Шафа дитяча М 120

Надійна дитяча шафа розрахована для зберігання іграшок, виробів, навчальних матеріалів і багатьох інших корисних речей в дитячому садку. Якщо Ви займаєтеся закупівлею меблів для дошкільного закладу, і хочете купити дитячу шафу з якісних і довговічних матеріалів, ця модель − саме той виріб, який Вам необхідний. Ви можете замовити цей виріб з доставленням у будь-який регіон України.


Характеристики виробу


Модель: «М 120».


Замовники, які хочуть купити відкриту шафу в дитячу кімнату, можуть віддати перевагу цій моделі, виготовленій з ДСП, товщиною 16 мм. Торці цього матеріалу покриваються крайкою, товщиною 0,5 мм, виготовленою з ПВХ. Клас емісії формальдегіду − Є1.


Всі матеріали, які були використані нами для виготовлення дитячої шафи, − безпечні для дітей та дозволені чинним законодавством. Охочі купити дитячу відкриту шафу для іграшок можуть вибирати один з трьох варіантів забарвлення. ПВХ-крайка може бути однотонною, у колір матеріалу виготовлення або контрастного жовтого кольору.


Маса повністю зібраної готової конструкції становить 24 кг, габаритні розміри − 600х320х1260 мм.


Переваги та особливості


Ми рекомендуємо купити дитячу шафу тим, хто хоче обставити приміщення меблями для зберігання речей і предметів, які повинні бути у відкритому доступі. На полицях цієї шафи можна зручно зберігати розвиваючі іграшки для маленьких дітей, настільні ігри та навчальні матеріали.


Стильний і універсальний дизайн дозволяє цьому предмету меблювання легко вписуватися в інтер’єри різних приміщень, призначених для дітей. Відкрита шафа в дитячий садок – один з функціональних і зручних варіантів меблювання приміщень. Ви можете залишити на видному місці всі необхідні для цього речі.


Гарантія експлуатації виробу, яку ми пропонуємо, як його безпосередній виробник − 12 місяців.


Зверніть увагу: ціна вказана без урахування збірки.

Ширина600 мм.
Глибина320 мм.
Висота1260 мм.
Товщина ДСП16 мм.
Товщина пластикової крайки ПВХ0,5 мм.
Вага24 кг.
Гарантійний термін експлуатації1 год.

Написати відгук

    Погано           Добре

Шафа дитяча М 120

  • Модель: М 120
  • SKU: М 120
  • Наявність: Под заказ 35 рабочих дней
  • 926 грн