Шафа для іграшок і посібників "Неон" Н 26

Зручна дитяча шафа для книг та іграшок являє собою конструкцію з бездоганно чіткими лініями. Використовуючи цю дитячу шафу в якості основного елементу інтер’єра, можна облаштовувати з нуля дизайн домашньої дитячої кімнати або ігрової кімнати в дитячому садку. Це практичний і багатофункціональний предмет інтер’єру, який добре вписується в обстановку сучасних дитячих кімнат.


Характеристики виробу


Модель: «Н 26».


Усі дитячі шафи, що входять в серію «Неон», мають корпус, виготовлений з ламінованої ДСП, товщиною 16 мм, і фасади – з МДФ, товщиною 16 мм. ДСП − матеріал класу емісії Є1, безпечний для людини. Торці плити покриті крайкою з ПВХ, товщиною 0,5 мм. Фасади МДФ виготовлені в яскравій палітрі, що дозволяє створити в приміщенні цікаву для дітей, яскраву та приємну обстановку.


Якщо Вам необхідна шафа для книг та іграшок в дитячу, замовляйте цю модель з доставленням у Ваш регіон України. Ми пропонуємо клієнтам, які хочуть купити дитячу шафу для іграшок і книг, виріб, який виготовлено з безпечних матеріалів, дозволених до використання чинним українським законодавством.


Переваги та особливості


При необхідності дитячу шафу для іграшок і книг «Н 26» можна доповнити модулями «Н-24» і «Н-13», виготовленими з однакових матеріалів. Модулі можна замовити в однаковій кольоровій гамі. Насичена палітра кольорів робить ці меблі витонченими й красивими, дозволяє використовувати їх для оснащення приміщень, призначених для маленьких дітей.


Наші покупці можуть замовити дитячу шафу для іграшок і книг, корпус якої буде виготовлений в одному з трьох варіантів забарвлення − він може бути «білого», «чорного» або кольору «Дуб Сонома».


Гарантійний термін використання цієї моделі становить 12 місяців.


Зверніть увагу: ціна шафи для іграшок і книг вказана без урахування вартості збірки.

Ширина1100 мм.
Глибина450 мм.
Висота2000 мм.
Товщина ДСП16 мм.
Матеріал фасадівМДФ глянец
Товщина пластикової крайки ПВХ0,5 мм.
Вага97 кг.
Гарантійний термін експлуатації12 месяцев

Написати відгук

    Погано           Добре

Шафа для іграшок і посібників "Неон" Н 26

  • Модель: Н 26
  • SKU: Н 26
  • Наявність: Отсутствует на складе
  • 5726 грн