Стіл керівника (прямий)

Стіл керівника (прямий)

  • Модель: К 2
  • Артикул: К 2
  • Наявність: Під замовлення 55 робочих днів
  • 2257 грн

Вибираючи меблі для житлового приміщення, можна багато в чому орієнтуватися на власні смаки й переваги, але, якщо Вам необхідно купити стіл у кабінет керівника, доведеться дотримуватись деяких правил. Меблі, розташовані в цьому приміщенні, і зокрема офісний стіл для керівника, повинні працювати на імідж Вашої компанії, формувати у відвідувачів кабінету начальника його солідний і позитивний образ.


Дизайн кабінету й письмовий стіл для керівника можуть відображати його стиль роботи, і навіть впливати на психологічну обстановку в колективі. Правильно підібраний стіл може стати основним елементом інтер’єру кабінету керівництва компанії. Замовляйте модель «Неон К 2», щоб сформувати оригінальний і солідний стиль для кабінету начальства!


Характеристики виробу


Модель: «К 2».


Охочі купити стіл для керівника можуть віддати перевагу цій моделі, виготовленій з безпечних матеріалів, основний з яких − ДСП класу емісії Е1. Товщина ЛДСП, з якої виготовлена стільниця виробу − 32 мм. Усі інші елементи зроблені з ламінованої ДСП, товщиною 16 мм.


Торці стільниці покриті крайкою, товщиною 2 мм. Торці інших елементів – крайкою, товщиною 0,5 мм. Знизу розташовуються невеликі пластикові опори, що перешкоджають пошкодженням поверхні підлоги.


Маса зібраного виробу, повністю готового до експлуатації − 50 кг. Габаритні розміри конструкції − 1400x700x780 мм.


Особливості та переваги


Фахівці з дизайну інтер’єрів та співробітники, яким потрібно купити офісний стіл для керівника, завжди прагнуть замовити ту модель, яка б відображала характер керівника, його стиль життя та управління.


Наші покупці можуть вибрати один із п'яти кольорів, пропонованих нами за замовчуванням. Ця модель − ідеальний варіант у тих випадках, коли потрібно придбати стіл для керівника дешево, але при цьому отримати якісний і стильний виріб.


Терміни виготовлення товару залежать від поточної завантаженості нашого виробництва й обумовлюються менеджерами під час обробки або оформлення замовлення.


Гарантійний термін використання столу − 12 місяців, як і для інших зразків корпусних меблів.


Увага: ціна виробу на сайті вказана без урахування вартості його збірки.

Матеріал стільниціДСП 32 мм.
Ширина1400 мм.
Глибина700 мм.
Висота780 мм.
Товщина ДСП16 мм.
Товщина пластикової крайки ПВХ2 мм.
Вага50 кг.
Гарантійний термін експлуатації1 год.

Написати відгук

    Погано           Добре

Каталог PDF