Шафа дитяча М 90

Невелика, компактна дитяча шафа, виготовлена з ДСП класу емісії Є1. Матеріал є на 100% безпечним для людини. Конструкція може комбінуватися з іншими меблями з цієї ж серії, що підходять по стилістиці й габаритам, зокрема з кутовими сегментами й закритими шафами. Клієнти, які бажають купити дитячу відкриту шафу для іграшок, можуть замовити цей виріб у нашому інтернет-магазині, вибравши бажане забарвлення з чотирьох варіантів, які ми пропонуємо за замовчуванням.


Характеристики виробу


Модель: «М 90».


Клієнти нашого інтернет-магазину, яким необхідно купити шафу в дитячу кімнату, можуть віддати перевагу цій моделі − стінки виробу виготовлені з ламінованої ДСП, товщиною 16 мм. Торці виробу покриті крайкою, зробленою з ПВХ, товщиною 0,5 мм. Вона може бути виконана в колір матеріалу або бути виготовленою з пластику яскравого жовтого кольору, який контрастує, наприклад, з білою поверхнею ДСП.


Наші клієнти можуть замовити дитячу шафу з доставленням у будь-який регіон України. Габаритні розміри зібраної та повністю готової до експлуатації конструкції складають 600х320х960 мм.


Переваги та особливості


Замовникам, яким потрібно придбати відкриту шафу в дитячий садок, ця модель підходить якнайкраще − шафа прекрасно вписується в інтер’єри дитячих садків. На її полицях можна зручно розташувати велику кількість предметів різного розміру – виробів, іграшок, дитячих книг і підручників.


На полицях цієї шафи можна також розташувати предмети, які необхідно виставити на показ або залишити у швидкому доступі для учнів і педагогів, які ними користуються.


Гарантійний термін експлуатації становить 12 місяців, як і для інших зразків корпусних меблів, представлених в нашому асортименті.


Увага: ціна цього товару на сайті вказана без урахування вартості складання виробу.

Ширина600 мм.
Глибина320 мм.
Висота960 мм.
Товщина ДСП16 мм.
Товщина пластикової крайки ПВХ0,5 мм.
Вага19 кг.
Гарантійний термін експлуатації1 год.

Написати відгук

    Погано           Добре

Шафа дитяча М 90

  • Модель: М 90
  • SKU: М 90
  • Наявність: Под заказ 35 рабочих дней
  • 729 грн