Кутовий сегмент М 123

Зручний кутовий сегмент для шафи-купе виготовлений з ДСП класу емісії Є1. Цей універсальний елемент можна комбінувати з іншими, відповідними за стилем і габаритам, меблями − шафами, стелажами й пеналами. Підходить для комплектації дитячих садків, шкіл та інших навчальних закладів для дітей. У кутовому сегменті можна зручно зберігати досить велику кількість предметів дрібних і середніх розмірів, які повинні бути у відкритому доступі.


Характеристики виробу


Модель: «М 123».


Матеріал, з якого виготовлено кутовий сегмент для шафи-купе – ДСП. Його товщина − 16 мм. Колір цього матеріалу замовники можуть вибрати із запропонованих чотирьох варіантів. Колір ПВХ-крайки, якою покриті торці цього матеріалу, може збігатися з відтінком ДСП або бути контрастним щодо кольору матеріалу корпусу. Так, у нас можна купити кутовий сегмент шафи білого кольору з яскравою жовтою крайкою на торцях.


Знизу кутовий сегмент шафи спирається на опори з пластику, що регулюються. За їх допомогою можна нівелювати нерівності підлоги. Габаритні розміри: 320х320х1265 мм. Маса конструкції − 15 кг.


Переваги та особливості


Зручний кутовий сегмент для шафи-купе можна використовувати як доповнення до основних меблів, щоб більш повно й раціонально використати простір приміщення.


Цей виріб створюється з безпечних матеріалів, дозволених до використання на території України чинним законодавством. На його полицях можна розташувати елементи художнього оформлення приміщення або корисні предмети, які повинні бути «під рукою» у педагогів і вихователів.


Гарантійний термін експлуатації кутового сегмента, як й інших корпусних меблів з ДСП, що продаються в нашому інтернет-магазині − 12 місяців.


Ціна виробу вказана без вартості збірки.

Ширина320 мм.
Глибина320 мм.
Висота1265 мм.
Товщина ДСП16 мм.
Товщина пластикової крайки ПВХ0,5 мм.
Вага15 кг.
Гарантійний термін експлуатації1 год.

Написати відгук

    Погано           Добре

Кутовий сегмент М 123

  • Модель: М 123
  • SKU: М 123
  • Наявність: Под заказ 35 рабочих дней
  • 652 грн