Столи

Сортувати:

Столик дитячий одномісний

Модель: ДС 10

Зручний дитячий столик можна використовувати в дитячих кімнатах, центрах розвитку, дошкільних освітніх установах, і всюди, де потрібно створити комфортні умови для дитини. Ми радимо купити дитячий столик цієї моделі всім, хто хоче обладнати дитсадок або інший дошкільний навчальний заклад зручними місцями для сидіння. Характеристики виробу Цей міцний і надійний столик для дітей має стійку та безпечну конструкцію. Габаритні розміри стільниці складають 550x450 мм. Висота виробу залежить від росто..

Столик дитячий одномісний з регулюванням висоти

Модель: ДСР 10

Зручний, міцний дитячий столик з регулюванням висоти призначений для використання в дошкільних навчальних закладах. Модель виготовлена з ламінованої ДСП класу емісії Є1. Знизу спирається на пластикові опори, що запобігають пошкодженню поверхні підлоги. Завдяки своєму стильному дизайну, цей дитячий столик відмінно підходить для найрізноманітніших інтер’єрів. Характеристики виробу ДСП, з якої виготовлена ця модель, має товщину 16 мм. Торці стільниці оброблені крайкою з ПВХ товщиною 1 мм. Усі, ви..

Столик дитячий двомісний

Модель: ДС 20

Зручна модель для клієнтів, які хочуть купити дитячий столик для двох, має ергономічну конструкцію. Особливість цієї двомісної моделі полягає в наявності з того боку стільниці, з якого сидять діти, ергономічних вирізів, що сприяють формуванню у дітей правильної постави. Знизу конструкція спирається на пластикові опори, які перешкоджають пошкодженню підлоги в кабінеті або кімнаті, в якій розташовується стіл. Характеристики виробу Цей міцний і надійний дитячий столик підходить для наповнення дит..

Столик двомісний з регулюванням висоти

Модель: ДСР 20

Надійний і міцний дитячий столик з регулюванням висоти ідеально підходить для дошкільних навчальних закладів. Цей виріб має ергономічний дизайн. З боку учнів стільниця має два вирізи, які дозволяють дітям зручно сидіти за столом, не напружуючи спину. Дещо заокруглена стільниця допомагає дітям зберегти гарну поставу. Характеристики виробу Клієнти, яким потрібно купити дитячий столик, можуть замовити цю модель, щоб їхні діти або учні дитячого садка могли навчатися або займатися творчістю, провод..

Дитячий столик "Пазл" з регулюванням висоти

Модель: ДС 4ПЗРВ

Стильний виріб підходить для покупців, яким необхідно купити дитячий столик для дошкільного навчального закладу. Цей дитячий столик можна використовувати в якості індивідуального робочого місця для дитини, а можна поєднувати з трьома іншими столами в надійну та стійку конструкцію. Столик для дитячого садка Модель: «ДС-4ПЗРВ». Якісний столик для дитячого садка «Пазл», який ми пропонуємо, дозволяє розташувати для спільної роботи одразу чотирьох дітей, з’єднавши стільниці, виконані у формі пазлі..

Дитячий шестимісний столик з регулюванням висоти

Модель: ДС 6РВ

Хочете купити дитячий шестимісний столик — оформляйте замовлення на цю модель в нашому інтернет-магазині! Стильна й незвичайна модель, що спирається на 6 ніжок, має механізм регулювання висоти. Призначена для комплектації дошкільних навчальних закладів. Цей столик для дитячого садка дозволяє розмістити для навчання або гри в групі одразу шість вихованців дошкільного навчального закладу. Характеристики виробу Ця модель відрізняється від інших столиків для дитячого садка, що є в асортименті: ма..

Дитячий столик "Трапеція" з регулюванням висоти

Модель: ДС 3РВ

Міцний і зручний столик для дитячого садка «Трапеція» обладнаний механізмом регулювання висоти для трьох ростових груп дітей — нульової, першої, другої та третьої. Ця модель виготовлена з безпечних матеріалів, дозволених до використання на території України. Стільниця має форму трапеції, що дає можливість поставити столи в формі кола для того, щоб діти могли працювати в групі. Характеристики виробу Клієнти, яким необхідно купити дитячий столик, можуть замовити цю модель. Її стільниця виготовле..

Дитячий столик "Малюк" з регулюванням висоти

Модель: ДС 4РВ

Зручний і компактний столик для дитячого садка передбачає можливість регулювати висоту стільниці. Додаткова перевага конструкції — округлені кути, об які неможливо забитися або пошкодити одяг. Закінчення ніжок закриті пластиковими елементами, які перешкоджають пошкодженням підлоги. Якщо Ви хочете купити дитячий столик, виготовлений з якісних і безпечних матеріалів, віддайте перевагу цій моделі! Характеристики виробу Назва моделі: «Малюк з РВ». Наші замовники, яким необхідні столики для дитячо..

Дитячий столик "Пелюстка"

Модель: ДС 1ЛТ

Витончена й зручна модель для покупців, яким необхідно купити дитячий столик для дошкільного навчального закладу. Трапецієподібна форма стільниці дозволяє зручно розташувати такі столи в коло для групової роботи. Ще одна перевага моделі − ергономічний виріз на стільниці, розташований збоку від малюка, який сидить за столом. Це дозволяє дитині сидіти за столом, не напружуючи спину, і сприяє формуванню правильної постави. Характеристики виробу Матеріал, з якого виготовлений цей столик для дітей ..

Столик дитячий "Капітон"

Модель: ДС 1КТ

Стильний та надійний дитячий столик з регулюванням висоти можна використовувати в дитячих садках і домашніх умовах. Зручний та якісний виріб з регулюванням висоти виготовлений з безпечних матеріалів, дозволених на території України. Використана сировина має всі необхідні дозволи з боку державних контролюючих органів. ДСП, з якої зроблений стіл − матеріал класу емісії Є1, безпечний для маленьких дітей. Характеристики виробу На цю модель варто звернути увагу замовникам, які хочуть купити дитячий..

Круглий дитячий столик

Модель: ДС КР

Компактний і дуже зручний круглий дитячий столик для дитсадків можна використовувати і в домашніх умовах. Витончений дизайн дозволяє цій моделі вдало вписуватися в найрізноманітніші інтер’єри. Яскраве забарвлення подобається маленьким дітям і допомагає створювати для малюків цікаву та дружню обстановку в приміщенні. Характеристики моделі Ця зручна й безпечна модель ідеально підходить замовникам, яким потрібно купити круглий дитячий столик для будинку або дошкільного закладу. Діаметр стільниці ..

Стіл для сповивання

Модель: Стол для пеленания

Компактний і дуже зручний стіл для сповивання дитини можна використовувати у домашніх умовах, і в дитячих садках. Модель користується популярністю в усіх закладах, що мають кімнату для молодої мами. Приміщення, призначене для сповивання малюків, повинне бути заздалегідь облаштоване необхідними меблями, щоб співробітники закладу мали змогу належно доглядати за малюками. Ця модель дозволяє зручно розташувати дитину для сповивання, провести санітарну обробку або його огляд в медичній установі. Хар..

Столи

У нас можна купити дитячі столи високої якості


Фахівці, які займаються закупівлею меблів для дитячих садків, можуть знайти в асортименті нашого інтернет-магазину столи для дитячих садочків, виготовлені з матеріалів високої якості. Всі вони відповідають вимогам ДСТУ, і мають необхідні висновки санітарно-епідеміологічної експертизи.


Клієнти, які хочуть замовити великі партії меблів, можуть купити дитячі столи оптом у фірмовому інтернет-магазині нашої компанії. Меблі, що оточують дитину на ранніх етапах її соціалізації, впливають на розвиток, допомагають гармонійно долучатися до соціуму.


Дитина повинна відчувати себе в дитячому садку комфортно, як фізично, так і психологічно. Саме добре підібрані меблі для дитячих садків служать основою для формування сприятливої обстановки та дружнього для малюків інтер’єру. Збираючись купити стіл для дитячого садка, необхідно врахувати рівень безпеки та комфорту, забезпечивши малюків максимально зручними меблями.


Як підібрати й купити дитячий стіл


Клієнти, яким необхідно купити дитячий стіл, зацікавлені у придбанні меблів, що можуть забезпечити комфорт і затишок для кожного з вихованців. Найважливіша функція дитячого садка ‒ це соціалізація в суспільстві й гармонійний розвиток малюка. І саме меблі, безпечні й зручні, дозволяють створити в дошкільному навчальному закладі обстановку, яка сприятиме успішному розвитку дитини.


Збираючись купити стіл для дитячого садка, вивчіть асортимент нашого інтернет-магазину: на сайті представлено хороший вибір одномісних, двомісних та багатомісних моделей. За ними можна розташувати відразу кілька малюків, що дозволяє займатися спільним навчанням або творчістю.


Столи для дошкільнят


В основі дитячих столів металевий каркас та ламінована ДСП. Торці стільниць обробляються крайкою. Усі кути конструкцій скруглені, що робить конструкцію безпечною ‒ дитина не отримає подряпину, вдарившись об кут стола. Створені нами моделі міцні й довговічні ‒ передбачають довгий термін експлуатації.


Дитячі столи


Пропоновані нами дитячі столи ‒ це не тільки моделі, призначені для навчання й дозвілля. Для ясельної групи дитячого садка в асортименті «Меблі-Техностиль» є зручний, надійний і практичний стіл для сповивання. На ньому можна зручно розмістити новонародженого для огляду, проведення санітарних заходів, сповивання. Використовувати столи для сповивання нашого виробництва можна в лікарнях, інститутах, пологових будинках та інших закладах охорони здоров’я.


Наші столи для дитячих садків мають ряд переваг:


  1. У виробництві ми використовуємо лише безпечні та якісні матеріали, що відповідають вимогам ДСТУ та мають всі необхідні висновки контролюючих органів;
  2. Завдяки стильному, ексклюзивного дизайну, розробленому фахівцями, наші вироби відмінно вписуються в інтер’єри дитячих садків, допомагаючи створити комфортну й цікаву для дітей обстановку;
  3. Якісна збірка робить наші столи не тільки безпечними й надійними, але й довговічними у використанні, що особливо важливо для дитячих меблів.

Столи для дитячого садка з регулюванням висоти


В асортименті інтернет-магазину «Меблі-Техностиль» присутні дитячі столи для навчання з регулюванням висоти. Столи, які дозволяють зручно регулювати висоту стільниці за трьома ростовим групам, можна використовувати для дітей різного зросту, змінюючи висоту стільниці, щоб забезпечить малюкам правильну посадку. Така конструкція дозволяє зберегти здоров’я дітей, формуючи правильну поставу.


Оформляйте замовлення на нашому сайті, якщо Вам необхідно купити дитячі столи для дитячого садка, або зв’яжіться з нашими співробітниками, щоб отримати детальну консультацію щодо асортименту товарів «Меблі-Техностиль»!