Ваше місто
Ваше місто — Ашберн?
 • Меблі для садочків
 • Меблі для шкіл
 • Меблі для офісів
 • Стільці та крісла
 • Колекції
 • Ліжка
 • Дошки й фліпчарти
 • Текстиль Новинки Товари в наявності

  Стільці та лави

  Стілець дитячий "Кроха" Блакитний

  Стілець дитячий "Кроха" Блакитний

  Зручний дитячий стілець із фанери підходить для використання в домашніх умовах та для комплектації дитячих дошкільних закладів. Усі матеріали є безпечними для дітей та мають усі необхідні під..

  1 577 ₴

  Стілець дитячий "Кроха" з регулюванням висоти Блакитний

  Стілець дитячий "Кроха" з регулюванням висоти Блакитний

  Зручний дитячий стілець із фанери з регулюванням висоти, підходить для використання в домашніх умовах та для комплектації дитячих дошкільних закладів. Усі матеріали є безпечними для дітей та ..

  1 652 ₴

  Стільчик для ігрових меблів "Ведмедик" Червоний / Білий

  Стільчик для ігрових меблів "Ведмедик" Червоний / Білий

  Компактний дитячий стілець з ДСП можна використовувати для комплектації дошкільних навчальних закладів або розташувати в кімнаті малюка. Цей дитячий стілець — гармонійний елемент ігрових мебл..

  737 ₴

  Стіл-стілець "Зірочка"

  Стіл-стілець "Зірочка"

  Незвичайний та функціональний, комбінований дитячий стіл-стул "Зірочка" має всі шанси стати ключовим об'єктом для ігор та творчості у дитини. Є можливість використовувати модель як невеликий ..

  2 461 ₴

  Стіл-стілець "Місяць"

  Стіл-стілець "Місяць"

  Яскравий і веселий, а найважливіше функціональний та комбінований стіл та стілець «Місяць» обов'язково порадує дитину своїм незвичайним дизайном. Модель займає мінімум місця у кімнаті, що дуж..

  2 461 ₴

  Стіл-стілець "Овал"

  Стіл-стілець "Овал"

  Дитячий стіл та стілець "Овал" - необхідний атрибут у будь-якій дитячій ігровій зоні. Модель легко трансформується зі столу в стільчик, тим самим забезпечуючи дитині місце для навчання та тво..

  2 461 ₴

  Стіл-стілець "Трикутник"

  Стіл-стілець "Трикутник"

  Дитячий стіл та стілець - це чудовий помічник для дитини для особистих занять, ліплення, малювання, настільних та інших ігор. Компактна модель займає мінімум місця у приміщенні. Передбачена д..

  2 461 ₴

  Стілець дитячий "Тоді м'який" Жовтий, Сірий

  Стілець дитячий "Тоді м'який" Жовтий, Сірий

  Зручний дитячий стілець для навчання можна використовувати як в дошкільних навчальних закладах, так і в домашніх умовах. Цей виріб виготовлений з міцних та якісних матеріалів. Усі кути констр..

  807 ₴

  Стілець дитячий "Тоді м'який" з регулюванням висоти Бежевий, Сірий

  Стілець дитячий "Тоді м'який" з регулюванням висоти Бежевий, Сірий

  Невеликий і дуже зручний дитячий стілець з регулюванням висоти можна використовувати і для домашньої дитячої кімнати. Модель зроблена на основі металевого каркасу, усі кінцівки виробу заокруг..

  940 ₴

  Стілець дитячий "Тоді" з регулюванням висоти Сірий

  Стілець дитячий "Тоді" з регулюванням висоти Сірий

  Міцний та надійний дитячий стілець з регулюванням висоти виготовлений з безпечних та якісних матеріалів, що дозволені для використання чинним законодавством. Перевага цього стільця — можливіс..

  803 ₴

  Стілець дитячий "Тоді" Сірий

  Стілець дитячий "Тоді" Сірий

  Зручний, стійкий та міцний дитячий стілець підходить для комплектації дошкільних навчальних закладів та інших установ, призначених для маленьких дітей. Модель також можна використовувати для ..

  750 ₴

  Лава дитяча для роздягальні Апельсин/Ваніль, 220 мм

  Лава дитяча для роздягальні Апельсин/Ваніль, 220 мм

  Стильна та сучасна дитяча лавка для роздягальні доступна для замовлення в нашому фірмовому інтернет-магазині. Конструкція спирається на пластикові опори, які запобігають ушкодженню лінолеуму ..

  1 175 ₴


  Пропонуємо купити стільці для дитячого садка

  Меблі, що оточують малюків у дитячому садку, мають велике значення для подальшого розвитку й навчання. Це стосується всіх меблів, які використовують малюки різного віку: ліжок, столів, стільців. Наша компанія пропонує купити стільці для дитячого садка, виготовлені з сировини високої якості. У виробництві своєї продукції ми використовуємо матеріали, що відповідають вимогам ДСТУ, мають всі необхідні висновки санітарних органів. Моделі, які пропонує компанія «Меблі-Техностиль», мають оригінальний дизайн, чудово підходять до інтер’єрів сучасних дошкільних установ.

  Стільці дитячі для дитячого садка від виробника

  Обираючи стільці для дитячого садка, пам’ятайте, що ці меблі мають важливе значення для формування правильної постави та збереження здоров’я дитини. Наші фахівці проектують моделі, що відповідають рекомендаціям Держспоживстандарту України. Ми робимо все для того, щоб забезпечити малюків зручними меблями власного виробництва.

  У нашому асортименті можна знайти:

  • дитячі стільці з фанери, з регулюванням висоти й без неї, для дитячих кімнат;
  • стільчики для ігрових меблів;
  • стільці з регулюванням висоти на основі металевого каркасу;
  • дитячі лавки для роздягалень на основі металевого каркасу або ламінованої ДСП.

  Стільці для дитячого садка, що регулюються за висотою

  Присутні в асортименті нашого інтернет-магазину дитячі стільці, що регулюються за висотою, дозволяють підіймати стільниці згідно з такими ростовими групами:

  • на 220 мм для зросту від 90 до 100 см;
  • на 260 мм для зросту від 100 до 115 см;
  • на 300 мм для зросту від 115 до 130 см;
  • на 340 мм для зросту від 130 см.

  Висота стільців може регулюватися як за рахунок спеціального механізму металевої конструкції, так і за рахунок механізму, яким можна оснастити фанерний стілець.

  Змінюючи висоту стільця, можна організувати дитині комфортну посадку, зекономити кошти, використовуючи один і той самий стілець по мірі зростання малюка.

  Моделі, висота яких регулюється ‒ функціональні й зручні вироби, що дозволяють економити сімейний бюджет або бюджет навчального закладу, а також дбати про здоров’я малюків, які тільки-но починають своє входження в суспільство. Більшість представлених у даній категорії моделей можна використовувати не тільки в дитячих садках, але й вдома.

  Стільці для дитячих садків

  Стільці для дитячих садків, які ми пропонуємо, є надійними, міцними й довговічними виробами. Вони мають не тільки стильний дизайн, що зацікавлює малюків та створює для них комфортну обстановку, але й безпечну конструкцію. Всі кути дитячих меблів заокруглені, щоб мінімізувати ймовірність отримання дитиною травм та подряпин.

  Стільці в дитячому садку використовуються для приймання їжі, ігрової діяльності й занять, під час проведення різноманітних заходів і свят. Наша продукція підходить для дитячих садків і домашніх умов завдяки своїй надійності та універсальності. Наші вироби, висоту яких можна регулювати за допомогою зручних і безпечних механізмів, дозволяють закласти основи гарної постави, зберегти здоров’я малюка.

  Лавки для дитячого садка

  Одним із популярних товарів є лавки для дитячого садка, якими, як правило, облаштовують роздягальні. Діти в дошкільному навчальному закладі, щодня, обов’язково виходять на прогулянку. Відповідно, їм необхідно перевзуватися як мінімум чотири рази на день: приходячи в дитсадок, йдучи з нього, а також перед прогулянкою й після неї. Тому надійна, довговічна й міцна лавка для дитячого садка ‒ необхідний атрибут вітальні або роздягальні дошкільного навчального закладу. Наші клієнти можуть замовити лавки для дитячого садка з м’якими сидіннями, покритими штучною шкірою.

  Замовляйте лавочки та стільчики для дитячого садка в магазині українського виробника, і отримуйте якісний, оригінальний товар за невисокими цінами!

  Error in text!

  Thanks!