Комплект дитячих меблів "Морська хвиля"

Сортувати:

Шафа дитяча секційна для роздягальні "Морська хвиля"

Модель: РЦМВ 33

Пропонуємо вашій увазі шафи для одягу в дитячий садок «Морська хвиля» − оригінальний виріб з унікальним дизайном. Головна дизайнерська задумка − це легка морська тематика. Адже меблі для дитячого садка повинні створювати приємну атмосферу, викликати у дітей бажання повертатися в дитячий садок і проводити там час. Завдяки цікавому дизайну та приємному поєднанню кольорів, модель допомагає створити цікавий для дітей інтер’єр.Основні характеристики виробу Шафа для роздягальні виконана з надійно..

Шафа дитяча секційна для роздягальні "Морська хвиля" з лавою

Модель: РЦМВ 33

Пропонована Вашій увазі, дитяча секційна шафа з лавою дитячою для роздягальні «Морська хвиля» − виріб оригінального, абсолютно унікального дизайну. Основа дизайну цього виробу − легка й весела морська тематика. Меблі, якими обставлений дитячий садок, повинні створювати приємну обстановку для малюків, викликати у них бажання кожен день знову й знову приходити в дитячий садок і проводити там час. Ці шафки, завдяки своєму ігровому, оригінальному й красивому зовнішньому вигляду, допомагають створит..

Стінка для іграшок і посібників "Морська хвиля"

Модель: Морская волна

Дитяча стінка «Морська хвиля» — оригінальний виріб з унікальним авторським дизайном. Ця зручна, ергономічна модель, призначена для іграшок і навчальних матеріалів, розроблена для комплектації дошкільних навчальних закладів та виготовляється на замовлення. Характеристики моделі: стінка складається з трьох секцій різного дизайну, що дозволяють зручно розмістити всі необхідні для навчання та ігор предмети; конструкція має відділення, закриті фасадами, і відкриті відділення різного розміру, що до..

Дзеркало МДФ "Морська хвиля"

Модель: Рыбка

Красиве дитяче дзеркало з МДФ призначене для комплектації спортзалів дитячих садків, басейнів, спортивних гуртків і секцій, а також інших закладів і установ, призначених для дошкільнят. Виконане в яскравому забарвленні, з накладкою, зробленою з МДФ, у вигляді риби, прикрашеної декоративним фрезеруванням. Характеристики дзеркала з МДФ «Морська хвиля»: дзеркало в дитячу виготовлене в ігровому дизайні, з цікавою декоративною накладкою діаметр дзеркала становить 400 мм, товщина підкладки − 16 мм..

Столик для малювання "Бегемотик"

Модель: Бегемотик

Зручний і красивий дитячий стіл для творчості «Бегемотик» прикрашений тематичним фігурним фрезеруванням. Всі кути цього столика заокруглені, що робить його більш безпечним. Ми рекомендуємо Вам купити стіл для малювання, якщо Ви хочете сформувати в дитячому садку ігрову зону, яка буде цікавою і дівчаткам, і хлопчикам, особливо у віці від 5 років. Характеристики виробу Клієнти, яким необхідно купити дитячий стіл для творчості, можуть замовити цей виріб з доставленням у будь-який регіон України. ..

Стінка для іграшок "Вітрильник"

Модель: Парусник

Дитяча стінка «Вітрильник» передбачена для комплектації дитячих кімнат, шкіл, садків та інших дошкільних установ. Має компактні розміри: 940х366х1260 мм, тому звільняє багато вільного простору для ігор. Завдяки універсальному дизайну й різним колірним рішенням ДСП відмінно доповнить кімнату хлопчика й дівчинки. Ви можете вибрати найбільш відповідний вашому інтер’єру варіант: Червоний/Синій, Червоний/Жовтий, Лаванда/Жовтий, Жовтий/Зелена вода. Модель стане ідеальним рішенням для зберігання іграш..

Комплект дитячих меблів "Морська хвиля"

Багато батьків люблять брати з собою на відпочинок зовсім маленьких дітей дошкільного віку. Іноді, після повернення з морського курорту, малюкам буває дуже складно відвикнути від морських пейзажів і барвистих рибок.
Спеціально на цей випадок нашими дизайнерами був розроблений унікальний комплект дитячих меблів «Морська хвиля».
Фасади колекції прикрашені фігурками морських тварин і рослин, а приємне поєднання кольорів лайма, жовтого і блакитного - створюють в приміщенні затишок, приємну і надихаючу атмосферу, почуття комфорту.

Для тих малюків, кому ще не доводилося бувати на морі - ця колекція дуже добре посприяє розвитку дитячої фантазії. Опинившись в дитячій кімнаті, що прикрашена меблями колекції «Морська хвиля» - діти зможуть відчути себе відважними мореплавцями, які опинилися на морському узбережжі або подорожують підводним світом.

У серію входять такі позиції меблів як: 

 • Шафа дитяча секційна для роздягальні «Морська хвиля» 
 • Шафа дитяча секційна для роздягальні «Морська хвиля» з лавою 
 • Стінка для іграшок і посібників «Морська хвиля» 
 • Стінка для іграшок «Вітрильник» 
 • Дзеркало МДФ «Морська хвиля» 
 • Столик для малювання «Бегемотик» 


Характеристика секційних шаф для роздягальні


Ця колекція пропонує на ваш вибір 2 моделі секційних шаф для роздягалень, одна з котрих, додатково, оснащена лавкою.

Шафи можуть бути включати в себе 2, 3 і 5 секцій, а їх розміри складають:

 • 2 секції (620х300х1400 мм)
 • 3 секції (920х300х1400 мм)
 • 5 секцій (1526х300х1400 мм)

Завдяки своїм розмірам шафи здатні вмістити весь необхідний дитячий одяг, що є дуже вигідною перевагою, якщо ви збираєтесь купити комплект дитячих меблів

Фасади шаф виготовлені з кольорової плити МДФ, що прикрашена фрезеруванням і яскравими накладками в морській тематиці. Кольори, що використовуються - лайм, блакитний і жовтий.


Характеристики стінок для іграшок


Колекція включає в себе стінки для іграшок і посібників моделей «Морська хвиля» і «Вітрильник». 

«Морська хвиля» - це зручна і ергономічна модель з унікальним авторським дизайном. Складається з трьох секцій різного дизайну, що дозволяють зручно розмістити всі необхідні для навчання та ігор предмети. 

Має габарити: 450х2200х2000 мм 

Конструкція має відділення, закриті фасадами, а також відкриті відділення для зберігання іграшок, які завжди повинні бути під рукою дитини або вихователя. 

Стінка для іграшок «Вітрильник» виконана у формі легкого парусника, чим здатна дуже добре розвинути дитячу фантазію. Має компактні розміри: 940х366х1260 мм, завдяки чому в кімнаті залишається чимало вільного простору для ігор. За рахунок універсального дизайну і різних колірних рішень може однаково успішно використовуватися в дошкільних установах і дитячих кімнатах. 


Дзеркало МДФ "Морська хвиля"


Красиве дзеркало з МДФ, призначене для комплектації спортзалів дитячих садків, басейнів, спортивних гуртків і секцій, а також інших закладів і установ, призначених для дошкільнят.

Дзеркало може бути виконано в трьох різних моделях:

 • «Рибка»
 • «Перлина»
 • «Черепашка»

Кожна з моделей прикрашена декорованим фрезеруванням. 

Столик для малювання "Бегемотик"


Кожен малюк любить малювати, а, щоб цей процес був по-справжньому творчим і захоплюючим - краще, щоб він відбувався на тематичному столику для малювання. Модель «Бегемотик» - це дуже красивий і зручний столик прикрашений декоративним бегемотом і фігурним фрезеруванням. 

Також модель має стільницю і велику полицю в якій можна зберігати альбоми для малювання, фарби, фломастери, різнобарвні олівці, пластилін або альбом для малювання великого формату.

Як оформити замовлення?


Щоб купити комплекти меблів для дитячої, ціна яких включає передплату в розмірі 50% від загальної вартості, вам потрібно, всього лише, оформити замовлення на нашому сайті. Весь процес займе у вас не більше 5 хвилин.

Доставка товарів здійснюється за допомогою транспортних компаній в усі регіони України і оплачується окремо. У разі виникнення будь-яких питань, ви завжди можете отримати компетентну консультацію у наших менеджерів, зателефонувавши за номерами, вказаними в розділі «Наші контакти». 


Каталог PDF