Ваше місто
Ваш регіон — Соединенные Штаты Америки?
 • Меблі для садочків
 • Меблі для шкіл
 • Меблі для офісів
 • Стільці та крісла
 • Колекції
 • Ліжка
 • Дошки й фліпчарти
 • Текстиль Новинки Товари в наявності

  Меблі для роздягальні

  Шафа дитяча секційна для роздягальні "Морська хвиля"

  Пропонуємо вашій увазі шафи для одягу в дитячий садок «Морська хвиля» − оригінальний виріб з унікальним дизайном. Головна дизайнерська задумка − це легка морська тематика. Адже меблі для дитя..

  5 076 ₴

  Шафа дитяча секційна для роздягальні "Морська хвиля" з лавою

  Пропонована Вашій увазі, дитяча секційна шафа з лавою дитячою для роздягальні «Морська хвиля» − виріб оригінального, абсолютно унікального дизайну. Основа дизайну цього виробу − легка й весел..

  5 397 ₴

  Шафа дитяча секційна для роздягальні "Бджілка"

  Модель «Бджілка» − цікаве дизайнерське рішення шафи для роздягальні в дитячий садок. Облаштувавши дошкільні установи такою шафою, ви створите в приміщенні роздягальні приємну обстановку, яка ..

  4 520 ₴

  Шафа дитяча секційна для роздягальні "Бджілка" з лавою

  «Бджілка» − оригінальна модель шафи для роздягальні дитячого садка. Ця модель виконана в ексклюзивному, на 100% оригінальному дизайні, спеціально розробленому нашими співробітниками.«Бджілка»..

  4 754 ₴

  Шафа дитяча секційна для роздягальні "Моряк"

  Шафа для роздягальні «Моряк» − оригінальна дизайнерська модель секційної шафи, спеціально розроблена нами для облаштування дошкільних установ, басейнів, спортивних залів й інших установ, приз..

  4 010 ₴

  Шафа дитяча секційна для роздягальні "Моряк" з лавою

  «Моряк» − оригінальна модель дитячої секційної шафи, спеціально розробленої нами для клієнтів, яким потрібні шафи для дитячих роздягалень. Цей виріб має ексклюзивний дизайн, підходить для ком..

  4 668 ₴

  Шафа дитяча секційна для роздягальні "Неон" Дуб сонома

  Шафи для одягу в дитячий садок є обов’язковим атрибутом меблів в дошкільних установах, дитячих спортивних секціях, басейнах. Відвідуючи установи для дошкільнят, насамперед діти перевзуваються..

  4 048 ₴

  Шафа дитяча секційна для роздягальні "Неон" з лавою Дуб сонома

  Для дошкільного навчального закладу дитяча секційна шафа з лавою дитячою для роздягальні є обов’язковим елементом меблів. Діти, які відвідують дитячий садок, по приходу, у першу чергу пе..

  4 272 ₴

  Шафа секційна для роздягальні "Подорож"

  Компактна й містка дитяча секційна шафа для роздягальні передбачає комплектацію дитячих садків, басейнів, спортивних залів та інших установ, призначених для маленьких дітей. Ви можете вибрати..

  4 240 ₴

  Шафа секційна для роздягальні "Подорож" з лавою

  Компактна, але містка дитяча секційна шафа й лава дитяча для роздягальні для одягу призначені для роздягалень дитячих садків, басейнів та спортивних залів. Виріб може виготовлятися з різною к..

  4 513 ₴

  Шафа секційна для роздягальні "Фрукти - Цифри"

  Компактна й функціональна шафа для роздягальні в дитячий садок «Фрукти-Цифри» спеціально розроблена нашими інженерами й дизайнерами для облаштування роздягалень в дошкільних установах. Ця мод..

  4 240 ₴

  Шафа секційна для роздягальні "Фрукти - Цифри" з лавою

  Компактна дитяча секційна шафа для роздягальні спеціально розроблена нашими дизайнерами та інженерами. Ця модель дозволяє раціонально й ефективно використовувати простір приміщення дитячого с..

  4 513 ₴


  Шафи для дитячих роздягалень

  Дитяча секційна шафа для роздягальні необхідна в кожному дошкільному навчальному закладі ‒ це не тільки корисний меблевий виріб, а й елемент особистого простору дитини, яка відвідує дитячий садок. Моделі шафок, які можна знайти в нашому інтернет-магазині, максимально зручні у використанні для маленьких дітей.

  Діти можуть класти в шафу для роздягальні одяг, змінне взуття, іграшки та інші особисті речі. Клієнти, яким необхідні шафи в роздягальню для дитячого садка, можуть замовити у нас моделі високої якості, що виготовляються з надійних матеріалів і міцної фурнітури, відповідають вимогам ДСТУ та мають необхідні висновки контролюючих санітарних органів.

  Дитяча шафа для роздягальні

  Замовляючи дитячі шкафчики для роздягальні у нашому інтернет-магазині, клієнти можуть відчути ряд переваг співпраці з компанією «Меблі-Техностиль»:

  • ми створюємо свої вироби з безпечних, якісних, довговічних і міцних матеріалів;
  • наші шафки виготовлені в стильному, оригінальному дизайні, розробленому професіоналами високого рівня;
  • як виробник, ми можемо запропонувати приємні для клієнтів ціни на всі товари нашого виробництва;
  • гарантуємо надійність конструкції та збірки й своєчасну доставку;
  • кожен клієнт захищений 12-місячною гарантією на придбану продукцію.

  Як вибрати шафу для роздягальні в дитячий садок

  Основне призначення дитячих шкафчиків в садочок ‒ створити зручне, компактне та індивідуальне місце для зберігання дитячих речей. Однак, як й інші меблі, з якими контактують маленькі діти, шафа для роздягальні в дитячий садок виконує не тільки свою безпосередню функцію.

  По-перше, всі меблі, з якими контактують маленькі діти, повинні бути не тільки безпечними, але й цікавими. Повинні стимулювати маленьких дітей вивчати навколишній світ, створювати цікаву для малюків, доброзичливу обстановку в навчальному закладі.

  По-друге, саме дитяча секційна шафа для роздягальні дозволяє дитині мати свого роду особистий простір в дитячому садку.

  Обираючи шафки, звертайте увагу не тільки на якість матеріалів і фурнітуру, а й на дизайн виробу. Бажано, щоб фасади мали яскраве забарвлення. У такому випадку шафки допоможуть сформувати яскравий та цікавий для дітей інтер’єр.

  Дитяча секційна шафа для роздягальні від виробника

  Пропонована нами ціна на шкафчики секційні для школи ‒ оптимальна пропозиція для більшості дошкільних установ. Співробітники навчальних закладів, які хочуть придбати шафки для роздягалень дитячих садків, знайдуть в асортименті «Меблі-Техностиль» необхідні товари за невисокими цінами. Як виробник, ми пропонуємо оптимальні ціни на продукцію найвищої якості, без націнок, що зазвичай формуються непрямими постачальниками.

  Пропонуємо купити дитячу секційну шафу для роздягальні

  Якщо Ви займаєтеся закупівлями меблів, і Вам потрібно купити дитячі шкафчики для роздягальні дитячого садка, спортивного комплексу, групи дошкільної підготовки або іншої дитячої установи, вивчіть наш асортимент.

  Моделі меблів легко мити й чистити, їх конструкція дозволяє, не докладаючи зайвих зусиль, підтримувати належну чистоту в дошкільному закладі. Купуючи наші меблі, Ви отримуєте довговічний, надійний товар, який не доведеться незабаром замінити новим. Наші шафки мають спеціальні полиці для зручного розміщення взуття, просторе відділення для верхнього одягу та речей, як правило, з двома міцними металевими гачками з обох боків.

  Клієнти можуть самостійно оформити покупку на нашому сайті, після чого менеджери швидко зв’яжуться з ними й оброблять замовлення. Покупці, у яких виникають додаткові питання, можуть зателефонувати нашим менеджерам за номерами телефонів, розміщеними в розділі «Наші контакти», й отримати докладну консультацію.

  Error in text!

  Thanks!