Шафа дитяча М 91

Невисока, компактна дитяча шафа складається з трьох полиць – верхньої, відкритої, і двох нижніх, закритих дверцятами, виготовлених з ДСП. Цей виріб відмінно вписується в найрізноманітніші інтер’єри дитячих дошкільних навчальних закладів. Знизу розташовуються пластикові опори, висота яких регулюється, щоб нівелювати нерівності підлоги. Опори також дозволяють запобігти пошкодженням підлогового покриття.


Характеристики виробу


Модель: «М 91».


Наші клієнти можуть купити шафу в дитячу з ламінованої ДСП, товщиною 16 мм. Торці цього матеріалу класу емісії Є1 покриті крайкою, виготовленою з ПВХ, щоб запобігти пошкодженням одягу або появі подряпин у людей, які користуються меблями та можуть випадково зачепитися за елементи конструкції.


Маса повністю зібраного виробу становить 25 кг. Габаритні розміри конструкції − 600х320х960 мм.


Особливості та переваги


Покупці, які хочуть замовити дитячу шафу, можуть вибрати забарвлення цього виробу. Ми пропонуємо на вибір вісім варіантів, включаючи шафи з красивими та яскравими фасадами. Крайка з ПВХ, якою покриті торці виробу, може бути однотонною стосовно основного кольору ДСП, або мати контрастний, яскравий жовтий колір.


Цей виріб можна використовувати в поєднанні з іншими меблями з цієї ж серії, з відповідними габаритними розмірами. У цій шафі можна зберігати іграшки, вироби, виготовлені дітьми, підручники та методичні посібники.


Гарантійний термін експлуатації для цієї шафи в дитячий садок становить 12 місяців, як і для інших зразків корпусних меблів, наявних в асортименті. Для того, щоб розташувати речі, до яких повинен бути постійний доступ, можна використовувати відкриту полицю або поверхню цієї конструкції.


Ціна виробу вказана без урахування вартості збірки.

Ширина600 мм.
Глибина320 мм.
Висота960 мм.
Товщина ДСП16 мм.
Товщина пластикової крайки ПВХ0,5 мм.
Вага25 кг.
Гарантійний термін експлуатації1 год.

Написати відгук

    Погано           Добре

Шафа дитяча М 91

  • Модель: М 91
  • SKU: М 91
  • Наявність: Под заказ 35 рабочих дней
  • 1011 грн