Стілець "Аліса NEW"

Зручна модель надійної конструкції, призначена для тих, хто хоче купити офісний стілець універсального дизайну. Основа конструкції − міцний металевий каркас. Модель має зручне сидіння, покрите тканиною «Букле» або штучною шкірою. Цей стілець можна використовувати для комплектації гуртожитків, їдалень, офісних приміщень і навчальних закладів.


Характеристики виробу


Металева основа виробу – суцільно зварений каркас на основі труб квадратного перетину, розміром 20х20 мм. Каркас пофарбований стійкою та якісною порошковою фарбою. Вона є безпечною, стійкою до зовнішніх пошкоджень, надійно захищає металеві труби від корозії.


Сидіння м’яке, виготовлене зі штучної шкіри або тканини. Покупці можуть вибрати колір порошкової фарби, якою фарбується металевий каркас, і колір оббивки із запропонованих виробником варіантів. Вибираючи колір оббивки, звертайте увагу на бажаний матеріал − тканину або штучну шкіру.


Особливості моделі


Універсальний дизайн дозволяє використовувати цей стілець для широкого спектра приміщень − стілець «Аліса NEW» доречно виглядає в інтер’єрах офісних приміщень, навчальних закладів, гуртожитків та інших установ.


Якщо Ви хочете купити офісний стілець високої якості, який добре вписується в інтер’єри сучасних офісних приміщень − замовляйте модель «Аліса NEW» на нашому сайті. Якщо у Вас виникли питання з приводу цього виробу, зв’яжіться з нашими менеджерами за допомогою одного з номерів, вказаних в розділі «Наші контакти»!

Вага7 кг.
Ширина500 мм.
Глибина450 мм.
Висота380/420/460 мм. или 380/420/510 мм.
КаркасТруба квадратного сечения 20x20 мм., толщиной не менее 1,2 мм.
Спинка й сидінняМягкое сидение, покрытое искусственной кожей или тканью "Букле".
ФарбаПорошковая
Гарантійний термін експлуатації12 месяцев

Написати відгук

    Погано           Добре

Стілець "Аліса NEW"

  • Модель: Алиса NEW
  • SKU: Алиса NEW
  • Наявність: Под заказ 35 рабочих дней
  • 580 грн
  • 475 грн