Стіл керівника з шухлядами

Підбирати стіл для керівника завжди важливо з огляду на стиль інтер’єру, у якому й передбачається його розміщення. Інтер’єр приміщення може бути пафосним, прикрашеним безліччю дорогих речей. Або ж навпаки, простим і лаконічним, презентуючи стиль управління керівника як демократичний. Тому так важливий стіл керівника, який повинен бути не тільки зручним, але й створювати у відвідувачів відчуття значущості керівника, його платоспроможності та впевненості у своїх силах.


Ця модель відповідає всім вимогам, що пред’являються до такого роду меблів. Ви можете замовити його на нашому сайті з доставленням у будь-який регіон України!


Характеристики виробу


Модель: «К3».


Клієнти, яким потрібно купити стіл керівника, можуть придбати в нашому інтернет-магазині цю модель, виготовлену тільки з якісних і безпечних матеріалів. Основний матеріал − ламінована ДСП класу емісії Е1, товщиною 32 мм для стільниці й 16 мм − для всіх інших елементів конструкції. Торці ЛДСП покриті крайкою, зробленою з ПВХ, товщиною 2 мм для стільниці і 0,5 мм для інших елементів.


Ця модель виглядає досить серйозно й солідно, як й інші офісні меблі нашої компанії. Відмінно поєднується з іншими зразками меблів, створюючи єдиний ансамбль.


Габаритні розміри виробу − 1600х800х780 мм, маса − 115 кг.


Переваги та особливості


Як виробник, ми пропонуємо зручні для покупців ціни на продукцію власного виробництва, тому дана модель відмінно підходить охочим купити офісний стіл для керівника за доступною ціною, оформивши замовлення на нашому сайті.


Ще один вагомий привід купити офісний стіл для керівника моделі «К3» − його місткість, наявність двох відділень з шухлядами, з лівого й правого боку. Гарантійний термін експлуатації виробу, як й інших корпусних меблів, становить 12 місяців.


Зверніть увагу: ціна на цей товар вказана без вартості складання виробу.

Ширина1600 мм.
Глибина800 мм.
Висота780 мм.
Вага115 кг.
Матеріал стільниціДСП 32 мм.
Гарантійний термін експлуатації1 рік.
Товщина ДСП16 мм.
Товщина пластикової крайки ПВХ2 мм.

Написати відгук

    Погано           Добре

Стіл керівника з шухлядами

  • Модель: К 3
  • Артикул: К 3
  • Наявність: Під замовлення 21 робочий день
  • 4276 грн

Каталог PDF