Тумба приставна

Клієнти, яким потрібно купити тумбу, можуть замовити цю модель, яку ми доставимо в будь-яку точку України. Виріб поєднує в собі високу якість використаних матеріалів і класичну стилістику, завдяки якій ця приставна тумба легко вписується в різні інтер’єри. Як й інші офісні меблі з асортименту нашого інтернет-магазину, ця модель адаптована до потреб співробітників різного рівня й дозволяє ефективно та раціонально використовуватися простір приміщення.


Характеристика виробу


Моделі: «К-50», «К-51».


У робочому просторі більшості сучасних компаній приставна тумба є незамінним атрибутом. Вона призначена для зберігання особистих речей співробітників, зразків продукції, демонстраційних матеріалів, і документів, які не потребують зберігання в сейфі.


Ця тумба приставляється до столу. Виготовляється з ламінованої ДСП, товщиною 32 мм, для стільниці, і 16 мм для всіх інших елементів конструкції. Торці цього матеріалу покриваються крайкою, виготовленою з ПВХ, товщиною 2 мм, для стільниці та 0,5 − для інших елементів. Клас емісії формальдегіду Е1 робить матеріал безпечним для людини.


Знизу розташовуються пластикові опори, які дозволяють уникнути пошкоджень поверхні підлоги. Наші клієнти можуть замовити виріб, вибравши модель з відповідними габаритними розмірами:


  • «К-50»: 1100x350x750 мм, маса − 44 кг;
  • «К-51»: 1100x450x750 мм, маса − 52 кг.

Переваги та особливості


Ця модель виготовляється в терміни, що обумовлюються менеджером під час оформлення або виконання замовлень.


Конструкція виробу передбачає наявність відкритої та закритої фасадами частини. Добре поєднується з іншими офісними меблями, представленими в нашому асортименті. Стильний дизайн дозволяє виробу доречно виглядати в інтер’єрі кабінетів керівників.


Наші замовники можуть вибрати не тільки габаритні розміри тумби, але й бажане забарвлення виробу з п’яти варіантів, які можна розмістити в інтер’єрах різного дизайну та кольорової гами.


Гарантійний термін експлуатації виробу становить 12 місяців.

Ширина1100 мм.
Глибина350/450 мм.
Висота750 мм.
Вага44/52 кг.
Матеріал стільниціДСП 32 мм.
Гарантійний термін експлуатації1 рік.
Товщина ДСП16 мм.
Товщина пластикової крайки ПВХ2 мм.

Написати відгук

    Погано           Добре

Тумба приставна

  • Модель: К 50
  • Артикул: К 50
  • Наявність: Под заказ 40 рабочих дней
  • 1316 грн

Каталог PDF