Офісні стільці

Сортувати:

Стілець "Аліса NEW"

Модель: Алиса NEW

Зручна модель надійної конструкції, призначена для тих, хто хоче купити офісний стілець універсального дизайну. Основа конструкції − міцний металевий каркас. Модель має зручне сидіння, покрите тканиною «Букле» або штучною шкірою. Цей стілець можна використовувати для комплектації гуртожитків, їдалень, офісних приміщень і навчальних закладів. Характеристики виробу Металева основа виробу – суцільно зварений каркас на основі труб квадратного перетину, розміром 20х20 мм. Каркас пофарбований стійко..

Стілець "Емма"

Модель: Эмма

Модель ідеально підходить для замовників, яким необхідно купити офісні стільці високої якості. Модель має простий, але в той час стильний і універсальний дизайн. Це якісний та міцний виріб за доступною ціною. Характеристики виробу Основа конструкції стільця – суцільно зварений, металевий каркас. Він виготовлений з труби квадратного перетину, розміром 20х20 мм. Стілець не оснащений механізмом регулювання висоти. Замовники можуть вибрати один з трьох варіантів висоти сидіння − 380, 420, 460 і 51..

Стілець "Класик"

Модель: Классик

Стілець «Класік» − відмінна модель для замовників, які хочуть купити офісні стільці за невисокою ціною, і при цьому отримати надійні, міцні вироби високої якості. Хочете вибрати недорогий, але безпечний стілець, виготовлений з якісних матеріалів? Тоді замовляйте модель «Класік», оформивши замовлення на нашому сайті самостійно. Або зв’яжіться з нашими менеджерами – вони допоможуть вам оформити замовлення! Характеристики виробу Основа стільця − міцний металевий каркас з труби, розміром 20х20 мм...

Стілець "Карина"

Модель: Карина

Працівники офісу як ніхто інший розуміють важливість наявності зручного місця для сидіння. Робота в офісі без зручного стільця може стомлювати, особливо під час тривалого щоденного сидіння на робочому місці. Тому ми рекомендуємо клієнтам, які хочуть купити офісний стілець, придбати модель «Карина» − стійку та зручну конструкцію. Як виробник цього виробу, ми пропонуємо нашим покупцям прийнятні ціни на цей товар, і доставлення в усі регіони України. Характеристики моделі Модель «Карина». Цей оф..

Стілець "Універсал"

Модель: Универсал

Стійка, надійна і якісна модель − зручний офісний стілець, який добре підходить не тільки для офісних приміщень, а й для шкіл, медичних установ, лікарень, дитячих садів та інших державних установ. Універсальний дизайн дозволяє цьому виробу вдало вписуватися в будь-який інтер’єр. Характеристики виробу Стілець виготовлений на основі металевого каркаса з труби квадратного перетину 20х20 мм, покритої надійною та стійкою порошковою фарбою, колір якої замовник може вибрати із запропонованих вище. М’..

Стілець "Аліса"

Модель: Алиса

Клієнти, які хочуть купити офісний стілець, можуть звернути увагу на стілець «Аліса» − міцну, надійну модель, виконану в мінімалістичному й акуратному дизайні. Завдяки своїй універсальності, «Аліса» легко вписується в інтер’єри сучасних офісних приміщень. Сидіння й спинка цієї моделі дозволяють людям, сидячи на ньому, прийняти зручну позу й працювати без втоми протягом робочого дня. Характеристики моделі Стілець виготовлений на основі міцного й надійного металевого каркаса, суцільно звареного ..

Стілець "Аскона"

Модель: Аскона

Удобно и комфортно ждать, работать ,отдыхать...Модель: "Аскона"Размер: ширина - 610 мм., ширина сидения - 460 мм., глубина - 380 мм., высота - 795 мм.Стул имеет устойчивую металлическую раму, окрашеную черной порошковой краской (black) или хромированную (chrome).Комфортные сидение и спинка обиты мягким синтетическим материалом...

Стілець "Ера"

Модель: Эра С

Первый стул для посетителей с улучшенными эргономическими характеристиками, сохраняющих здоровье при длительном сидении.Модель: "Эра"Размер: ширина - 434 мм., глубина - 408 мм., высота - 830 мм.Стул имеет комфортные эргономичные сидение и спинку.Стул имеет устойчивую металлическую раму со специальными заглушками, окрашеную черной порошковой краской (black) или хромированную (chrome)...

Стілець "Ісо"

Модель: Исо

Можно сказать, что это одна из самых узнаваемых и популярных, практичных и многофункциональных, удобных и в тоже время экономных моделей из всех стульев для посетителей!Модель: "Исо"Размер: ширина - 530 мм., ширина сидения - 435 мм., глубина - 410 мм., высота - 805 мм.Устойчивая металлическая рама окрашена черной порошковой красной (black) или хромированная (chrome).Стул имеет комфортное сидение и спинку...

Стілець "Самба"

Модель: Самба

Уникальная модель, в которой впервые был применен трехмерный гиб задних ножек, что дало возможность легко штабелировать эти изящные кресла. Samba заняла промежуточное положение между стульями для посетителей и конференц-версиями кресел для руководителей.Модель: "Самба C" - выполнение с мягкими подлокотниками. "Самба" - выполнение с подлокотниками из цельного массива бука.Размер: ширина - 460 мм., глубина - 430 мм., высота - 900 мм.Устойчивая металлическая рама ..

Стілець "Сільвія"

Модель: Сильвия

Длительные встречи, презентации, ожидания… Специально для таких моментов создано функциональное и комфортное кресло Sylwia.Модель: "Сильвия"Устойчивая металлическая рама хромированная.Спинка и сидение мягкие...

Стілець "Таск"

Модель: Таск

Комфортний, стильний офісний стілець, призначений для відвідувачів і персоналу. Цю модель також можна використовувати для оснащення робочого місця в домашніх умовах або для використання в школах та інших навчальних закладах. Виріб виготовляється на замовлення, терміни виготовлення залежать від поточної завантаженості нашого виробництва, і обговорюються при оформленні Вашого замовлення, але не перевищують 35 робочих днів. Характеристики виробу Клієнти, які хочуть купити офісний стілець, можуть ..

Офісні стільці

Замовляйте стильні офісні стільці!


Фахівцям, які купують обладнання для офісів, варто підбирати офісні стільці з особливою ретельністю. Багато співробітників офісу проводять в приміщенні 8 і більше годин щодня. Тому стільці, які вони використовують, повинні бути якісними, зручними й функціональними. Облаштовуючи офіс, потрібно ретельно підходити до вибору меблів, які щодня використовуватимуть Ваші співробітники, щоб продуктивність їх праці не знижувалася через незручності.


Крім співробітників компанії, в офіс також заходять відвідувачі, в тому числі й потенційні клієнти Вашої компанії. Якщо для них не передбачене спеціальне місце, обставлене відповідним чином, необхідно подбати про те, щоб вони завжди могли зручно розташуватися за допомогою спеціальних стільців або крісел. Правильний підхід до організації робочих місць в офісі та місць для відвідувачів позитивно впливає на імідж фірми.


Як вибрати офісний стілець


Клієнтам, які хочуть зрозуміти, як вибрати офісний стілець, можна порадити звертати увагу на такі нюанси, як:


  1. Ергономіка. Зручність і комфорт, які приносить стілець, базуються на тому, що його форма повторює вигини людського тіла. Ергономічність стільця сприяє правильному положенню тіла під час сидіння, а також формуванню й збереженню правильної постави.
  2. Прийнятна вартість. Як виробник, наша компанія може запропонувати своїм клієнтам прийнятні ціни на продукцію власного виробництва. Крім оптимальної вартості, наш інтернет-магазин надає гарантію на створені нами товари.
  3. Якщо стілець обладнаний підлокітниками, вони повинні розміщуватися таким чином, щоб лікті людини, яка сидить на стільці, розташовувалися на одному рівні зі стільницею.
  4. Конструкція стільця повинна бути надійною і міцною. Він повинен бути створений з матеріалів високої якості, стійких до навантажень і зношування.

Також замовники, які хочуть купити офісний стілець, можуть зв’язатися з нашими співробітниками за одним з номерів, вказаних в розділі «Наші контакти», і отримати консультацію від професіоналів.


Купити офісні стільці у нас ‒ це вигідно!


Наша компанія може запропонувати охочим купити офісні стільці не тільки прості й надійні моделі, що чудово підходять для комплектації офісів, гуртожитків, їдалень, навчальних закладів. Ми також пропонуємо замовити оригінальні моделі, з тривимірними загинами задніх ніжок, що дає можливість легко їх штабелювати. В асортименті нашого інтернет-магазину є унікальні моделі, які займають проміжне місце між конференц-версіями класичних крісел для керівників і стільцями для відвідувачів.


Багато пропонованих нами моделей можна замовити в різних варіантах виконання ‒ наприклад, з м’якими підлокітниками, або з підлокітниками, виконаними з цільного масиву бука. Наші оригінальні стільці, призначені для персоналу та відвідувачів, з комфортними сидіннями й ергономічними спинками, не тільки дозволять Вам створити комфортні умови для гостей офісу, але й будуть працювати на імідж Вашої компанії.


Чому краще купити офісний стілець у виробника


Якщо Ви збираєтеся купити офісний стілець або замовити велику партію цих виробів, щоб обставити зі смаком офіс Вашої компанії, віддавайте перевагу співпраці з компанією «Меблі-Техностиль»! Ми можемо запропонувати такі переваги, як гарантія на виготовлені нами вироби, висока якість роботи та матеріалів, доступна вартість.


Навіть найпростіші з пропонованих нами стільців, що підходять для гуртожитків, їдалень і навчальних закладів, зроблені на основі міцного металевого каркаса, надійно захищеного від корозії та пошкоджень шаром стійкої порошкової фарби. Зручні сидіння покриті м’якою тканиною або штучною шкірою.


Вибирайте стильні та практичні моделі стільців для офісу і створюйте комфортні умови для Ваших співробітників і відвідувачів!