Дитячий шестимісний столик з регулюванням висоти

Хочете купити дитячий шестимісний столик — оформляйте замовлення на цю модель в нашому інтернет-магазині! Стильна й незвичайна модель, що спирається на 6 ніжок, має механізм регулювання висоти. Призначена для комплектації дошкільних навчальних закладів. Цей столик для дитячого садка дозволяє розмістити для навчання або гри в групі одразу шість вихованців дошкільного навчального закладу.


Характеристики виробу


Ця модель відрізняється від інших столиків для дитячого садка, що є в асортименті: має стільницю, виготовлену у вигляді шестикутника. Усі її кути заокруглені, щоб діти не могли забитися чи пошкодити одяг, зачепившись за гострий кут. Зі сторони учнів стільниця має невеликі ергономічні, плавні вирізи, що дозволяє учням працювати за столом, не напружуючи спину, та зберігаючи гарну поставу.


Матеріал стільниці − ДСП класу Є1, товщиною 16 мм. Її торці оброблені крайкою з ПВХ, товщиною 1 мм. Металеві елементи конструкції виготовлені з труби круглого перетину 27 і 32 мм в діаметрі, з товщиною стінок 1,2 мм.


Особливості та переваги


Охочі купити дитячий столик можуть вибрати забарвлення МДФ, з якої виготовлена ця модель − ми пропонуємо 9 різних варіантів, включаючи яскраві та незвичайні відтінки. Металевий каркас покритий стійкою, надійною епоксидно-поліефірною емаллю, яка захищає метал від корозії. Її колір можна обрати із зазначених вище варіантів.


Ви можете замовити столики для дітей з різними розмірами стільниці на Ваш вибір:


  • 1020х900 мм.
  • 1180х1020 мм.

Висоту стільниці можна підняти на 400, 460, 520 і 580 мм, що відповідає нульовій, першій, другій і третій ростовим групам, за допомогою спеціального механізму регулювання. Це дозволяє використовувати столик по мірі зростання дітей − змінюйте його висоту на зручну для учнів дошкільних навчальних закладів.


Маса готового виробу становить 12 кг. Гарантійний термін експлуатації виробу − 12 місяців.

Ширина1020 / 1180 мм.
Глибина900 / 1020 мм.
Висота400 / 460 / 520 / 580 мм.
Матеріал стільниціДСП
Товщина стільниці16 мм.
Товщина пластикової крайки ПВХ1 мм.
КаркасКруглая труба 27 мм. и 32 мм., с толщиной стенки не менее 1,2 мм.
ФарбаПорошковая
Гарантійний термін експлуатації12 месяцев
Вага12 кг.

Написати відгук

    Погано           Добре

Дитячий шестимісний столик з регулюванням висоти

  • Модель: ДС 6РВ
  • SKU: ДС 6РВ
  • Наявність: Под заказ 35 рабочих дней
  • 1075 грн