Шафа дитяча М 150

Містку, відкриту дитячу шафу для іграшок і книг можна розташувати в дитячому садку або початковій школі. Це повністю відкрита модель, на п’яти полицях якої можна розташувати досить велику кількість предметів різного розміру. Якщо Вам необхідно купити дитячу відкриту шафу для дошкільного навчального закладу, замовляйте цю модель в нашому інтернет-магазині, і ми виготовимо й доставимо шафу в будь-який регіон України.


Характеристики виробу


Модель: «М 150».


Пропонована нашим інтернет-магазином, дитяча шафа має габаритні розміри 600х320х1570 мм, і масу 28 кг. Цей виріб є простим у збірці, надійним, стійким і безпечним в експлуатації.


Матеріал, з якого виготовлена шафа для іграшок і книг − ламінована ДСП, товщиною 16 мм. Торці цього матеріалу покриті крайкою, виготовленою з ПВХ, товщиною 0,5 мм. Колір цієї крайки може бути таким, як поверхня ДСП, або мати приємний і контрастний жовтий колір. Замовники можуть вибрати бажане забарвлення виробу з пропонованих нами чотирьох варіантів.


Особливості та переваги


Ця модель підходить клієнтам, яким потрібно купити шафу в дитячий садок, щоб розмістити її в одному з приміщень дитячого садка. Шафу найчастіше використовують для того, щоб зберігати іграшки та інші предмети, необхідні в дитячому садку.


Відкритий фасад цієї моделі дає можливість варіювати обстановку в приміщенні, розміщуючи на відкритих полицях речі, до яких необхідно надати постійний доступ. Усі матеріали, використані для виготовлення цього виробу, є безпечними для дітей та дозволені чинним законодавством.


Ми пропонуємо покупцям гарантійний термін експлуатації на цю дитячу шафу терміном в 12 місяців.


Зверніть увагу: вартість цього виробу вказана без урахування вартості його збірки.

Ширина600 мм.
Глибина320 мм.
Висота1570 мм.
Товщина ДСП16 мм.
Товщина пластикової крайки ПВХ0,5 мм.
Вага28 кг.
Гарантійний термін експлуатації1 год.

Написати відгук

    Погано           Добре

Шафа дитяча М 150

  • Модель: М 150
  • SKU: М 150
  • Наявність: Под заказ 35 рабочих дней
  • 1121 грн