 2» - дуже зручна, містка і ергономічна модель дитячих меблів, яка ідеально підійде для облаштування кімнати малюка або дитячого садка.Як і інші дитячі стінки для іг..

  21 311 ₴

  Стінка для іграшок Сканді 1 Блакитний

  Стінка для іграшок «Сканді 1» - ідеальне місце для зберігання дитячих іграшок, книг, одягу, канцелярського приладдя та інших речей. Як і інші дитячі стінки для іграшок, що представлені на наш..

  24 283 ₴

  Ящик для іграшок мобільний "Сканді" Лаванда

  Ящик для іграшок серії «Сканді» - незамінний атрибут дитячих меблів, здатний не тільки прикрасити собою дитячу кімнату або інтер'єр ігрової зони в дошкільних установах, а й помістити дитячі і..

  2 928 ₴

  Органайзер для іграшок "Сканді" Блакитний

  Органайзер для іграшок серії «Сканді» представляє собою зручний виріб, який як найкраще позбавить вас від постійних питань, куди покласти ту чи іншу іграшку. На відміну від великих шаф або ящ..

  3 217 ₴

  Стінка для іграшок "Джунглі"

  Дитяча стінка для іграшок «Джунглі» виконана в кольорах савани − поєднання теплих салатового, жовтого, блакитного й помаранчевого кольорів. Прикрашена накладками з МДФ у вигляді слоника й тук..

  9 116 ₴

  Стінка для іграшок і посібників "Бджілка"

  Дитяча стінка «Бджілка» — зручна, містка й ергономічна модель для дитячого садка. Дуже добре підходить для замовників, яким необхідно купити стінки для іграшок в старшу групу дитячого садка. ..

  28 910 ₴

  Стінка для іграшок і посібників "Будиночок бджіл"

  Оригінальна дитяча стінка для садка «Будиночок бджіл» — ексклюзивна модель, що відрізняється оптимальними розмірами, красою й місткістю. Ця модель ідеально підходить для дошкільних установ, я..

  18 156 ₴

  Стінка для іграшок і посібників "Космонавт"

  Незвичайна стінка для іграшок «Космонавт» відмінно доповнить і стилізує інтер'єр дитячої кімнати, а також підійде для оформлення дитячого садка. Яскравий та незвичайний дизайн колекції перепл..

  20 482 ₴

  Стінка для іграшок і посібників "Морська хвиля"

  Дитяча стінка «Морська хвиля» — оригінальний виріб з унікальним авторським дизайном. Ця зручна, ергономічна модель, призначена для іграшок і навчальних матеріалів, розроблена для комплектації..

  32 719 ₴

  Стінка для іграшок, посібників і одягу "Моряк"

  Оригінальна модель дитячої стінки виконана в стильному ексклюзивному дизайні, добре вписується в інтер’єри дошкільних установ. Ця зручна й ергономічна стінка може використовуватися не тільки ..

  21 787 ₴

  Стінка для іграшок "Повітряна куля"

  Дитяча стінка «Повітряна куля» є найкращим рішенням для комплектації дитячих та ігрових кімнат, дошкільних установ. Це зручна й містка зона, де малюки можуть зберігати іграшки та інші речі, а..

  18 156 ₴

  Стінка для іграшок і посібників "Лондон"

  Кожен батько бажає для своєї дитини всього найкращого. Це стосується й вибору меблів. Сучасні стінки для іграшок повинні бути не тільки яскравими, але й функціональними. Дитяча стінка «Лондон..

  27 801 ₴


  Стінка для іграшок в дитячий садок

  Якісна й оригінальна дитяча стінка для іграшок є одним з найважливіших предметів меблювання в дошкільному навчальному закладі. Стелажі, а також розвивальні ігрові меблі, що мають оригінальний дизайн, служать не тільки системою зберігання іграшок, навчальних посібників та інших дрібниць, а й виконують розвивальну роль.

  Пропоновані нашою компанією дитячі стінки для іграшок виготовляються з використанням матеріалів і фурнітури високої якості, безпечних для маленьких дітей, і відповідають вимогам ДСТУ. Наші вироби відрізняються оригінальним дизайном, яскравим забарвленням, різноманіттям варіантів виконання.

  Замовляйте стінки для іграшок у виробника!

  У категоріях нашого сайту представлені стінки для іграшок, які допомагають створити в дитячому садку цікаву для дітей атмосферу, що сприятиме отриманню нових знань. Покупці можуть знайти на сторінках нашого сайту стінки, виготовлені з безліччю художніх, ігрових елементів ‒ декором у вигляді повітряної кулі, елементів європейської архітектури, рослин і тварин, автомобілів, паротягів, кораблів.

  Серед асортименту наших шаф і стінок є безліч моделей, що мають на 100% оригінальний дизайн, створений талановитими фахівцями ‒ дизайнерами, які працюють в компанії “Меблі-Техностиль”. Декоративні панелі наших виробів, прикрашені фрезеруванням та елементами художньої аплікації, не залишають дітей байдужими, створюють сприятливі умови для їхнього розвитку, закликають вивчати навколишнє середовище.

  Дитяча стінка для іграшок

  В асортименті представлено широкий вибір дитячих стінок для іграшок для дитячого садка та домашніх умов. Вивчивши асортимент товарів, ви зможете підібрати оптимальну модель.

  Наші клієнти можуть скористатися перевагами, які дає співпраця з нашою компанією:

  • висока якість матеріалів, що мають всі необхідні висновки санітарно-епідеміологічних служб, відповідають вимогам ДСТУ та є абсолютно безпечними для дітей;
  • оригінальний дизайн, цікавий для маленьких дітей, розроблений нашими кращими фахівцями;
  • можливість збірки та своєчасне доставлення;
  • доступні ціни, які ми, як виробник, можемо запропонувати на товари власного виробництва;
  • гарантія на термін від 12 місяців на весь асортимент дитячих стінок і шаф.

  Як вибрати й купити дитячу стінку для іграшок

  Якщо Вам необхідно купити в Україні дитячу стінку для іграшок, уважно вивчіть асортимент, зверніть увагу на кілька важливих моментів. По-перше, модель повинна мати оптимальні габарити. По-друге, враховуйте габарити приміщення, у якому плануєте розмістити меблі. У разі, коли необхідно максимально раціонально використати простір невеликого приміщення, кутова стінка для іграшок в дитячому садку стане оптимальним рішенням.

  По-третє, пам’ятайте, що діти приходять в садок у тому віці, коли ігри набувають сюжетно-рольового характеру. Ігрові меблі допомагають їм соціалізуватися, з цікавістю взаємодіяти з навколишнім простором та колективом. Конструкція наших виробів виконана з урахуванням особливостей фізіологічного та психологічного розвитку дітей, які будуть користуватися цими меблями.

  Стінки й ігрові зони, які можна знайти в нашому асортименті, виконані в яскравій, цікавій для маленьких дітей кольоровій гамі. Вони допомагають створити в приміщенні затишну й радісну обстановку. Всі кути заокруглені, а деталі кріплення надійно заховані, що робить вироби безпечними й мінімізує ризик отримання подряпин і ударів.

  Ви можете самостійно оформити замовлення, заповнивши відповідні поля на сайті. Якщо у Вас виникли питання щодо асортименту товарів, зв’яжіться з нашими менеджерами для отримання консультації ‒ номери телефонів вказані в розділі «Наші контакти».

  Error in text!

  Thanks!