Крісла для керівника

Сортувати:

Крісло "Атлант"

Модель: Атлант ЭКО

Классическое кресло для руководителей, всегда будет на своем месте в любом офисе и кабинете.Модель: "Атлант"Размер: ширина - 540 мм., глубина - 480 мм., высота - 1110 - 1203 мм.Металлическая база имеет пластиковые накладки.Комфортные спинка и сидение регулируются по высоте.Подлокотники пластиковые.Модель оснащена механизмом качания. Минимальный заказ 3 шт...

Крісло "Куба"

Модель: Куба SP

Современное воплощение классического стиля, удобства и функциональных качеств, необходимых для комфортной работы.Модель: "Куба"Размер: ширина - 540 мм., глубина - 520 мм., высота - 1195-1275 мм.Металлическая база полированная хромированная.Модель оснащена механизмом "Мультиблок".Подлокотники кресла металлические хромированные обиты мягкими накладками.Комфортные спинка и сидение регулируются по высоте...

Крісло "Министр EX"

Модель: Министр ЭКО

Кресло, сочетающее классический дизайн и современные функциональные характеристики. Размер: ширина - 530 мм., глубина - 480 мм., высота - 1180-1270 мм.Металлическая база имеет деревянные накладки.Модель оснащена механизмом качания.Кресло комплектуется деревянными подлокотниками.Комфортные спинка и сидение регулируются по высоте...

Крісло "Фідель"

Модель: Фидель LE

Кресло Fidel - это воплощение респектабельности, комфорта и классического дизайна.Модель:  "Фидель стиль хром"Металлическая база с пластиковыми накладками.Металлические элементы хромированные.Модель оснащена механизмом "Мультиблок".Подлокотники металлические хромированные с мягкими обитыми накладками.Широкое комфортное сидение и эргономичная спинка...

Крісло "Форсаж"

Модель: Форсаж ЭКО

Уже при первом взгляде на это кресло возникают стойкие ассоциации с автомобильным сидением. Осталось сесть и попробовать! Украшением модели является декоративная отделочная строчка.Модель: "Форсаж"База пластиковая с рельефными накладками черного цвета.Модель оснащена механизмом качания.Подлокотники кресла пластиковые с мягкими обитыми накладками.Комфортные спинка и сидение выполняются с перфорированной кожи или ЭКОкожи...

Крісло "Рига"

Модель: Рига ЭКО

Кресло имеет широкие комфортные сидение и спинку с выраженными боковыми поддержками.Модель: "Рига"Размер: ширина - 525 мм., глубина - 490 мм., высота - 1160-1260 мм.База пластиковая с рельефными накладками черного цвета.Модель оснащена механизмом качания.Подлокотники пластиковые с мягкими обитыми накладками.Комфортные спинка и сидение с боковыми поддержками регулируются по высоте. ..

Крісло "Надір"

Модель: Надир ЭКО

Уютное кресло классического дизайна, эргономические формы спинки и сидения сделают рабочие часы комфортными!Модель: "Надир"Размер: ширина - 500 мм., глубина - 460 мм., высота - 1100-1190 мм.Металлическая база с пластиковыми накладками.Модель оснащена механизмом качания.Подлокотники пластиковые.Комфортные спинка и сидение регулируются по высоте...

Крісла для керівника

Офісні крісла для керівника від виробника


Перше, на що звертають увагу покупці, вибираючи крісло керівникові — це зовнішній вигляд виробу. Він неодмінно повинен бути максимально солідним та представницьким, щоб працювати на імідж свого власника. Стильні крісла для керівника від виробника «Меблі-Техностиль» — це презентабельні вироби, які добре підкреслюють високий статус свого власника, і завдяки універсальності свого дизайну добре підходять до різник інтер'єрів.


Ми пропонуємо покупцям багато моделей крісел, які можна детально розглянути на фото перед покупкою, щоб в подальшому не тільки радіти естетичним якостям наших меблів, але і насолоджуватися комфортом, який вони можуть забезпечити.


Як вибрати і купити крісло для керівника


Для того, щоб купити крісло керівника і не розчаруватися в придбанні, необхідно звертати увагу на його основні характеристики:


  1. Якість. Такий статусний товар, як крісло для керівника, неодмінно повинен бути виготовлений з матеріалів високої якості, довговічних, надійних і міцних. Тривала експлуатація не повинна істотно погіршувати зовнішній вигляд і характеристики виробу, включаючи такий важливий показник, як зовнішня привабливість. Матеріал оббивки спинки або сидіння не повинен затиратися.
  2. Комплектація. В асортименті нашого магазину можна знайти моделі, виконані в різних варіантах комплектації, оснащені зручними механізмами і системами гойдання. Механізми можуть бути різними, і від того, який механізм використано — мультиблок, анафікс, тільт або поворотний механізм, буде залежати робота крісла. Оптимальним варіантом механізму, за допомогою якого можна фіксувати крісло в декількох різних робочих позиціях, є мультиблок.
  3. Ергономіка. Людині досить складно сидіти 8 годин на одному місці, і, якщо крісло не буде забезпечувати керівникові належний рівень комфорту, продуктивність його праці буде падати. Місце для сидіння з нестандартною висотою, яку неможливо відрегулювати — неприпустимий варіант. Також спинка крісла повинна відповідати анатомічним особливостям людського тіла, і дозволяти людині, що сидить, розслабляти спину. Сидіння не повинно бути ні занадто м'яким, ні занадто жорстким, і має забезпечувати оптимальний рівень комфорту.
  4. Мобільність. Крісло для керівника має дозволяти йому вільно переміщатися робочою зоною. Ми вбудовуємо в крісла спеціальні системи, які дозволяють зручно ковзати по підлозі, а також обертатися на 360°, або ж відхилятися назад. Асортимент нашого інтернет-магазину дозволяє усім охочим підібрати найбільш цікавий для них варіант.
  5. Наявність додаткових атрибутів. Статусні та якісні меблі, такі як наші крісла, можуть бути оснащені підголівниками, підлокітниками, що регулюються, коліщатками, захищеними прогумованою поверхнею, а також елементами, що служать для надання виробу додаткової естетичності.

Купуйте крісла для керівників в нашому інтернет-магазині!


Вибирайте крісло для керівника на нашому сайті, якщо Ви хочете отримати товар, виконаний в класичному стилі. Меблі, що створюються нашою компанією — запорука продуктивної роботи. Замовляючи товари від «Меблі-Техностиль», Ви отримуєте можливість скористатися перевагами від співробітництва з нашою компанією:


  • гарантією на всю продукцію нашого виробництва;
  • високоякісними матеріалами, безпечними, довговічними і надійними;
  • швидкими термінами виготовлення і своєчасною доставкою;
  • невисокими цінами, які може запропонувати тільки виробник;
  • зручним для замовника способом оплати.

Наші співробітники, з якими можна зв'язатися за допомогою одного з номерів телефонів, зазначених в розділі «Наші контакти», допоможуть Вам визначитися з вибором моделі і механізму. Модель, яку Ви замовляєте для свого керівника, повинна бути практичною, а також подобатися керівникові своїми естетичними якостями.


У нашому інтернет-магазині Ви можете купити крісло для керівника від українського виробника, створене з матеріалів високої якості. Не варто переплачувати посередникам — замовляйте товари у тих, хто їх виробляє, і отримуйте меблі високої якості за прийнятними цінами!