Комплект дитячих меблів "Сир"

Сортувати:

Комплект дитячих пуфів "Сир"

Модель: Сыр

Набір дитячих пуфів «Сир» не тільки забезпечить малюкам веселе проведення часу, але й сподобається їх батькам. Може використовуватися в будь-яких приміщеннях, призначених для маленьких дітей: кімнатах, садках, початковій школі, ігрових зонах, торгових центрах, дитячих магазинах, навчальних центрах. Дана модель відмінно впишеться в будь-який інтер’єр і зробить кімнату більш затишною. Дитина буде в захваті від дизайну виробу, адже кожен його елемент виконаний у вигляді шматочка сиру. Головною пер..

Мобільний стелаж "Сир"

Модель: Сыр

Стопка книг може стати прикрасою дитячої кімнати, якщо грамотно підібрати варіант конструкції для її зберігання. Зручний стелаж для книжок «Сир» призначений для зберігання улюблених дитячих книг, іграшок та інших речей. Підходить для комплектації дитячих кімнат і дошкільних установ. Оригінальний дизайн елементів у вигляді сиру та приємне поєднання кольорів не залишать байдужими жодну дитину. Конструкція повністю безпечна та зручна в транспортуванні − має пластикові ніжки, які також виключають ри..

Полиця для книжок "Мишеня"

Модель: Мышка

Полиці в дитячу кімнату є невід’ємною складовою під час облаштування кімнати малюка. Перевагою даної моделі є компактні розміри й розміщення на підлозі − необхідні предмети будуть акуратно складені й завжди доступні дитині. Ви можете легко переміщати її в будь-яке місце кімнати. Оригінальний дизайн у вигляді мишки та приємне колірне виконання не залишать байдужими жодну дитину. Модель гармонійно впишеться в будь-який інтер’єр дитячої кімнати. Конструкція не має гострих кутів, що робить її цілко..

Стелаж "Сир"

Модель: Сыр

Дитячий стелаж для іграшок «Сир» допоможе створити в кімнаті малюка або ігровій зоні дошкільного закладу затишну атмосферу. Приємний колір та оригінальний дизайн у вигляді сиру обов’язково сподобаються кожній дитині. Модель відмінно доповнить різноманітні інтер’єри дитячих кімнат та ігрових зон у дошкільних установах. Конструкція розроблена таким чином, що всі необхідні предмети знаходяться у вільному доступі для малюків. Вони в будь-який момент зможуть взяти й поставити на місце необхідну річ ..

Стінка для іграшок "Кішки-мишки"

Модель: Кошки-мышки

Дитяча стінка для іграшок «Кішки-мишки» призначена для обладнання дитсадків, ігрових зон в дошкільних установах і торгових центрах. Має оригінальний дизайн, який сприяє розвитку фантазії, творчих здібностей дитини. Декорована яскравими фасадами з МДФ у вигляді улюблених мультиплікаційних героїв − стане відмінною заміною старим й сірим шафам. Незвичайні елементи та яскрава кольорова гамма прикрасять будь-який інтер’єр, забезпечивши дітям позитивний настрій. Має безліч поличок, відкритих і закрит..

Комплект дитячих меблів "Сир"