Ліжко одномісне

Якщо Ви хочете купити одномісне ліжко, яке ідеально підходить для гуртожитку, невеликого хостела або іншого приміщення, у якому Ви плануєте організувати зручні спальні місця, ця модель − ідеальний для Вас варіант. Довговічний і надійний виріб виготовлений з міцних і безпечних для людини матеріалів.


Хочете розташувати в гуртожитку якісні ліжка, що мають «антивандальні» властивості − замовляйте цю модель з доставленням у Ваш регіон! Ми радимо віддати перевагу цьому виробу всім, хто хоче купити ліжко для гуртожитку, виготовлене з якісних матеріалів.


Характеристики виробу


Замовники можуть вибирати з двох моделей цього ліжка, з різними габаритними розмірами й масою:


  • 1900x700x690 мм, маса − 33 кг;
  • 1900x800x690 мм, маса − 36 кг.

Конструкція робить це ліжко для гуртожитку стійким до пошкоджень. Замовники можуть вибрати бажаний колір порошкової фарби, якою покритий металевий каркас − сірий, зелений або чорний, а також бажаний колір ДСП − з п’яти варіантів, доступних за умовчанням.


Особливості та переваги моделі


ДСП, з якого виготовлені дерев’яні частини виробу, є матеріалом класу емісії Є1. Металевий каркас виробу являє собою трубу, розміром 20х20 мм, стінка якої має товщину 1,5 мм.


Якщо Ви займаєтеся закупівлею меблів для хостелів чи гуртожитків, і Вам необхідно купити дешеве одномісне ліжко, ця модель − оптимальний варіант за співвідношенням ціни та якості.


Термін виготовлення цього виробу залежить від поточної завантаженості виробництва й уточнюється менеджером під час обробки Вашого замовлення.


Виріб призначений для використання разом з ватяними матрацами, які потрібно купувати окремо.


Ми надаємо 12 місяців гарантії на цей виріб.

Розмір спального місця1900х700 / 1900х800 мм.
Товщина ДСП16 мм.
Товщина пластикової крайки ПВХ0,5 мм.
КаркасТруба размером 20х20 мм., толщина стенки 1,5 мм.
ФарбаПорошковая
Вага33 / 36 кг.
Гарантійний термін експлуатації12 месяцев

Написати відгук

    Погано           Добре

Ліжко одномісне

  • Модель: КР 17
  • SKU: КР 17
  • Наявність: Под заказ 35 рабочих дней
  • 1577 грн