Крісло "Престиж"

Крісло "Престиж"

  • Модель: Престиж
  • Артикул: Престиж
  • Наявність: Під замовлення 21 робочий день
  • 1644 грн
Мінімальна кількість для замовлення: 8

Зручне, надійне офісне крісло, виготовлене в мінімалістичному й універсальному дизайні. Виріб добре підходить для використання в якості крісла для персоналу або відвідувачів Вашого офісу та для створення повноцінного домашнього робочого місця. Ним також зручно користуватися в учительських, комп'ютерних класах й інших кабінетах навчальних закладів.


Характеристики виробу


Клієнти нашого інтернет-магазину, які хочуть недорого купити офісне крісло, можуть замовляти цю модель, щоб скористатися її перевагами. Для замовлення доступні два варіанти цього виробу:


  • «Престиж» без підлокітників
  • «Престиж» з підлокітниками

Спинка й сидіння цього виробу — м'які, зручні для людини, яка сидить в кріслі. База моделі виготовлена з міцного й якісного пластику чорного кольору. Наші покупці можуть вибрати бажаний колір обшивки з більш ніж п'ятнадцяти пропонованих нами варіантів.


Переваги та особливості


До переваг цього офісного крісла можна віднести невисоку вартість, міцність, універсальний дизайн, який дозволяє використовувати його в різних інтер'єрах.


Ці офісні крісла виготовляються на замовлення, термін виготовлення залежить від завантаженості нашого виробництва. Терміни виготовлення необхідної Вам партії товару обговорюються при оформленні та обробці замовлення.


Зверніть увагу: мінімальна кількість одиниць товару для оформлення замовлення — 9 шт.

Написати відгук

    Погано           Добре

Каталог PDF