Стільці для персоналу

Сортувати:

Стілець "Аліса NEW"

Модель: Алиса NEW

Зручна модель надійної конструкції, призначена для тих, хто хоче купити офісний стілець універсального дизайну. Основа конструкції − міцний металевий каркас. Модель має зручне сидіння, покрите тканиною «Букле» або штучною шкірою. Цей стілець можна використовувати для комплектації гуртожитків, їдалень, офісних приміщень і навчальних закладів. Характеристики виробу Металева основа виробу – суцільно зварений каркас на основі труб квадратного перетину, розміром 20х20 мм. Каркас пофарбований стійко..

Стілець "Емма"

Модель: Эмма

Модель ідеально підходить для замовників, яким необхідно купити офісні стільці високої якості. Модель має простий, але в той час стильний і універсальний дизайн. Це якісний та міцний виріб за доступною ціною. Характеристики виробу Основа конструкції стільця – суцільно зварений, металевий каркас. Він виготовлений з труби квадратного перетину, розміром 20х20 мм. Стілець не оснащений механізмом регулювання висоти. Замовники можуть вибрати один з трьох варіантів висоти сидіння − 380, 420, 460 і 51..

Стілець "Класик"

Модель: Классик

Стілець «Класік» − відмінна модель для замовників, які хочуть купити офісні стільці за невисокою ціною, і при цьому отримати надійні, міцні вироби високої якості. Хочете вибрати недорогий, але безпечний стілець, виготовлений з якісних матеріалів? Тоді замовляйте модель «Класік», оформивши замовлення на нашому сайті самостійно. Або зв’яжіться з нашими менеджерами – вони допоможуть вам оформити замовлення! Характеристики виробу Основа стільця − міцний металевий каркас з труби, розміром 20х20 мм...

Стілець "Карина"

Модель: Карина

Працівники офісу як ніхто інший розуміють важливість наявності зручного місця для сидіння. Робота в офісі без зручного стільця може стомлювати, особливо під час тривалого щоденного сидіння на робочому місці. Тому ми рекомендуємо клієнтам, які хочуть купити офісний стілець, придбати модель «Карина» − стійку та зручну конструкцію. Як виробник цього виробу, ми пропонуємо нашим покупцям прийнятні ціни на цей товар, і доставлення в усі регіони України. Характеристики моделі Модель «Карина». Цей оф..

Стілець "Універсал"

Модель: Универсал

Стійка, надійна і якісна модель − зручний офісний стілець, який добре підходить не тільки для офісних приміщень, а й для шкіл, медичних установ, лікарень, дитячих садів та інших державних установ. Універсальний дизайн дозволяє цьому виробу вдало вписуватися в будь-який інтер’єр. Характеристики виробу Стілець виготовлений на основі металевого каркаса з труби квадратного перетину 20х20 мм, покритої надійною та стійкою порошковою фарбою, колір якої замовник може вибрати із запропонованих вище. М’..

Стілець "Аліса"

Модель: Алиса

Клієнти, які хочуть купити офісний стілець, можуть звернути увагу на стілець «Аліса» − міцну, надійну модель, виконану в мінімалістичному й акуратному дизайні. Завдяки своїй універсальності, «Аліса» легко вписується в інтер’єри сучасних офісних приміщень. Сидіння й спинка цієї моделі дозволяють людям, сидячи на ньому, прийняти зручну позу й працювати без втоми протягом робочого дня. Характеристики моделі Стілець виготовлений на основі міцного й надійного металевого каркаса, суцільно звареного ..

Стілець "Аскона"

Модель: Аскона

Удобно и комфортно ждать, работать ,отдыхать...Модель: "Аскона"Размер: ширина - 610 мм., ширина сидения - 460 мм., глубина - 380 мм., высота - 795 мм.Стул имеет устойчивую металлическую раму, окрашеную черной порошковой краской (black) или хромированную (chrome).Комфортные сидение и спинка обиты мягким синтетическим материалом...

Стілець "Ера"

Модель: Эра С

Первый стул для посетителей с улучшенными эргономическими характеристиками, сохраняющих здоровье при длительном сидении.Модель: "Эра"Размер: ширина - 434 мм., глубина - 408 мм., высота - 830 мм.Стул имеет комфортные эргономичные сидение и спинку.Стул имеет устойчивую металлическую раму со специальными заглушками, окрашеную черной порошковой краской (black) или хромированную (chrome)...

Стілець "Ісо"

Модель: Исо

Можно сказать, что это одна из самых узнаваемых и популярных, практичных и многофункциональных, удобных и в тоже время экономных моделей из всех стульев для посетителей!Модель: "Исо"Размер: ширина - 530 мм., ширина сидения - 435 мм., глубина - 410 мм., высота - 805 мм.Устойчивая металлическая рама окрашена черной порошковой красной (black) или хромированная (chrome).Стул имеет комфортное сидение и спинку...

Стілець "Самба"

Модель: Самба

Уникальная модель, в которой впервые был применен трехмерный гиб задних ножек, что дало возможность легко штабелировать эти изящные кресла. Samba заняла промежуточное положение между стульями для посетителей и конференц-версиями кресел для руководителей.Модель: "Самба C" - выполнение с мягкими подлокотниками. "Самба" - выполнение с подлокотниками из цельного массива бука.Размер: ширина - 460 мм., глубина - 430 мм., высота - 900 мм.Устойчивая металлическая рама ..

Стілець "Сільвія"

Модель: Сильвия

Длительные встречи, презентации, ожидания… Специально для таких моментов создано функциональное и комфортное кресло Sylwia.Модель: "Сильвия"Устойчивая металлическая рама хромированная.Спинка и сидение мягкие...

Стілець "Таск"

Модель: Таск

Комфортний, стильний офісний стілець, призначений для відвідувачів і персоналу. Цю модель також можна використовувати для оснащення робочого місця в домашніх умовах або для використання в школах та інших навчальних закладах. Виріб виготовляється на замовлення, терміни виготовлення залежать від поточної завантаженості нашого виробництва, і обговорюються при оформленні Вашого замовлення, але не перевищують 35 робочих днів. Характеристики виробу Клієнти, які хочуть купити офісний стілець, можуть ..

Стільці для персоналу

Офісні стільці для персоналу


Співробітники різних компаній і установ проводять більшу частину свого часу в офісі, сидячи за робочим столом. Для того, щоб продуктивність їх роботи була високою, їм необхідно забезпечити комфортні умови і придбати якісні офісні стільці для персоналу анатомічної форми, які забезпечували б комфортне сидіння.


Також у сучасному діловому приміщенні повинні бути стільці для відвідувачів, в яких гості офісу, що відвідують його з ділових питань, могли б зручно розташуватися під час розмови з менеджером, або очікуючи на неї. Увага до гостей офісу допомагає викликати прихильність до Вашої компанії і програмує ділові переговори на успіх.


Всі меблі, які використовуються в сучасному офісі, повинні забезпечувати його співробітникам і гостям максимум комфорту і зручності, щоб нівелювати монотонність робочих процесів і зберегти людям здоров'я. Саме такі вироби пропонує своїм клієнтам компанія «Меблі-Техностиль». Меблі з асортименту нашого інтернет-магазину, створюються на нашому власному виробництві. Їх якість і безпеку строго контролюють. Замовляйте необхідні Вам вироби в нашому інтернет-магазині, щоб переконатися в цьому особисто!


Пропонуємо купити стільці для персоналу, виготовлені з найякісніших матеріалів!


Щоб наповнити простір офісу всім необхідним, потрібно, разом з іншими меблями, купити стільці для персоналу, що мають ергономічну форму, та враховують анатомічні особливості людського тіла, стійкі і надійні. Важливо забезпечити офіс меблями, які могли б виконувати не тільки свою безпосередню функцію, забезпечуючи комфортне розміщення для співробітників і гостей офісу, але і працювали б на імідж Вашої компанії.


Іміджеву функцію можуть виконувати не тільки крісла, призначені для керівників — на нашому сайті можна купити стільці для відвідувачів і персоналу, які дивують вишуканим стилем і оригінальним дизайном, що свідчить про добрий смак їх власника. Надійні і міцні моделі, які пропонує наш інтернет-магазин, виготовлені на основі сталого металевого каркаса. Вони мають комфортні сидіння і ергономічні спинки, що дозволяють людям, які ними користуються, відчувати себе зручно протягом довгого робочого дня.


Стільці для відвідувачів


Зручні стільці для відвідувачів, які пропонує наша компанія, виготовляються на нашому власному виробництві. Їх дизайн розробляють талановиті дизайнери, а у справжні вироби їх втілюють зусилля професійних технологів і добре навчених, досвідчених майстрів-збирачів.


Красивий і зручний офісний стілець для відвідувачів дозволяє створити приємні умови для людини, яка прийшла в Ваш офіс. Правильно підібрані меблі сприятимуть поліпшенню іміджа Вашої компанії. Не варто економити, вибираючи меблі, які виконують і представницькі, і практичні функції — їхня якість покращує продуктивність роботи офісних співробітників і допомагає завоювати лояльність потенційних клієнтів.


Вам варто купити офісні стільці для відвідувачів саме у нас!


Замовники, яким необхідно купити офісні стільці для відвідувачів, можуть скористатися наступними перевагами співпраці з нашою компанією:


  • низькими цінами на вироби високої якості;
  • безпечними та дозволеними до використання матеріалами,, з яких ми виготовляємо всі наші товари;
  • стильним дизайном, розробленим талановитими професіоналами, який дозволяє нашим виробам ідеально виглядати в сучасних інтер'єрах;
  • високою якістю використаної нами фурнітури;
  • ергономічною формою стільців, яка дозволяє працівнику офісу сидіти зручно, зберігаючи високу працездатність і не втрачаючи здоров'я;
  • можливістю оплатити наші товари зручним для замовника способом;
  • виготовленням необхідної замовнику партії товару або окремого виробу в стислі терміни, яких ми завжди дотримуємося;
  • своєчасною доставкою по території України.

Як виробник, ми гарантуємо високу якість продукції, яка представлена в нашому фірмовому інтернет-магазині, і завжди йдемо назустріч бажанням і потребам наших клієнтів. Вибирайте необхідні Вам моделі, оформляйте замовлення на нашому сайті та приєднуйтесь до наших постійних клієнтів!