Комплект офісних меблів "Sky"

Сортувати:

Стіл журнальний «Sky» - СЖ 55

Модель: СЖ 55

Журнальний стіл вже давно перетворився в один з необхідних елементів офісного інтер'єру. Зазвичай журнальний стіл використовується як елемент інтер'єру в зоні відпочинку або на ресепшн. Ваші співробітники можуть читати книги або журнали, відпочиваючи під час обідньої перерви, а клієнтам і відвідувачам набагато легше проводити очікування, виявивши незнайому їм літературу на вашому журнальному столі.Дуже правильним рішенням буде розташувати на журнальному столі періодичні видання, присвячені..

Стіл журнальний «Sky» - СЖ 95

Модель: СЖ 95

Майже неможливо уявити сучасний офіс без компактного і зручного журнального столу. Навіть під час загальної діджіталізаціі та повального використання гаджетів багато співробітників фірми з радістю готові скоротати кілька хвилин перегорнувши журнал або яку-небудь літературу. Для цього вдалим рішенням буде купити журнальний стіл для вашого офісу. Характеристики виробуЖурнальний стіл моделі СЖ 95 має наступні характеристики:Розміри стола: 900х550х560 ммРозміри труби: 40х20 ммКольори: чорн..

Тумба офісна

Модель: СП 120

Тумба офісна є компактним зразком корпусних меблів, при цьому відрізняється великою місткістю. Підходить для комплектації приміщення практично з будь-якою площею. Передбачає зберігання документів, журналів, тек, канцелярського приладдя, маленьких офісних предметів, техніки, особистих речей співробітників. Дана модель представлена в новій офісній колекції меблів «Sky» 2019 року. Є в наявності у декількох актуальних комбінаціях кольорів: Антрацит / Дуб Аппалачi, Санторiнi Грей / Антрацит. Такі ме..

Шафа для одягу й документів комбінована

Модель: СБ 3

Офісна комбінована шафа для одягу складається з декількох модулів і являє собою багатофункціональний предмет інтер’єру. Входить в нову лінійку меблів для підприємств «Sky», виконаних в ексклюзивних колірних комбінаціях ЛДСП 2019 року − Антрацит / Дуб Аппалачі, Санторіні Грей / Антрацит. Оригінальний дизайн задає інтер’єр приміщення, формуючи корпоративний стиль компанії. Конструкція передбачає вдале поєднання тридверного гарнітура: відділення з хромованою штангою для ві..

Стіл кутовий

Модель: СП 147

Стіл письмовий кутовий з нової колекції офісних меблів «Sky» представлений в декількох новомодних колірних поєднаннях 2019 року: Антрацит / Дуб Аппалачі, Санторіні Грей / Антрацит. Представлені в колекції позиції відрізняються унікальним поєднанням дизайну, елегантності й функціональності. Завдяки своїй формі, стіл економить простір, дозволяючи встановити його в будь-якому куточку приміщення. Вирішує проблему установлення гарнітура в маленьких приміщеннях. Лінії сті..

Тумба офісна

Модель: СП 95

Дана тумба офісна входить в лінійку меблів «Sky» 2019 року, яка допомагає показати унікальний стиль і характер фірми. Колекція поєднує в собі кращі розробки дизайнерів для облаштування офісних приміщень з максимальним комфортом для співробітників. Має якісну фурнітуру, дві відкриті полиці для зберігання тек, документів, оргтехніки, канцелярії та інших речей. А також три висувні шухляди, декоровані стильними металевими ручками. Наповнює робочу зону функціональністю, ставить логічну крапку в офор..

Шафа для одягу

Модель: СБ 12

Офісна шафа для одягу є одним з основних елементів інтер’єру, тому до вибору меблів слід підійти вкрай ретельно. Пропонуємо вашій увазі абсолютно новий підхід до організації простору офісного приміщення − гарнітур з нової лінійки меблів «Sky». Представлений в декількох колірних рішеннях, актуальних у 2019 році − Антрацит / Дуб Аппалачі, Санторіні Грей / Антрацит. Шафа створює презентабельний зовнішній вигляд приміщення, являє собою універсальний предмет меблів: доз..

Стіл письмовий

Модель: СП 140

Стіл офісний входить в нову колекцію меблів «Sky» 2019 року, яка являє собою стильний, сучасний, ергономічний і надійний гарнітур. Передбачений для комфортного розміщення комп’ютера, монітора, ноутбука, документації, канцелярії та інших предметів, призначених для продуктивної роботи в офісі. Також може використовуватися як письмовий стіл у домашніх умовах. Виконаний в новомодному колірному поєднанні: Антрацит / Дуб Аппалачі, Санторіні Грей / Антрацит. Розрахований ..

Тумба мобільна

Модель: СП 747

Мобільна офісна тумба з нової колекції меблів «Sky» 2019 року виглядає дуже стильно й сучасно. Має три висувні шухляди на безшумних телескопічних напрямних, що забезпечує їх повне відкриття. Стилізована металевими ручками. Передбачена для зберігання документів, канцелярії, особистих речей співробітників. Представлена в декількох популярних колірних поєднаннях цього року: Антрацит / Аппалачі, Санторіні Грей / Антрацит. Конструкція встановлена на роликові опори з мет..

Шафа для документів закрита

Модель: СБ 6

Офісна шафа для документів на 6 дверей входить в нову колекцію офісних меблів «Sky», призначених не тільки для зберігання, але й створення іміджу компанії. Є одним з головних елементів офісного гарнітура. Ідеально підходить для ефективної організації робочого простору в офісах, державних установах, промислових підприємствах. Складається з 4 закритих відділень і однієї відкритої полиці. Таке поєднання дозволяє зручно розмістити документи, до яких Ви хочете отримати швидкий доступ. При цьому, дає..

Шафа для документів

Модель: СБ 4

Офісна шафа для документів − незамінний предмет інтер’єру в маленькому офісі або великій компанії. Дозволяє правильно упорядкувати Й зберігати всю необхідну документацію для продуктивної роботи. Шафа на 4 двері представлена в новій колекції офісних меблів «Sky», орієнтованої на створення корпоративного стилю компанії й багатофункціонального робочого простору. Конструкція має 3 місті відділення, які закриваються дверцятами зі стильною металевою ручкою й одну відкриту полицю. Габарити 650х350х155..

Шафа для документів відкрита

Модель: СБ 2

Шафи офісні відносяться до однієї з найбільш популярних груп меблів, оскільки дозволяють акуратно складати безліч тек, документів, підшивок, щоб вони не загубилися. Дана модель гарнітура входить в колекцію меблів «Sky» 2019 року, яка являє собою новий підхід до організації робочого інтер’єру в офісах й інших установах. Бере участь у зонуванні простору, створенні єдиного стилю приміщення. Обладнана трьома відкритими полицями стелажного типу й однією закритою: поточну документацію можна зберігати..

Комплект офісних меблів "Sky"

Офісні меблі − одна з основних інвестицій в успішний розвиток вашого бізнесу. Адже правильно підібрані елементи меблів допомагають створювати в приміщенні комфортну робочу атмосферу, відображають статус компанії, викликають довіру відвідувачів. Колекція меблів «Sky» являє собою унікальне поєднання дизайну, функціональності й елегантності, яка характеризується використанням у виробництві високоякісних матеріалів і новомодних дизайнерських тенденцій.


Моделі меблів, представлені в колекції, виконані в актуальному колірному поєднанні 2019 року: фіолетовий/ Аппалачі, фіолетовий/ Дуб Сан Марино, фіолетовий/ Санторіні Грей. Меблі для офісу ідеально підходять для організації робочого простору в форматі «Open Space», забезпечуючи комфортну взаємодію між співробітниками. Ми пропонуємо вам купити меблі для офісу, які дозволять раціонально використовувати офісний простір і з легкістю змінювати обстановку в приміщенні за вашим бажанням. У колекції представлені:


 • робочі та письмові столи;
 • шафи для паперів і документів;
 • шафа для одягу;
 • комбінована шафа.

Переваги покупки меблів компанії «Меблі-Техностиль»


 1. Ми працюємо на ринку меблів більше ніж 10 років і маємо великий досвід в цій сфері.
 2. Власне виробництво − безперервний контроль якості на кожному етапі виробництва, вигідна ціна.
 3. Якість, екологічність і безпека матеріалів. У своєму виробництві ми використовуємо якісні та сертифіковані матеріали − ДСП й МДФ, які повністю відповідають вимогам ДСТУ.
 4. На всі меблі для офісів ми надаємо гарантійний термін обслуговування протягом 1 року.
 5. Функціональність − місткі шафи й тумби забезпечують зручність зберігання.

Характеристика офісних столів


Модель робочого столу «СП 140» − одна з найпопулярніших в даному розділі. Являє собою компактну конструкцію, яка дозволяє ефективно використовувати робочий простір. На столі можна розмістити не тільки ноутбук, комп’ютер і монітор, а й інші предмети, необхідні у повсякденній офісній роботі. Передбачає розміщення тумби біля гарнітура. Має заглушку електро-роз’єму, яка дозволяє акуратно вивести дроти зі столу, не сплутуючи їх між собою.


Модель «СП 160» − це місткий і невеликий робочий стіл з надставкою, який відмінно підходить для розміщення комп’ютера, оргтехніки та інших предметів. Надставка дозволяє розмістити безліч тек, книг і паперів. Має заглушки електро-роз’єму з обох сторін стільниці, що дозволяє приховати дроти, не порушуючи загальний дизайн інтер’єру.


Кутовий стіл «СП 147» можна використовувати як письмовий та комп’ютерний. Модель допомагає ефективно організувати робоче місце співробітників, раціонально використовуючи вільний простір. Збільшена стільниця дозволяє працювати з великою кількістю документів. Серед переваг покупки даної моделі:


 • економія місця завдяки використанню кутового простору;
 • функціональність і ергономічність;
 • візуальне збільшення вільного простору;
 • можливість розміщення великої кількості оргтехніки та предметів.

Характеристика шаф для документів


Колекція меблів в офіс «Sky» налічує 3 моделі шаф для зберігання паперів і документів − на 2, 4 і 6 фасадів. Забезпечують грамотне зберігання документів, допомагаючи уникнути захаращеності на столах. Адже в офісі завжди багато тек, документів і підшивок, які потрібно акуратно складати, щоб не втратити. Моделі актуальні як для кабінетів персоналу, так і для кабінетів керівників. Кожна з моделей має відкриті й закриті фасади. Другий тип фасадів дозволяє захистити цінні папери від пилу й сторонніх поглядів. Шафи не тільки виконують функцію зберігання, але й беруть участь у створенні іміджу компанії.


Характеристика шаф для одягу


Крім шафи для паперів в офісі повинна бути шафа для одягу. У колекції представлено кілька шаф для зберігання одягу. Модель «СБ 12» має штангу для вішалок і нішу для зберігання речей. Модель шафи «СБ 3» являє собою комбіновану шафу − має відділення зі штангою для зберігання верхнього одягу, верхню полицю для головних уборів та інших речей, а також відділення з безліччю містких поличок. Моделі естетично виглядають як з іншими модулями колекції, так і окремо.


Характеристика офісних тумб


Серія налічує 3 офісні тумби, одна з яких є мобільною − має роликові опори з металу й гуми, що дозволяє з легкістю переміщати її в будь-яку частину приміщення. Моделі обладнані достатньою кількістю висувних шухляд і поличок стелажного типу, чого достатньо для зберігання документів, паперів, канцелярії, інших предметів та особистих речей співробітників. Тумби відповідають сучасним вимогам надійності та зручності. Дозволяють звільнити площу на столі, збільшуючи продуктивність роботи співробітників за робочим місцем.


Умови оформлення замовлення


Ми пропонуємо вам купити офісні меблі від прямого виробника за вигідною ціною. Щоб оформити покупку, заповніть простий бланк замовлення на сайті. Для вас представлений безготівковий розрахунок. Ми доставляємо товари в будь-який населений пункт України за допомогою компаній-перевізників. Зверніть увагу, що послуги доставки й збірки оплачуються окремо. У разі виникнення питань зверніться до наших менеджерів за телефонами, які вказані на сайті.

Каталог PDF