Стіл комп'ютерний з полицею

Стіл комп'ютерний з полицею

  • Модель: П 510
  • Артикул: П 510
  • Наявність: Під замовлення 55 робочих днів
  • 1421 грн

Стильний, зручний і міцний комп’ютерний стіл з висувною полицею добре вписується в інтер’єри сучасних офісних приміщень і навчальних закладів. Його можна використовувати в якості домашнього комп’ютерного столу для школяра або студента. Модель виготовлена в стильному, лаконічному й мінімалістичному дизайні. Компактний розмір столу дозволяє використовувати його для створення великого робочого простору, орієнтованого на роботу в команді.


Характеристики виробу


Стіл виготовлений з ДСП класу емісії Е1 − матеріалу, дозволеного до використання для створення меблів, з якими контактують маленькі діти. ДСП, з якої зроблений цей стіл, має товщину 16 мм. Торці матеріалу покриті ПВХ-крайкою (товщиною 1 мм для стільниці та 0,5 мм для всіх інших елементів).


Замовники можуть купити комп’ютерний стіл з висувною полицею у двох варіантах різних габаритних розмірів, з різною масою:


  • «П 510», 1000x600x750 мм, маса − 32 кг;
  • «П 512», 1200x600x750 мм, маса − 35 кг.

Крім ніші для системного блоку, і невеликої полички над нею, виріб має зручну висувну полицю для клавіатури й миші.


Особливості моделі


Покупці можуть вибрати не тільки габаритні розміри виробу, а й зручне для них розташування ніші для системного блоку − зліва чи справа.


Колір ДСП замовники можуть вибрати з семи, запропонованих в картці товару, варіантів. Модель ідеально підходить для комп’ютерних класів вищих навчальних закладів та шкіл, а також для великих офісних приміщень.


Комп’ютерний стіл спеціальної конструкції дозволяє компактно розмістити системні блоки в спеціальних нішах, зробити робочі місця зручними, розташувати велику кількість співробітників, які працюють за комп’ютерами, у сучасному офісному просторі відкритого типу.


Як виробник, ми пропонуємо гарантійний термін експлуатації для даного виробу − 12 місяців.


Ціна товару вказана без вартості збірки.

Ширина1000/1200 мм
Глибина600 мм
Висота750 мм
Товщина ДСП16 мм
Товщина пластикової крайки ПВХ0,5 мм
Вага32/35 кг
Гарантійний термін експлуатації1 рік

Написати відгук

    Погано           Добре

Каталог PDF