Підставка під системний блок

Зручна мобільна підставка під системний блок комп’ютера дозволяє пересувати його настільки, наскільки це дозволяють кабелі. Робить зручнішим прибирання в приміщенні та дозволяє зробити робоче місце працівника офісу більш комфортним. Матеріали, які застосовувалися для виготовлення підставки, дозволені чинним санітарним законодавством України для використання в навчальних закладах. Тому підставка під системний блок на коліщатках може використовуватися в домашніх умовах, офісах, школах, ВУЗах, і державних установах.


Характеристики виробу


Серія: «Бюджет».


Ця підставка під системний блок на колесах виготовлена з ламінованої ДСП класу емісії Е1, товщиною 16 мм. Торці матеріалу оброблені протиударною ПВХ-крайкою, товщиною 0,5 мм. Колір пластикової крайки збігається з кольором основного матеріалу. Знизу розташовані чотири ролики, які дозволяють вільно переміщати підставку в горизонтальній площині у будь-якому напрямку.


Габаритні розміри (ШхГхВ) виробу − 250х450х140 мм, маса − 3,5 кг.


Особливості та переваги


Клієнти, які хочуть купити офісні меблі, підставку під системний блок на коліщатках, можуть вибрати бажаний колір та міцність, з семи варіантів, пропонованих нами. Підставка дозволяє захистити системний блок від випадкових ударів і пошкоджень. Якщо Ви не використовуєте спеціалізований комп’ютерний стіл з відділенням для системного блоку, така підставка дозволяє користуватися комп'ютером зручно й безпечно.


Ви можете замовити цей виріб з доставленням у нашому інтернет-магазині, оформивши замовлення самостійно. У разі, якщо у Вас виникли додаткові питання, зв’яжіться з нашими співробітниками, номери телефонів яких вказані в розділі «Наші контакти».


Гарантійний термін експлуатації становить 12 місяців.


Для оформлення замовлення на цей виріб необхідно замовити мінімум 5 одиниць товару.

Ширина250 мм.
Глибина450 мм.
Висота140 мм.
Товщина ДСП16 мм.
Товщина пластикової крайки ПВХ0,5 мм.
Гарантійний термін експлуатації1 год
Вага3,5 кг.

Написати відгук

    Погано           Добре

Підставка під системний блок

  • Модель: Подставка ПСБ
  • Артикул: Подставка ПСБ
  • Наявність: Под заказ 40 рабочих дней
  • 165 грн
Мінімальна кількість для замовлення: 5

Каталог PDF