Стіл учнівський одномісний

Наявність у кожного учня окремого учнівського одномісного столу — найважливіша ознака сучасного навчального процесу. У більшості країн з високим рівнем освіти учні використовують тільки індивідуальні столи, починаючи з перших класів школи. Це формує у дитини відчуття індивідуального простору, призначеного персонально для його потреб.


Використання персональних столів дозволяє зменшити непродуктивну активність дитини. Дитина, яка використовує одномісний учнівський стіл, не буде відволікатися від навчального процесу на спілкування з сусідом по парті, і дозволить маленькому учневі зосередитися на власних завданнях та на навчанні. Наявність особистого робочого місця для учня, яке він не буде змушений ні з ким ділити, сприяє вихованню самостійності, відповідальності за себе і свої інтереси.


Переваги учнівського одномісного столу


Незаперечні переваги даної моделі — простота конструкції і її легкість, які роблять стіл стійким і мобільним. Конструкція з боків обладнана гачками для портфелів. Простота складання дає можливість зібрати стіл навіть неспеціалістові. Виріб має додаткові опції:


  • можна замовити варіант з розташованою під стільницею поличкою або без неї;
  • можна вибрати варіант з вирізом під стаканчик для канцелярського приладдя або без нього.

Розташовані ближче до учня кути столу заокруглені, щоб зробити цей виріб більш зручним для дітей, які активно рухаються.


Всі матеріали, з який виготовлено цей стіл, безпечні і дозволені до використання у виробництві меблів для маленьких дітей чинним українським законодавством.


Стільниця виготовлена з ламінованої ДСП, безпечного матеріалу класу емісії формальдегіду Е1, краї якого покриті ПВХ-крайкою товщиною 1 мм. Каркас з міцних сталевих труб вкритий стійкою і безпечною порошковою фарбою, яка надійно захищає метал від корозії. Колір ЛДСП і каркаса можна вибрати із запропонованих нами варіантів.


Замовляйте зручний і якісний дитячий одномісний стіл для навчального кабінету в магазині виробника!

Ширина600 мм.
Глибина500 мм.
Висота760 мм.
Вага8/9 кг.
Гарантійний термін експлуатації1 год.
Товщина ДСП16 мм.
Товщина пластикової крайки ПВХ0,5 мм.
Каркаструба размером 20х20 мм., толщина стенки 1,2 мм.

Написати відгук

    Погано           Добре

Стіл учнівський одномісний

  • Модель: УС 10
  • SKU: УС 10
  • Наявність: Под заказ 35 рабочих дней
  • 560 грн