Стіл учнівський двомісний

Надійний учнівський двомісний стіл, призначений для комплектування шкільних кабінетів. Основа цієї моделі — міцний металевий каркас з труби квадратного перетину, розміром 20х20 мм, вкритий стійкою і безпечною порошковою фарбою, що надійно захищає його від корозії. Всі матеріали, використані для виготовлення цього учнівського столу, дозволені до використання чинним українським законодавством.


Особливості цього виробу


Висота цього учнівського столу становить 760 мм. Стільниця виготовлена з якісної ламінованої ДСП, класу емісії Е1. Торці ЛДСП вкриті пластиковою ПВХ-крайкою такого ж кольору, що й поверхня матеріалу.


Зручні двомісні столи добре підходять для учнів середньої та старшої школи. Універсальний дизайн дозволяє цьому столу стати частиною будь-якого сучасного шкільного інтер'єру.


Цей виріб поставляється в розібраному вигляді, з усією необхідною для складання фурнітурою, в надійній упаковці. Інструкція для складання столу додається.


Переваги столу — надійність і безпека


З обох боків металевого каркаса є гачки, які призначені для портфелів. Кути стільниці, розташовані ближче до учнів, заокруглені, щоб діти не ризикували забитися, встаючи з-за столу і сідаючи за нього, і не могли пошкодити свій одяг. Ідеальна гладка поверхня столу, стійкість, гарна якість матеріалів і невисока вартість — беззаперечні переваги цієї моделі.


Ми виготовляємо наші меблі з безпечних матеріалів на розробляємо конструкцію наших виробів з урахуванням вимог ергономіки. Якщо Ви хочете замовити для шкільного кабінету надійні, стійкі і безпечні учнівські столи — робіть замовлення в нашому інтернет-магазині вже зараз!

Ширина1200 мм.
Глибина500 мм.
Висота760 мм.
Вага13/15 кг.
Гарантійний термін експлуатації1 год.
Товщина ДСП16 мм.
Товщина пластикової крайки ПВХ0,5 мм.
Каркаструба размером 20х20 мм., толщина стенки 1,2 мм.

Написати відгук

    Погано           Добре

Стіл учнівський двомісний

  • Модель: УС 20
  • SKU: УС 20
  • Наявність: Под заказ 35 рабочих дней
  • 754 грн