Шафа для горщиків

Вимоги гігієни для найменших у дитячому садку передбачають окреме місце зберігання для дитячих горщиків. Для того, щоб компактно й зручно зберігати ці важливі для молодшої групи предмети, ми пропонуємо купити шафу для горщиків співробітникам, які займаються закупівлею меблів і всього необхідного для дошкільних дитячих навчальних закладів.


Характеристики виробу


Ця зручна шафа для горщиків виготовлена з ламінованої ДСП, товщиною 16 мм, класу емісії формальдегіду Є1. Торці цього матеріалу покриті крайкою, виготовленою з ПВХ, що має товщину 0,5 мм. Колір ДСП замовники можуть вибирати самостійно, з пропонованих нами варіантів.


Знизу шафа для горщиків спирається на пластикові опори, які регулюються. За їх допомогою ви можете нівелювати нерівності поверхні підлоги й запобігти пошкодженню підлогового покриття. Ми пропонуємо два варіанти цього виробу, з різною кількістю секцій, габаритними розмірами та масою:


  • 12 секцій, 904х300х1170 мм, маса 34 кг;
  • 20 секції, 1500х300х1200 мм, маса 56 кг.

Особливості та переваги


Молодші групи дитячого садка не можуть обходитися без горщиків, тому що малюки не завжди можуть відвідати туалет самостійно. Горщик − найважливіший предмет, який грає роль у вихованні дитини, допомагає прищеплювати їй уявлення про особисту гігієну, вчить усвідомлювати й контролювати потреби свого тіла. Тому дитячий садок повинен передбачити місце для зручного й компактного зберігання дитячих горщиків, які повинні бути у відкритому доступі для дітей.


Пропоновану нами, шафу для горщиків у дитячий садок можна замовити в нашому інтернет-магазині з доставленням у будь-яку точку України. Цей виріб буде виготовлено після підтвердження Вашого замовлення та внесення передплати. Терміни виготовлення замовленого товару обумовлюються нашими менеджерами під час обробки Вашого замовлення й безпосередньо залежать від поточної завантаженості виробництва.


Всі елементи цієї конструкції − відкриті, що дозволяє уникнути появу неприємного запаху та сприяє підтримці належного санітарного рівня в приміщенні.


Гарантія експлуатації виробу, що надається нами, як виробником − 12 місяців.


Ціна шафи вказана без урахування вартості складання виробу.

Ширина904 / 1500 мм.
Глибина300 мм.
Висота1170 / 1200 мм.
Товщина ДСП16 мм.
Товщина пластикової крайки ПВХ0,5 мм.
Вага34 / 56 кг.
Кількість секцій 12 / 20 секций
Гарантійний термін експлуатації12 месяцев

Написати відгук

    Погано           Добре

Шафа для горщиків

  • Модель: ШГ-12
  • SKU: ШГ-12
  • Наявність: Под заказ 35 рабочих дней
  • 1464 грн