Шкільні стільці

Сортувати:

Стілець П-подібний на круглій трубі

Модель: СГП 1

Цей шкільний стілець, висота якого може регулюватися, призначений для оснащення навчальних приміщень. Каркас виробу вироблений з труби круглого перетину, П-подібної форми. Модель передбачає регулювання висоти сидіння від 380 мм до 460 мм. Це дає можливість налаштувати шкільні меблі індивідуально під кожного учня і використовувати для різних вікових груп. Шкільний стілець сприяє формуванню правильної постави у дитини. Сидіння і спинка виготовлені з гнуто-клеєної фанери, товщиною 8/10 мм, із захи..

Стілець шкільний "Кадет на лижах"

Модель: Кадет на лыжах РФ

Зручна і надійна модель для тих, хто хоче купити шкільний стілець класичного стриманого дизайну. Модель підходить для широкої аудиторії і може бути використана в школах, технікумах, ліцеях та інших навчальних закладах. Характеристики виробу Основою конструкції є металевий каркас, виготовлений з труби квадратного перетину, розміром 20х20 мм. Висота сидіння цього стільця дорівнює 460 мм, що відповідає VI групі зросту. Металевий каркас вкрито стійкою і якісною порошковою фарбою, що надійно захищ..

Стілець шкільний "Кадет на лижах" з регулюванням висоти

Модель: Кадет на лыжах РФ с РВ

Ця модель — хороший варіант для тих, хто хоче купити шкільний стілець, висота якого регулюється, виготовлений з матеріалів високої якості. Стілець є модифікацією іншої, схожої моделі без регулювання висоти. Замовник може вибрати один з двох варіантів матеріалу для виготовлення сидіння і спинки — можна придбати модель з рівної або гнутої фанери. Характеристики виробу Основа конструкції стільця — металевий каркас, виготовлений з труби квадратного перетину розміром 20х20 і 25х25 мм. Каркас пофарб..

Стілець шкільний "Кадет"

Модель: Кадет РФ

Замовники, які хочуть купити шкільний стілець класичного дизайну і надійної конструкції, можуть віддати перевагу саме цій моделі. Шкільний стілець «Кадет» являє собою стійку конструкцію, основою якої служить металевий каркас з труб квадратного перетину розміром 20х20 мм. Характеристики моделі Металевий каркас цього виробу пофарбовано якісною і стійкою порошковою фарбою. Вона, як і всі інші матеріали, використані у виробництві цього стільця, є безпечним матеріалом, дозволеним до використання пр..

Стілець учня з регулюванням висоти "Оптима"

Модель: Оптима РВ

Хочете купити шкільний стілець з регулюванням висоти, виготовлений з безпечних і якісних матеріалів? Хочете, щоб куплені Вами стільці «росли» разом з Вашими учнями, дозволяючи міняти висоту стільниці? Тоді стілець для учня «Оптима» з регулюванням висоти − модель, яка ідеально Вам підходить! Характеристики моделі Основа конструкції – металевий, суцільно зварений, каркас, зроблений з металевої труби діаметром 32 і 27 мм. Каркас пофарбований стійкою порошковою фарбою, на 100% безпечною для школяр..

Стілець "Аліса NEW"

Модель: Алиса NEW

Зручна модель надійної конструкції, призначена для тих, хто хоче купити офісний стілець універсального дизайну. Основа конструкції − міцний металевий каркас. Модель має зручне сидіння, покрите тканиною «Букле» або штучною шкірою. Цей стілець можна використовувати для комплектації гуртожитків, їдалень, офісних приміщень і навчальних закладів. Характеристики виробу Металева основа виробу – суцільно зварений каркас на основі труб квадратного перетину, розміром 20х20 мм. Каркас пофарбований стійко..

Стілець "Емма"

Модель: Эмма

Модель ідеально підходить для замовників, яким необхідно купити офісні стільці високої якості. Модель має простий, але в той час стильний і універсальний дизайн. Це якісний та міцний виріб за доступною ціною. Характеристики виробу Основа конструкції стільця – суцільно зварений, металевий каркас. Він виготовлений з труби квадратного перетину, розміром 20х20 мм. Стілець не оснащений механізмом регулювання висоти. Замовники можуть вибрати один з трьох варіантів висоти сидіння − 380, 420, 460 і 51..

Стілець "Класик"

Модель: Классик

Стілець «Класік» − відмінна модель для замовників, які хочуть купити офісні стільці за невисокою ціною, і при цьому отримати надійні, міцні вироби високої якості. Хочете вибрати недорогий, але безпечний стілець, виготовлений з якісних матеріалів? Тоді замовляйте модель «Класік», оформивши замовлення на нашому сайті самостійно. Або зв’яжіться з нашими менеджерами – вони допоможуть вам оформити замовлення! Характеристики виробу Основа стільця − міцний металевий каркас з труби, розміром 20х20 мм...

Стілець "Ника"

Модель: Ника

Облаштування місця для приймання їжі передбачає вибір якісних меблів. Стільці для столових − важливий елемент облаштування будь-яких приватних або державних установ: кафе, шкіл, вищих навчальних закладів, гуртожитків. Стілець «Ніка» має лаконічний і стильний дизайн − стане доповненням інтер’єру, дозволить обставити малогабаритну або велику кухню-студію. Широка палітра кольорів оббивки дозволяє вибрати найбільш відповідний під ваш інтер’єр варіант. Характеристики моделі Каркас стільця виконаний..

Табурет "Гіта"

Модель: Гита

М’який табурет підходить як для кухні, так і для віталень, прихожих й інших приміщень. Компактність й відсутність спинки дає моделі особливий привілей: його можна безперешкодно пересувати навколо зони для приймання їжі, ставити під стіл. Навіть якщо у вас невелика сім’я, ви можете додатково придбати кілька моделей й зберігати їх на балконі, на випадок приходу гостей, або скласти в пірамідку. Такі меблі займають мінімум місця. Ми пропонуємо вам купити табурет «Гіта» з надійною конструкцією від ук..

Стілець "Карина"

Модель: Карина

Працівники офісу як ніхто інший розуміють важливість наявності зручного місця для сидіння. Робота в офісі без зручного стільця може стомлювати, особливо під час тривалого щоденного сидіння на робочому місці. Тому ми рекомендуємо клієнтам, які хочуть купити офісний стілець, придбати модель «Карина» − стійку та зручну конструкцію. Як виробник цього виробу, ми пропонуємо нашим покупцям прийнятні ціни на цей товар, і доставлення в усі регіони України. Характеристики моделі Модель «Карина». Цей оф..

Стілець "Універсал"

Модель: Универсал

Стійка, надійна і якісна модель − зручний офісний стілець, який добре підходить не тільки для офісних приміщень, а й для шкіл, медичних установ, лікарень, дитячих садів та інших державних установ. Універсальний дизайн дозволяє цьому виробу вдало вписуватися в будь-який інтер’єр. Характеристики виробу Стілець виготовлений на основі металевого каркаса з труби квадратного перетину 20х20 мм, покритої надійною та стійкою порошковою фарбою, колір якої замовник може вибрати із запропонованих вище. М’..

Стілець "Аліса"

Модель: Алиса

Клієнти, які хочуть купити офісний стілець, можуть звернути увагу на стілець «Аліса» − міцну, надійну модель, виконану в мінімалістичному й акуратному дизайні. Завдяки своїй універсальності, «Аліса» легко вписується в інтер’єри сучасних офісних приміщень. Сидіння й спинка цієї моделі дозволяють людям, сидячи на ньому, прийняти зручну позу й працювати без втоми протягом робочого дня. Характеристики моделі Стілець виготовлений на основі міцного й надійного металевого каркаса, суцільно звареного ..

Стілець Аліса-Дует

Модель: Дуэт

Зручні й надійні багатосекційні стільці, якими можна комплектувати гуртожитки, їдальні, навчальні заклади й багато інших установ. Замовники можуть вибирати варіанти з різною кількістю секцій − двома, трьома або чотирма. Ширина одного сидіння секційного стільця «Аліса-Дует» − 480 мм, висота − 460 мм. Характеристики моделі Основа конструкції − металевий каркас, виготовлений з квадратної труби розміром 20х20 мм, товщиною стінки 1,2 мм. М’яке сидіння цієї моделі вкрите штучною шкірою або тканиною ..

Ремкомплекти для шкільних стільців

Модель: Ремкомплект РФ

Будь-які меблі, навіть надійні в експлуатації, мають запас стійкості. Й міцні шкільні меблі необхідно ремонтувати, тому наша компанія пропонує ремкомплекти для шкільних стільців, що складаються зі спинки й сидіння. Саме ці складові є тими елементами конструкції стільця, які найбільш часто ламаються. Наша компанія пропонує вам купити комплектуючі з фанери для шкільних стільців від виробника за вигідною ціною. Особливості виробу Спинка й сидіння, які можна замовити в нашому інтернет-магазині, ви..

Шкільні стільці

Замовляйте надійні шкільні стільці!


Якісні шкільні стільці — найважливіші атрибути навчального кабінету, які дозволяють грамотно організувати освітній процес і створити зручні для учнів умови. Сучасна навчальна програма побудована таким чином, що дітям доводиться проводити досить багато часу сидячи, навчаючись і виконуючи домашні завдання. Для того, щоб зменшити негативні наслідки тривалого сидіння для дитини, варто купити шкільний стілець сучасної ергономічною конструкції, який буде добре підходити дитині.


У юному віці в дітей формується постава, відбувається розвиток м’язів спини, і тільки правильно підібрані шкільні стільці допомагають уникнути таких небажаних наслідків, як сколіоз або біль в попереку. Багато моделей, пропонованих нами, створені з урахуванням вимог НУШ. Їх висота регулюється, що дозволяє використовувати один і той самий стілець, збільшуючи його висоту в міру росту дітей.


Кращі пропозиції для охочих купити шкільні стільці


Перед співробітниками навчальних закладів, яким необхідно купити шкільні стільці, стоїть завдання підібрати ергономічні моделі, бажано регульовані по висоті, максимально практичні й при цьому за приємною ціною. Щоб замовити меблі, що відповідають всім перерахованим вище критеріям, слід звернутися до безпосереднього виробника.


Пропоновані нами стільці в більшості випадків можуть регулюватися по висоті відповідно до IV, V і VI ростових груп. У нашому інтернет-магазині можна підібрати моделі, якими можна укомплектовувати навчальні кабінети, їдальні, гуртожитки.


Як правильно підібрати й купити шкільний стілець


Ми радимо співробітникам освітніх установ, яким необхідно купити шкільний стілець, зробити замовлення у нас, щоб відчути всі переваги нашої продукції:


  • щоб уникнути травматизму серед дітей, які схильні активно рухатися на перервах, усі наші стільці мають закруглені кути, а деталі, з яких вони складаються, надійно з’єднані й відполіровані;
  • матеріали, які ми використовуємо для створення наших товарів, безпечні для дітей, відповідають вимогам ДСТУ, мають всі необхідні висновки санітарної експертизи;
  • як виробник, ми пропонуємо клієнтам найбільш приємні ціни, без націнок, що формуються посередниками;
  • всі наші шкільні стільці мають актуальний, стильний дизайн, завдяки якому вони добре вписуються в інтер’єри сучасних навчальних закладів.

Регульований шкільний стілець ‒ приклад актуальних меблів


Замовивши шкільний стілець з регулюванням висоти, Ви уникаєте проблеми заміни стільця на вищий у міру зростання дитини. Діти ростуть швидко, і замість того, щоб постійно змінювати стільці, забезпечуючи дитину можливістю правильно й комфортно сидіти, варто купити шкільний регульований стілець. Він допоможе створити комфортні умови для тривалого сидіння під час занять в шкільному кабінеті або виконанні домашнього завдання.


Посадкове місце школяра має бути зручним за формою та глибиною, і найбільш зручними шкільними стільцями вважаються класичні варіанти, що мають тверду спинку і сидіння, обладнане чотирма ніжками. Кольори стільців для конкретного кабінету варто підбирати, виходячи зі стилю приміщення та кольорової гамми. В асортименті нашого інтернет-магазину можна знайти стільці різних варіантів забарвлення ‒ від темних до яскравих тонів.


Вам варто купити шкільні парти й стільці у нас!


Вагомим приводом для того, щоб купити шкільні парти й стільці в нашому інтернет-магазині є їх ергономічність, безпека та якість. Адже згідно з даними медичної статистики тільки 10% першокласників мають проблеми, пов’язані з діяльністю опорно-рухового апарату. А для старшокласників цей показник, на жаль, становить близько 70%.


Замовляйте стільці для шкіл якісної збірки, створені вітчизняним виробником, і отримуйте моделі високої якості в заздалегідь обумовлені терміни!