Дитячий ігровий диван-пуф "Веселка"

Для того, щоб повністю завершити стиль інтер’єру сучасної дитячої кімнати, необхідно купити дитячий пуф стильного дизайну, за допомогою якого можна створити зручні місця для сидіння. Ми пропонуємо клієнтам замовити набір пуфів, який можна використовувати в якості ігрової зони, місця для сидіння на п’ятьох дітей або навіть маленького дивана.


Характеристики виробу


Модель: «Веселка».


Цей зручний диван-пуф виготовлений з надійних і міцних матеріалів – дерев’яного каркаса з окремими елементами ДСП, наповнювача − пінополіуретану, оббивки − штучної шкіри або міцної тканини. Ніжки виробу виготовлені з пластику. Наші замовники можуть купити дитячий пуф, вибравши забарвлення кожного окремого елемента з семи запропонованих нами варіантів.


Габаритні розміри кожної «пелюстки» складають 480х370х350 мм.


Переваги та особливості


Пропонований нашим інтернет-магазином, дитячий пуф може ефектно доповнювати інтер’єр приміщення. Дозволяє зонувати наявний у розпорядженні нашого замовника простір. Цей виріб підходить для використання в ігрових та дитячих кімнатах, кафе, перукарнях, дитячих садках та інших закладах.


Наші дизайнери докладають зусиль, щоб створювати меблі, які дозволяють сформувати цікаву для дітей обстановку в кімнаті. Хочете доповнити інтер’єр приміщення красивими пуфами, які можна використовувати під час ігор? Тоді Вам потрібно купити дитячий пуф «Веселка» на нашому сайті, з доставленням у будь-який регіон України!


Яскраве забарвлення пуфів дозволяє зробити інтер’єр приміщення більш естетичним, веселим і цікавим для маленьких дітей. Усі, використані для виготовлення виробу матеріали, − на 100% безпечні для дітей і дозволені до використання чинним законодавством.


Під час обробки вашого замовлення менеджер повідомить вам терміни виготовлення й відвантаження виробу − вони залежать від завантаженості виробництва.


Гарантійний термін використання цього дитячого пуфа-дивана становить 12 місяців.

Написати відгук

    Погано           Добре

Дитячий ігровий диван-пуф "Веселка"

  • Модель: Радуга
  • SKU: Радуга
  • Наявність: Под заказ 10 рабочих дней
  • 3552 грн