Стілець "Аліса NEW"

Зручна модель надійної конструкції, призначена для тих, хто хоче купити офісний стілець універсального дизайну. Основа конструкції − міцний металевий каркас. Модель має зручне сидіння, покрите тканиною «Букле» або штучною шкірою. Цей стілець можна використовувати для комплектації гуртожитків, їдалень, офісних приміщень і навчальних закладів.


Характеристики виробу


Металева основа виробу – суцільно зварений каркас на основі труб квадратного перетину, розміром 20х20 мм. Каркас пофарбований стійкою та якісною порошковою фарбою. Вона є безпечною, стійкою до зовнішніх пошкоджень, надійно захищає металеві труби від корозії.


Сидіння м’яке, виготовлене зі штучної шкіри або тканини. Покупці можуть вибрати колір порошкової фарби, якою фарбується металевий каркас, і колір оббивки з запропонованих виробником варіантів. Вибираючи колір оббивки, звертайте увагу на бажаний матеріал − тканину або штучну шкіру.


Особливості моделі


Універсальний дизайн дозволяє використовувати цей стілець для широкого спектру приміщень − стілець «Аліса NEW» доречно виглядає в інтер’єрах офісних приміщень, навчальних закладів, гуртожитків та інших установ.


Якщо Ви хочете купити офісний стілець високої якості, який добре вписується в інтер’єри сучасних приміщень − замовляйте модель «Аліса NEW» на нашому сайті. Якщо у Вас виникли питання з приводу цього виробу, зв’яжіться з нашими менеджерами за допомогою одного з номерів, вказаних в розділі «Наші контакти»!

Вага7 кг.
Ширина500 мм.
Глибина450 мм.
Висота380/420/460 мм. або 380/420/510 мм.
КаркасТруба квадратного перетину 20x20 мм., товщиною не менше 1,2 мм.
Спинка й сидінняМ'яке сидіння, покрите штучною шкірою або тканиною "Букле".
ФарбаПорошкова
Гарантійний термін експлуатації12 місяців

Написати відгук

    Погано           Добре

Стілець "Аліса NEW"

  • Модель: Алиса NEW
  • Артикул: Алиса NEW
  • Наявність: Під замовлення 10 робочих днів
  • 559 грн

Каталог PDF